Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hadakozás a divattal fórum

Hadakozás a divattal (beszélgetős fórum)


1 2
26. a0c1361e44 (válaszként erre: 25. - Moonlight13)
2013. máj. 4. 10:10

Minden bolt ugyanazokat árulja, tehát össz-vissz egy ruha, egy cipő, stb boltba kell bemenni és már láttad is a teljes kínálatot, valamint ott minden egy méretben van az összes póló, az összes, blúz, az összes nadrág. Sok esetben csak a címkében van más méret beírva.

Volt, hogy kerestem ott nadrágot és találtam is jót, és kértem méretet, a nő mondta, hogy ez az össze nadrág itt 38 as, tehát válasszak belőle, én mondtam, hogy ez max 36 os, mire azt mondta, hogy kis 38-as. Röhejes. Nem létezik kis és nagy 38-as.

De észre veszem. Én bár rám nézve lehet nem látszik, de nagyon igényes vagyok a ruhákra, és persze most nem arra gondolok, hogy kínai e vagy sem, hanem arra, hogy úgy álljon rajtam ahogy elképzeltem és csak az legyen rajta amit én elképzelek és a színe is olyan legyen, a mintáról persze ne is beszéljünk.

Tehát én nem veszek meg egy farmert azért mert csak ilyet kapni, gondolok itt a sztreccs farmerre, sosem venném fel, inkább varrok magamnak nadrágot, vagy hordom a régieket. Szerencsére rajtam nem nagyon megy tönkre ruha, van 30 éves pulcsim is:)

Most, hogy így belegondolok, épp ezért nem veszek ruhákat, mert mindenhol azt kapom, amit az Á-ban. Évek óta nem vettem még pólót sem, most is vettem anyagot és ma varrok egy nadrágot és egy szoknyát magamnak:)

25. moonlight13 (válaszként erre: 24. - A0c1361e44)
2013. máj. 4. 09:59
Mitől szörnyű az Á.? Sok mindenben ugyanazt kapod, mint máshol, csak észre sem veszed! :)
2013. máj. 4. 09:53

Én az sem tudom mi az a slim....Mármint nadrágba. S-es? Akkor most miért nem ezt írjuk.

Találtam egy méret táblázatot, amelyben én s-s méret vagyok:))))))? de a méret táblázat nem foglalkozik a csípő bőséggel. Micsoda méretezés ez? Na, gondolom ezért képtelenség rám is kapni ruhát. Persze nem konfekció méret vagyok, de kövér meg főleg nem.

A szűk szárú nadrág valóban nem áll jól mindenkinek, és épp ezért nem is értem, hogy miért akarják ráerőltetni mindenkire. Utálom az egyméretű felsőket is, mert miért is gondolják, hogy attól jó a 70 kilós nőre is, mert nyúlik? Na de, hogy néz ki szegény benne? Sajnos a kínaiak csinálnak minden ruhát, táskát, stb. így csak bosszankodni tudunk.

Asiaba sosem vásárolnék, szörnyű egy hely.

23. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Berbooo)
2013. máj. 4. 08:48
Németországban akarsz nadrágot venni?Akkor innen nem nagyon tudunk tanácsot adni!
22. moonlight13 (válaszként erre: 2. - 9c57fd10dc)
2013. máj. 4. 08:46
Egyetértek! Ott én is ki szoktam fogni egy-egy megfelelő darabot!
21. globus (válaszként erre: 17. - 9c57fd10dc)
2013. máj. 4. 08:37
Nem beszélve arról, hogy sok vállfán lógó cuccra azt mondja az ember, hogy a büdös életben nem venné fel, tök hülyén néz ki, aztán mégis felpróbálva a legjobban áll :))
20. Berbooo (válaszként erre: 17. - 9c57fd10dc)
2013. máj. 4. 08:34
es kein problrem :)
2013. máj. 4. 07:46

hétfőn a párommal indulok neki , ez buli lesz , mert hogy az ízlésünk teljesen különböző,

de kisütött a nap ugyhogy lehet szoknya lesz belőle :D

18. kszb (válaszként erre: 5. - Vardia)
2013. máj. 3. 23:26

igen, a slim-ben is van szerencsére több fajta fazon is. Csak meg kell találni azt, ami jól áll. (persze nem mindenki keresgél, ezért van az, h vannak akik felveszik ugyan, de minek.... És vannak persze olyanok is, akiknek egyik fazon se áll jól ebből sem)

Amúgy, egyre divatosabbak a répa szabásúak is (mint a '80as években, felgyűrve a szára), uhogy tutira lehet kapni oylat is!

17. 9c57fd10dc (válaszként erre: 12. - Berbooo)
2013. máj. 3. 22:34

Ooo, entschuldigung.

Ich weiß es nicht. :o)


A kinti ruhabolti állapotokat sajtos nem ismerem, de nem szabad feladni! Tovább kell keresni a megfelelő fazont. Egyébként mikor felszedtem pár kilót magamra, én se találtam a hozzám illő farmert. Aztán besétáltam egy boltba (ami nem kínai volt) ahol csak farmereket árultak, és nagyon-nagyon sokféle fazont felpróbáltam. Persze az eladónő segített, mert ugye összehajtogatva meg felakasztva a jó ég se látja, hogy hogy fog mutatni emberen a textil. Sztem ez a titka, muszáj mindent felpróbálni, ki tudja melyik lesz a zsánered :o))

16. Berbooo (válaszként erre: 15. - Katie_rose)
2013. máj. 3. 22:30
XD
15. katie_rose (válaszként erre: 14. - Berbooo)
2013. máj. 3. 22:29
Nincs mese...varratni kell :D
14. Berbooo (válaszként erre: 5. - Vardia)
2013. máj. 3. 22:28
uu oda gyakran megyke , ott rövidek vagy tul magam a dereka , itt csak mami nacik vannak ott többnyire :P
13. katie_rose (válaszként erre: 10. - Berbooo)
2013. máj. 3. 22:27

Az én kedvenc nadrágjaim azok,amikor akkor hordtam,amikor 16 kg-val több voltam. :D

Most kellemesen lazák rajtam. Edzőcipővel és egy szűkebb fazonú pólóval szuperül lehet bennük babakocsit tologatni :D

12. Berbooo (válaszként erre: 4. - 9c57fd10dc)
2013. máj. 3. 22:27
németo.-ban vagyok , jelenleg + 12 fok van délbe :P
11. Berbooo (válaszként erre: 9. - Katie_rose)
2013. máj. 3. 22:26
tudom miről beszélsz , a jó minőségű nadrágokat max 32 hosszal kapni én meg 34 es vagyok minimum , ugyanis én is magas méghozzá 182 cm vagyok , ez + nehéázség
2013. máj. 3. 22:22
na igen csak a párom meg bezsól hogy nem nőis a naci , nem tapad a fenekedre , stb , de hat ha egyszer nem akarom hogy még a farmer is bevágjon :D jelenlegiek nagyon kényelmes levis nadrágok de most már nem tudok ilyeneket venni ..._S
9. katie_rose (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2013. máj. 3. 22:22

Átérzem. Széles csípőm és vékony derekam van.

Magas vagyok. Nadrágot őrült nehezen találok. Nagyon kiborító tud lenni,hogy kivételesen van pénzem valamire, rá is szánom,de nincs értelmes nadrág a környéken se.... :/

Lehet nevetni fogsz,de a kínai boltok elcs.szett szabása szokott passzolni rám néha :D

8. 9c57fd10dc (válaszként erre: 6. - Gyöngyszemü)
2013. máj. 3. 22:22
Őszintén sajnálom az ilyen lányokat, hogy nincs egyetlen olyan igazi barátnőjük sem, aki lerángatná róluk ezeket a förmedvényeket.
2013. máj. 3. 22:20
Teszek a divatra...nehéz, de nem lehetetlen normális, klasszikus szabást találni. Csőszárút a büdös életben fel nem fogok venni. A trapéz volt a kedvencem.
2013. máj. 3. 22:20

Mégis sokan követik a divatot, minden áron, még ha úgy is néz ki benne mint a kötözött sonka!! Ilyenkor elgondolkozok vajon tudják hogy néznek ki benne? Tetszik nekik az ami előnytelen rajtuk? Nincs önkritikájuk...?


Rajtam 40 kg plusz van, de mégis találok magamra megfelelő farmert, és még nagyjából a divatot is követem.

2013. máj. 3. 22:19
A C&A-ban általában kapni bővebb szabású farmert, én régebben mindig ott vettem. De rájöttem, hogy nem rosszak ezek a slim fazonok sem, csak türelemmel keresni kell megfelelőt. Én sem vagyok modell alkat, de nem egy van azóra, és jobb szeretem, mint a rendeset.
4. 9c57fd10dc (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2013. máj. 3. 22:19

Ebben a nyamvadt melegben miért akarsz farmert viselni? :o)

Én személy szerint belesülnék.

Egyébként egyetértek Veled. ÚÚÚÚtálom, hogy minden divatos ill. megvásárolható gönc csak az XS-es modelleken áll jól. Legszívesebben az L-es macinacimban szaladgálnék, amiből semmi gömbölydedségem sem látható :o))

3. a81a1b9451 (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2013. máj. 3. 22:15
Nem könnyű a feladat, de előbb utóbb megtalálod a megfelelőt. Sokan így sem veszik tudomásul, hogy a csőszárú nadrág, bizony-bizony nem áll jól nekik, mert túl sok a domborulat rajtuk. Még szerencse, hogy te legalább átlátod a helyzetet. Kitartás!
2. 9c57fd10dc (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2013. máj. 3. 22:15
Ha pösti lyány vagy, akkor tudom ajánlani az A.sia Center egyik boltját, ahol minden kapható, ami farmerból készült, ezért ott rengeteg stílus megtalálható. Csőszárú, egyenes szárú, trapéz, et cet erra ...
2013. máj. 3. 22:12

na eddig és nem tovább, ma is mint már egy ideje végig jártam a nagyobb üzleteket farmer nadrág után kutatva.

okés okés van rajtam kerek 6 kiló plusz, de a jelenleg " divatban " lévő farmerok , (mert ugye csak olyat kapni több méretbe ) olyan elcs-eszett fazonúak hogy kötözött sonkának simán elmennék , pedig derékba mégis az én méretem , elképesztő dühös vagyok ,

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook