Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha semmi nem segít a koszmó eltávolításában... mit tehetek még? Segítséget várok!!! fórum

Ha semmi nem segít a koszmó eltávolításában... mit tehetek még? Segítséget várok!!! (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. máj. 26. 18:01
nálunk a babe mikor kint volt a koszmó is rögtön hatott,tudom ajánlani
26. wanda8 (válaszként erre: 24. - Cucicsillag)
2013. máj. 26. 17:44
gyógyszertári fürdetővel..mindentől mentes,direkt nekünk keverik ki.
25. egypt (válaszként erre: 19. - Mannalány)
2013. máj. 26. 17:31

A Babe elsősorban megelőzésre való, nem akkor, mikor már ott a koszmó, megelőzésre viszont kiváló. Ezerszer inkább ez, mint a szteroidos Elocom. A lányomnál születésétől fogva használtuk, és nyoma se volt a koszmónak.


Koszmónál fürdés előtt fél órával be kell kenni vastagon fürdetőkrémmel, egy cérnasapit rátenni, és utána fürdéskor megmosni.

24. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Wanda8)
2013. máj. 26. 17:16
Mivel furdetitek a babat? Lehet az irritalja es tartja fent az allapotot...
23. wanda8 (válaszként erre: 20. - Dominós)
2013. máj. 26. 17:05
Neki már van olyan 1-1.5cm haja,és nem tudom lekapargatni...
2013. máj. 26. 17:05
Lehet hogy most hitetlenkedni fogtok, de nekünk a gyerekgyógyászunk mondta, hogy fürdés előtt fél órával kenjük be tejföllel,majd mossunk hajat úgy ahogy szoktunk, még ez a módszer hozta le legjobban!!:))
21. wanda8 (válaszként erre: 19. - Mannalány)
2013. máj. 26. 17:04
Én is natúr párti vagyok.de mindent kipróbáltam már...de ezt az elocomos krémet még nem...ez segít?és receptköteles?
2013. máj. 26. 17:03
Engem is megőrjített...mivel nem volt hajuk, szopás közben a körmömmel óvatosan lehámozgattam :))), vakargattam. Semmi más nem használt.
2013. máj. 26. 16:50

Én natúr termék párti vagyok, mi is mindent kipróbáltunk a fiamnál és semmi nem vált be(olaj, Babé...stb.). A szuper Babé is tele van egy csomó nem babának való dologgal, csak igen jó a reklámja. Rohadt drága, de nem mindenkinek segít. Csak az ember ugye már mindenre hajlandó, amikor csak egyre ott a koszmó(?).

Hiába lettem volna itt is a természetesség híve, csak az Elocom gyógyszertári szteroidos krém segített-viszont egyszeri használat elég volt.

2013. máj. 26. 16:45

Rengetegen dícsérik ezt a szappant ilyen típusú ,,betegségeknél'',kommentben is olvastam. Nagyon sok mindenre jó,mi ugyan aknés arcra próbáltuk,szerencsére teljesen megszüntette. Egy próbát lehet megérne,hátha segítene a gyermeked fejbőrén.


[link]

17. wanda8 (válaszként erre: 15. - Csilluskam)
2013. máj. 26. 16:28
én elhiszem neked!!És igazad is van,megnéztem a képeket és ez szeborea. De a gyerekorvos is és a bőrgyógyász is legyintett hogy ez koszmó...hiába mondtam hogy a másik fiamé nem ilyen volt...és azt elmulasztotta az olaj...
2013. máj. 26. 16:27
az a szomorú, hogy ezt egy "civilnek" kell megállapítani,mert a gyerekorvosok maguktól NEM ismerik fel, ráfogják, hogy koszmó...
2013. máj. 26. 16:25
wanda, párszor már átestem ezen, nem a levegőbe beszélek
14. wanda8 (válaszként erre: 12. - Anyuka0000)
2013. máj. 26. 16:25
ezt is próbáltam már... :(
2013. máj. 26. 16:24

vidd el egy normális bőrgyógyászhoz, ha kell maszekhoz, mert ha nem múlik ,akkor ez egy bőrbetegség, mint írtam szeboreás bőrgyulladásnak hivják.


Nem gondolom, hogy sztk-s orvosok komolyan fognak vele foglalkozni így szerezz egy magánorvost, aki felirhatja az erre alkalmas szereket.

2013. máj. 26. 16:24
Az én kislányomnak is volt koszmója. Azt a tanácsot kaptam, hogy olajjal jól áztassam be a fejét és fogkefével óvatosan keféljem le. Szerencsére teljesen elmúlt, utána már nem volt neki.
11. wanda8
2013. máj. 26. 16:22
Csillus!Igazad lehet,hogy ez szeborea,néztem most képeket a neten róla és olyan a fiam feje is...
10. wanda8 (válaszként erre: 7. - Csilluskam)
2013. máj. 26. 16:21
a szteroidos krémet úgy kell felíratni ugye?
9. wanda8 (válaszként erre: 7. - Csilluskam)
2013. máj. 26. 16:20

én is tudom hogy nem múlik el fél éves korba,de gondolom nem tudott mit mondani a doki.Amúgy sem ért semmit se amit adott...

Mivel próbálkozzak még???

2013. máj. 26. 16:16
Hülyeség, hogy fél éves korban elmúlik, a nagyobbikomnak nagyon sokáig volt, igaz jó ideig már csak egész kis területen, na egyszer meguntam, beáztattam étolajba, majd a mosogatószivacs dörzsis részével ledörzsöltem óvatosan..(akkor azért már nem volt ilyen pici). Utána nem jött vissza.
2013. máj. 26. 16:16

akkor az nem koszmó, hanem szeborea

egyébként nem múlik el magától, az enyém 2 éves atópiás és most is van neki...


minden délután olajozás, este hajmosás, kapirgálás, majd gyulladás csökkentő szteroidos higitott kenőcs

2013. máj. 26. 16:14
mindent kipróbáltam már...és bármire hajlandó vagyok csak tűnjön már el!!
2013. máj. 26. 16:14
Gondolom sima étolajos áztatáson is túl vagy már..
4. wanda8 (válaszként erre: 2. - Bowie)
2013. máj. 26. 16:13

igen kipróbáltam már.Nem segített!tartósan nem,pár napig jó volt...utána visszajött...pedig megelőzés miatt tovább használtuk...

már bőrgyógyásznál is voltunk aki adott egy oldatot,az sem segített,majd egy krémet...az is csak pár napos javulást hozott,majd végül a doki azt mondta fél éves korban elmúlik...hát nem nyugtatott meg...

2013. máj. 26. 16:11
Nem olcsó, de nagyon sokáig elég, pillanatok alatt leszedi, aztán már csak megelőző kezelés kell belőle, de sztem egy évig tuti kitart a sampon.:)
2013. máj. 26. 16:10
Babé koszmó elleni samponját próbáltad?
2013. máj. 26. 16:08
Ha semmi nem segít koszmó eltávolításában...mit tehetek még?Segítséget várok!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook