Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha rutinos vagy a szerelemben, flörtben, szánnál rám pár percet? fórum

Ha rutinos vagy a szerelemben, flörtben, szánnál rám pár percet? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. aug. 9. 18:51

Én tényleg nem értem, hogy egy nőnek elég egy potya kávé a vezetőség készletéből?

Meg néhány mosoly és kedves szó?

Ja, meg hallani a kollégáktól, hogy de szar a házassága szegénynek. Ezt még is, hogyan hallottad?


Minden nap megcsalhatnám a férjemet és hihetném azt, hogy mindenki engem akar, ha ezen múlna.

Én nem rég egy teljes üveg pálinkát kaptam a főnökömtől és már nem egyszer mondta, hogy üljek a térdére, sőt! állandóan vissza vigyorog, sosem otromba, stb.

Ráadásul a kollégáim is ilyen kedvesek.


Én nem gondolom ilyen esetekben, hogy bármelyik is akarna tőlem valamit....

25. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 13:22

Több évtizedes házasságom alatt voltak olyan férfiak, akik próbáltak udvarolni, levenni a lábamról. Sosem léptem félre ! Kedves, beszélgetős, mosolygós fajta vagyok, de ki nem ejtettem a számon olyan szót, ami félreérthető lett volna, és bátoríthatott volna bárkit is. Ha éreztem valakinél, hogy máshogy kezd beszélni, mint azt én csak normál emberi viselkedésnek venném, nem mosolyogtam annyit, és elég " hivatalos" lettem. Ha ebből sem értett, megmondtam neki, hogy "úgy érzem, kissé elkalandoztak a gondolatai velem kapcsolatban. Hagyja ezt abba, mert különben nem állok vele szóba többé !" Volt, aki még egyszer próbálkozott, de mondtam neki, hogy halál komolyan beszéltem ! Érdekes,utána nem strapálták magukat.

Neked is ilyesmit ajánlok ! Sürgősen felejtsd el az álmodozást ezzel a férfivel ! Ha nem állítod le őt, és beleszeretsz, nagy lelki szenvedésnek teszed ki magad. A viszonyról már ne is beszéljünk.

Ha megkérdeznéd a férfitől, milyen a házassága, és panaszkodna, kérdezd meg, felhívhatod-e a nejét, és ő megerősíti-e, hogy csak a gyerek miatt nem válnak el ? Biztos, hogy nem engedné ! Sose kezdj nős férfivel ! Nem fogja miattad ott hagyni a családját ! Ne is tegye ! A kisfiának szüksége van az apjára is.

Gondolj bele, Te mit éreznél a feleség helyében ???

2021. aug. 9. 13:22
*Ja! Nem fajjal, hanem fejjel nem kell a falnak menni!
23. dfc04c70e4 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 13:20

Jól mondod. Nincs más hátra, szedd össze magad, és ne képzelj bele többet ebbe a még nem is létező kapcsolatba, mint amennyi!

Elolvastam a kezdő hozzászólásodat is, csak azért erre a mostanira reagálok, mert megmutattad azt, hogy talán képes leszel jól dönteni.


Képzeld el, hány fórumozó lehet itt, a hoxán, akik voltak már hasonló helyzetben. Szépen nézett rájuk a főnökük, kollégájuk. Kivel ne fordult volna már elő, hogy megbizsergette egy összepillantás, egy kacsintás, egy bók - ami mögött esetleg semmi nem volt, csak az érintett gondolt bele többet. De ha volt is valami közeledési szándék a kolléga, főnök, vagy mit tudom én a postás, buszsofőr, pityipalkó részéről - akkor sem kell fajjal menni a falnak!


Azzal se mentegesd magad, hogy - mint ahogy írtad - a pasi házassága már rég halott. Bizony ebbe szokás kapaszkodni, ha valaki szeretővé válik. Nem ő okozta a házasság szétdúlását, az már menthetetlen volt. Na persze!

Az, hogy ezt te kollégáktól hallottad, hogy a pasinak tönkrement a házassága, az egy dolog. Lehet, csak munkahelyi pletyka. Még ha a pasi mondta volna neked, akkor sem biztos, hogy igaz. Nemhogy a kollégák mit fecsegnek. Tudod, nagyon ki lehet ám színezni egy-egy történetet. Hű, figyelj - képzeld...a másik kolléga már hozzáfűz valamit, továbbadja a sztorit, a 3. már megint hozzátesz valamit, aztán már köze nincs az eredeti infónak ahhoz, amiből a pletyka születik. Szóval tök mindegy, hogy mi a valós helyzet a "tulajdonképpeni időnkénti főnököddel" - jelenleg nős, családos ember.


Visszatérve arra a gondolatomra, hogy hány ember lehet, akit esetleg többen megkörnyékeztek már, és minden egyes sztoriját leírná, gondold csak el - az a fórum felpörögne legalább 10000 hsz-ig.

Én is tudnék mesélni. :)

2021. aug. 9. 13:09
Mindig ugyanez a felállás: boldogtalan, elhanyagolt férj, vacak házasság. Úgy sajnálom szegényeket. Mindenki megérdemli a boldogságot! Leszopnám, örüljön már valaminek.
21. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 11:56
Mehetsz te is a szeretős klubba. Meghallgatnak, és elmagyarázzák, hogy eseted rendkívüli, más, érthető és jogos.
2021. aug. 9. 11:40

Miben is tudunk segíteni?


Ha dugni akar veled és te vevő vagy rá, akkor meglesz.


Ha nem, akkor meg ne toldd be a puncidat egy házasságba és kapcsolatba se.


Okádni tudnék én is az olyanoktól.


Te döntesz, mi vagy.


Bárkiből lehet lotyó...

2021. aug. 9. 11:36

Ha belemész egy ilyen kapcsolatba, mindenképpen sérülsz. Te bele fogsz szeretni, ő pedig valószínű csak egy kis változatosságot keres az asszony mellett.

Én nem azért intelek óva mert "jaj, erkölcstelen" nős, gyerekes férfival kapcsolatba lépni. Én sem hiszek abban, hogy gaz csábító nőszemélyek viszik bűnbe a tökéletes házasságban élő minta férjeket, minta apukákat. Engem is környékezett már meg úgy ilyen ember, hogy én nulla jelzést adtam arra, hogy bármire nyitott lennék, sőt először nem is fogtam, nem is érettem, hogy nőként akar tőlem valamit. (Az ilyen férfi félrelép, ha nem veled, akkor mással, ha feje tetejére áll is az asszony- sajnos vannak, akik ilyen típusok, és kész.)

Azért javasolnám, hogy ne menj bele ilyenbe, mert saját magaddal szúrsz ki, te fogsz megborulni benne.

18. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 11:23

Teljesen mindegy, hogy kölcsönös e vagy sem, HÁZAS!

Amíg nem vált el, addig nem préda, ráadás nem jó egy helyen dolgozni a pasiddal. Ha még sem sikerül, baromi kínos lehet, esetleg vissza is üthet a dolog, ha mondjuk olyan típusú pasi.

17. Bichi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 10:44
Nem tudom, hány éves vagy, vagy de az "ex, gyerek" nem feltétlen kemény dió, de én nem tudom elképzelni, hogy egy házasságot évekig össze tud tartani egy gyerek, szerintem az kamu, ha meg nem akkor egy töketlen pasi, aki csak akkor mer lépni, ha már ott a másik nő, akire átmászhat?
16. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 10:41

Simán lehet kölcsönös, és még nyerhetsz is, csak kérdés, hogy akarsz-e.

Én mondjuk nem hiszek benne, hogy egy tökéletesen működő házasságba be tud figyelni egy harmadik, ott bizony valami hiányzik. És szerintem a másik félnek minden esetben vacak, akkor is, ha megcsalják, és amiatt elhagyják, és akkor is, ha a másik egy harmadik nélkül akar kilépni egy nem működő házasságból.

A házinyúl nekem nem jelent semmit, rengeteg jól működő házasságot ismerek, ami így indult...

2021. aug. 9. 10:33

Én sem állnék bele abba hogy ezt megbeszéljétek, maximum úgy hogy "figyi, nekem kicsit kellemetlen ez hogy kacsintgatsz rám" de abból meg könnyen az lehet hogy megsértődik, mert ő "csak kedves volt", és utána átvált bunkóba. Vagy esetleg ha olyan a kapcsolat akkor elviccelni valahogy, csak abból meg lehet nem esik le neki.


De így hogy családos, mindenképpen felejtsd el. Én egy "sima" párkapcsolatba sem furakodnék bele, bármilyen rossz is az a kapcsolat. Volt már hogy megtettem, nem mondom hogy megbántam, de ma már máshogy csinálnám. :D Pasizz, járj el a barátokkal, próbálj minél kevesebbet álmodozni a főniről. Esetleg nézelődj új munka után ha annyira belezúgtál.

14. 8d00a82c06 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 10:31

Az a baj, hogy a 8. hozzászólásod alapján te már hallod az esküvői harangokat.

Ne!

Egy munkahelyi kapcsolat nagyon ritkán vezet jóra!

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 9. 10:24

Nem merek, megmondom őszintén.


Merthogy tévedek, nagyon kínos lenne ott dolgozni továbbra is. Meg én nem vagyok egy kezdeményező típusú ember. Az legyen a férfi dolga.


Csak nagyon fura volt nekem ez a hirtelen jött kedvesség és kacsintgatás.

12. 71ddaa07fa (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 10:16

De le is ülhetsz vele és tisztázhatod. Mert én sem vagyok tévedhetetlen, sőt...

Csak úgy gondolom az ember könnyen esik szerelembe, de ez aztán olyan gyorsan el is múlik, mint ahogy jött.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 9. 10:14
Köszönöm szépen! Össze kell magam szedni akkor fejben, nincs más hátra. De rohadt nehéz lesz, hogy folyton a közelemben van.
10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 10:12
Ha annyi pénzem lenne ahányszor ezt olvasom! 🤣
2021. aug. 9. 10:12

Szerintem ez a fickónál csak egy átmeneti állapot. Mindenki volt már így, hogy meglátott egy számára rokonszenves kollégát, kolléganőt és beleesett, mint vak ló a meszes gödörbe.

Aztán néhány hét esetleg hónap múlva majd lecseng nála.

Szóval szerintem nem érdemes belegabalyodni ebbe a dologba.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 8d00a82c06)
2021. aug. 9. 10:11

Tudom, maximálisan igazad van. Ezt én is mindig így gondoltam. És tiszta fejjel elzarkoztam, amíg meg nem hallottam, hogy kollégái beszélnek róla, hogy évek óta egy szar a házassága a gyerek tartja őket össze.


Ebben a kapcsolatban azt gondolom, nem én okoztam a törést. Ez már hallott.


De nyilván átgondoltan, hogy ex, gyerek, kemény dió

7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 10:07

Ne vágyj vele semmire!

Család!

Gondolkodj fordítva, neked hogy esne!?

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2021. aug. 9. 10:06
Én nem 1 kósza numerára vágyom vele.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2021. aug. 9. 10:05
Köszönöm!
4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 10:04

Látja, hogy egy szende kislány vagy akire hát egy mosoly és ezáltal pár numerára esetleg rávehető.

Ez csak neked fog fájni.

2021. aug. 9. 10:03

Én is ezen a véleményen voltam, de kattog az agyam.


De gondolod hogy ez kölcsönös lehet?


Feltételezem én ebben nem nyerhetek

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 09:54

Hideg zuhany!

Házi nyúlra nem lövünk, pláne nem családosra.

2021. aug. 9. 09:52

Sziasztok Kedves Fórumozók!


Sajnos nekem egy eléggé nagy problémám van, amiben a segítségeteket szeretném kérni, anélkül, hogy megvetnétek. Így is tisztában vagyok vele, mekkora szarban vagyok.


1 éve dolgozom a munkahelyemen. Van ott egy munkatársam, aki tulajdonképpen időnként a főnököm, amikor nincs a saját vezetőm.


Mindig is nagyon aranyos volt velem, amióta ide kerültem, de egy ideje azt érzem, hogy sokkal inkább.


Elkezdtem vele beszélgetni, Ő kezdeményezi mindig. Feltűnt, hogy velem mennyire kedves, pl mondta ,hogy nyugodtan menjek be a vezetőség irodájába, igyak kávét az ő terhére. Mindig kérdezi minden okés - e a munkában is?


Mostanában pedig azt vettem észre, hogy amikor ketten vagyunk, nincs ott más, pl.: epp beugrik hozzám ellenőrizni vagy sszefut velem a folyosón kacsint rám. Mosolyog, ami tőle nagy szó, nem egy mosolygós pasi.


Elkezdtem észrevenni, hogy ezzel még jobban felkeltette az érdeklődésemet. Rengeteget gondolok rá. Azt hiszem, kezdek beleszeretni, ami nagy baj.


De mégis eljatszok a gondolattal, hogy lehet van nála esélyem?


És itt jön a nagy gubanc. Van felesége és egy 6 éves kisfia.


Ha erre gondolok, hányok magamtól és tőle is, de nem tudok az érzéseimnek parancsolni.


Aki idősebb és rutinos, kérlek adjatok valami tanácsot!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook