Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfestékek: MAJIREL vagy ALFAPARF - Tapasztalatok? fórum

Hajfestékek: MAJIREL vagy ALFAPARF - Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2014. febr. 15. 12:13

A Majirel nagyon jó minőségű festék olyan gyönyörű szőke a hajam tőle mint a Claudia Schiffernek!

Az Alfaparftól viszont matt, kopott paróka jellegű lett, és elkezdett hullani, nem tudta olyan világosra sem leszívni, és ki is száradt a hajam, pedig azelőtt soha nem hulott, holott festettem szőkére 15 éve.

De a legrosszabb, hogy a színe iszonyat lett.

Időnként vörösre is a Hajasnál és a Zsidrónál.

Tehát én azt tudom mondani, hogy a Loreal Majirel minőségének a nyomába sem ér.

Mintha a Mercedes autót hasonlítánk a Renault-hoz...

Fölösleges is szót vesztegetni rá!

2012. febr. 2. 20:49
Majirel szőke festék,ami nem lila,hamvas,vagy sárga?Tudtok ajánlani?Köszönöm.
2012. jan. 14. 02:24

És még valamit...

Mégpedig azt, hogy az én kedves kis fodrász barátném, mióta eljött a Loreal szalonból és magánzó lett, nyilván spórolási célzattal, átállt az olcsóbb termékekre, de nekem sajna erről elfelejtett szólni....

Tőlem ugyanis, olyan árat kért, mintha még mindig Loreal.-lal festené.../megjegyzem nem él rosszul, nyilván nem véletlenül...pl. számlát nem is ad...., és nemrég csináltatott magának gumi csöcsöket..../

Szóval csajok, ajánlom legyetek óvatosak, ha nálatok hangsúlyos a "nem mindegy mivel", és nem szalonban, ellenőrzött körülmények között festetitek be...

2012. jan. 14. 02:13

Egyszóval a szubjektív tapasztalat: Az ALFAPARF nem rossz, de ahogy az árán is látszik /fele annyiba kerül mint a Majirel/, nem éri utol a Loreal termék szintjét...

Engem idáig is zavart, mikor észrevettem, hogy az Alfaparf.-nak, /bár a színei szépek és tartósak/, de mégis van egy művi, természetellenes csillogása, ragyogása. Természetes v. lámpafénynél egyaránt megfigyelhető, hogy olyan "műanyag" csillogása van...

Szóval levonom a végső konklúziót lányok, egyértelműen Loreal Majirel...

2012. jan. 14. 01:59
Sziasztok! Ma végre elmentem egy fodrász szalonba és az Alfaparf után végre Loreal Majirellel lett befestve a hajam. Nem változtattam semmit a színén. Az eredmény hasonló de mégis teljesen más....Azért látszik a különbség.....:D
9. 499547a867 (válaszként erre: 6. - 9bbc382386)
2011. dec. 30. 00:40
Köszike! :)
8. 499547a867 (válaszként erre: 5. - C1e9612cd3)
2011. dec. 30. 00:39
Köszi! :)
7. 499547a867 (válaszként erre: 4. - XDiamondX)
2011. dec. 30. 00:37
Tényleg?? És szerinted melyik a jobb??? :)
2011. dec. 29. 21:33
ALFAPARF-ot használom,nekem bevált.
2011. dec. 29. 17:55
a Majirelt nem ismerem, de az Alfaparf jó, én sokáig azt használtam
2011. dec. 29. 17:49
a Majirel nagykereskedelmi ára 2700 ft,az alfaparf 1100Ft...mindkettővel dolgoztam:)
2011. dec. 29. 17:20

Egy kicsit megrökönyödtem, mivel egy szóval sem mondta soha, hogy váltott.:D. Közben utánanéztem és azt láttam, hogy az Alfaparf jóval olcsóbb mint a Majirel.

Ha valakinek van ez ügyben tapasztalata, kérem ossza meg velem, mivel nagyon kíváncsi vagyok.

Előre is köszi! :D

2011. dec. 29. 17:15
A fodrászom mikor megismertem egy Loreal szalonban dolgozott és Majirellel festette a hajam. Azóta eltelt pár év. Bizonyos okokból kifolyólag rákérdeztem, hogy pontosan hányas árnyalattal festi a hajam és mivel. Erre a válasz Alfaparfal...
2011. dec. 29. 17:10
Hajfestékek. MAJIREL v. ALFAPARF? Szerinted melyik, és miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook