Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nem társkereső oldalakon, akkor hol ismerkednek a művelt férfiak? fórum

Ha nem társkereső oldalakon, akkor hol ismerkednek a művelt férfiak? (beszélgetős fórum)


1 2
7. Bichi (válaszként erre: 1. - Barbara67390)
dec. 14. 12:23

Ismerkedtem már lakhelyen, ismeretségi körben, fénymásoló üzletben, munkahelyen, postán, edzőteremben, ha akartam volna a városi forgalomban, szóval bárhol ahol megfordulsz.

De hogy ebből ki lesz művelt, és ki nem, az már más kérdés...

dec. 14. 12:13
Újabban a nagy Ő-ben az RTL klubbon 😂
dec. 14. 11:51
Tárlatokon, kiállításokon.
4. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Barbara67390)
dec. 14. 10:05
Ahova szeretnél járni vele ,olyan eseményeken, helyeken pl.opera,színház,rendezvény.
dec. 14. 09:12

kifejezetten a műveltek nem tudom. nekem nem is lenne fontos. legyen alap intelligenciája és legyen normális.


de amúgy munkahelyen, baráti társaságban, sportolói közegben, őnkéntes megmozdulások alkalmával. ha valaki ismerkedni akar, megtalálja a módját. nyilván ott kezdődik hogy nem otthon ül.

dec. 14. 09:12
lehet talalkozni munkahelyen,konyvtarban esetleg vki baratnod vagy rokonod ha ismer egy jo fiut.napjainkban sehol nem konnyu rendes part talalni,de nem lehetlen!kitartas es jo keresest kivanok!
dec. 14. 09:05
Szerintetek...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook