Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha valahonnan kapsz pénzt és csak 2 hónap múlva találod meg az értesítőt a postaládába, mi a teendő? fórum

Ha valahonnan kapsz pénzt és csak 2 hónap múlva találod meg az értesítőt a postaládába, mi a teendő? (tudásbázis kérdés)

1 2
2010. jan. 10. 06:59
Csak mert lusták voltak visszakeresni. Nekik minden naprakészen vezetniük kell.
2010. jan. 10. 06:57
Én is arra gondoltam hogy valami nyoma csak van ! Azt mondták ha már 2 hónapja ennek, akkor nem tudják megmondani !!!Én meg csak kérdezgette, hogy akkor kinek küldték vissza, annak sincs nyoma 2 hónap után ??? Semmire nem mentem velük !
6. vereskati (válaszként erre: 5. - Etikat)
2010. jan. 10. 06:19
De biztosan lennie kell. Hivatalvezetô? Mit mondott? Vagy ôt nem kérdezted?
2010. jan. 10. 06:00
Nem vártam sehonnan, nem vagyok hozzászokva, csak ahhoz hogy én fizetek :) Az értesítőre csak az volt írva, mikor hol vehetem át az utalványt ! Csak azt nem értem, ha visszaküldték a feladónak, akkor annak nincs nyoma a postán ?
4. vereskati (válaszként erre: 3. - Etikat)
2010. jan. 10. 05:52

De hát az értesítôre rá kell írniuk, kitôl jött! Nekem a csal. pótlékot hozzák mindig így, persze napközben, mikor dolgozom, és mindig tudom.

Te és nem vártál pénzt valakitôl? Hoztak nekünk már áram pénzvisszatérítést, meg cascósat is...........

3. etikat (válaszként erre: 2. - Vereskati)
2010. jan. 10. 05:49
Mindíg tele van a ládám reklámpapírokkal és szerintem ez az értesítő, az alján ott maradhatott ! Bementem a postára, de nem tudtak tájékoztatást adni, csak azt mondták, visszaküldték !Annak nincs nyoma hogy kinek ?
2010. jan. 10. 05:41

Menj be a postára és kérdezz rá, miért nem hozták ki még egyszer az értesítôt, ugyanis kétszer kell.

Bocs, de ilyen ritkán nézel bele?

2010. jan. 10. 05:39
Ha valahonnan kapsz pénzt és csak 2 hónap mulva találod meg az értesítőt a postaládába, mi a teendő?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook