Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha nyaralni mentek, apartman vagy szálloda? fórum

Ha nyaralni mentek, apartman vagy szálloda? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 19. 21:04

Mi is inkább apartmanba járunk, mert olcsóbb, és teljesen jó. Sok esetben a szoba ugyanolyan, mint egy szállodában, csak nincs ellátás.

Amíg a gyerekek kicsik voltak, akkor viszont szállodákba jártunk, mivel nekik ingyen volt, vagy legalábbis sokkal olcsóbb, mint nekünk. És rossz idő esetén is van mit csinálni, sosem unatkoztak gyermekeim.

2010. jún. 19. 20:39

A szálloda lenne az igazi,de nagyon drága.


Utóbbi években apartmant béreltünk és vittem sült

húsit,salátákat és még belefért egy kis éttermi kaja is.Lazább volt,nekünk tetszett.Anyagilag is

kedvezőbb.

10. rika (válaszként erre: 4. - 25a27430dd)
2010. jún. 19. 19:45
Igen én is jobban szeretem. Kényelmesebb és nem akarnak jönni takarítani:) lehet kicsit lazábban lenni. Egy szállodában azért mégis jobban összepakol az ember nem?
2010. jún. 19. 16:15
Mindkettőt szeretem. A szállodában szeretem ha kiszolgálnak kajailag. Az apartman nagyobb szabadsággal jár.
2010. jún. 19. 16:09
akarom mondani eddig csak satorra telett..:D
2010. jún. 19. 16:06
apartman...de eddig csak a satorra jutotta:D az is csak egyszer...
2010. jún. 19. 16:02

Nekem az apartman jön be.Szállodában még a reggelihez is fel kell öltözni.Én szeretek lazán-kócosan,1 szál pólóban-reggelizni.

Sztem olcsóbb is az apartman.

2010. jún. 19. 15:57

nekem mindenképp szálloda!ha más nem is de reggeli mindenképp legyen benne,ne kellejen még azután is futkározni nyaralás alatt:)na meg kényelmesebb is.

tapasztalatból mondom ha boltba veszem meg a reggelit,sokkal t9öbbet költök,mivel biztos hogy mást is veszek akkor már.

4. 25a27430dd (válaszként erre: 3. - Rika)
2010. jún. 19. 15:50

Na ez az, én is ezekkel érvelek a férjemnek.

Szerintem is lazább az apartman, és úgyis étteremben kajál az ember a nyaralása alatt.

És bizony a hotelban is megkérik a kaja árát, svédasztalos vacsoránál ahogy számoltam, nem kevés.

Amúgy ahogy számolgattam, árban ugyanott van, ha félpanziót kérünk szállodában, vagy pedig apartman + étterem + reggeli vásárlása.

3. rika
2010. jún. 19. 15:47

apartman, olcsóbb mint a szálloda és én nagyon szeretem.

Igaz, hogy az ételről gondoskodni kell, de ha már utazunk úgyis étterembe eszük. És a kajcsit a szállodába is ki kell fizetni.

Szóval szerintem apartman.

2010. jún. 19. 15:47

Szóval, apartmanban vagy szállodában szerettek jobban lakni. És miért? Engem ez érdekelne.

Mindig szállodában laktunk.

2010. jún. 19. 15:46
Ha nyaralni mentek, apartman vagy szálloda?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook