Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nem lépek, hamarosan megbolondulok! fórum

Ha nem lépek, hamarosan megbolondulok! (beszélgetős fórum)


1 2 3
57. a9752c112e (válaszként erre: 56. - Napalm)
2008. ápr. 17. 14:35
Rátapintottál a lényegre,igazad van.Erre már korábban rájöttem magam is.A baj csak az,hogy gyáva vagyok ahhoz,hogy felrúgjak mindent,hogy bárkinek is csalódást,fájdalmat okozzak.Olyan családból jövök melyben a szülők húsvétkor ünnepelték a 40. házasági évfordulójukat.Én is ilyet szerettem volna.Még mindíg ezért küzdök,főképp a baba miatt,hogy,ha megérem ép ésszel,ő is ilyen büszke lehessen a szüleire,mint én.Bár sajnos szinte tudom,hogy reménytelenül.Ha megbánt,-többnyire maga sem tudja megmondani,hogy miért tette-,esküdözik fűre-fára.hogy mi jelentjük az életét bla,bla,bla...,de változtatni a nyers modorán,és azon,hogy olyan mintha holt hülye,valamint alvajáró lenne.
56. napalm
2008. ápr. 17. 11:39

Aphrodite01

Ti nem illetek össze, elkapkodtátok a házasságot. Szerintem.

55. f290b382c2 (válaszként erre: 53. - Annaluca)
2008. ápr. 17. 10:57
Én is attól szenvedek,hogy a barátom túlságosan magába fordul,nem beszél az érzelmeiről,holott,tudom,vannak neki.Az édesanyja azt mondja,mindig ilyen volt.Ez engem zavar,és már a szakítást fontolgatom,de nem kellene talán ilyen könnyen feladnom.Igaz,nekem ami a szívemen,az a számon,mert megtanultam,sokszor már nincs lehetőség elmondani a másiknak,amit érzek.Te hogy csináltad?Jó lenne v.mi hasznos tanács,mert nem tudom tényleg,mit kezdjek vele...Lassan olyan már,mint egy felhúzható játék,mindig ugyanazt,mindig ugyanúgy...Mivel segíthetnék neki,hogy megnyíljon?Van értelme egyáltalán?Köszi,Hanna
54. ea9c78b99a (válaszként erre: 51. - Guinevere28)
2008. ápr. 17. 08:26
egyetértek!ha lelépsz egy kis időre legalább kibújik a szög a zsákból és meglátod hogy mennyire vagytok fontosak neki.én 3 gyerekkel léptem le a legkisebb 18 hónapos volt.könyörgött egy hétig aztán 2 hét múlva már másik nő feküdt mellette. kiderült hogy már hónapok óta a szeretője volt. a gyerekeit le se szarja igaz ők sem keresik meg. ne félj továbblépni! a pici még nem szenvedi meg ahhoz túl apró. legyél önző és magadat nézdd! én már tudom hogy életem legjobb döntését hoztam meg akkor amikor leléptem.otthagytam zsír új 4 szobás családi házat bebútorozva nyugati kocsit, mindent és albérletbe mentem inkább. azóta megtaláltam az igazit akivel 9 éve boldogan élek és van egy közös csodaszép srácunk!
2008. ápr. 17. 08:26

Nekem egy kicsit úgy tűnik a pasi, mint egy 17 éves, aki nem meri vállalni a felelősséget, és céltalanul bóklászik az életben.

Valószínűleg zavarja, hogy te tanulsz, de ne add fel.

Vannak családok, ahol csak egymás mellett élnek az emberek, és nem kommunikálnak. A párom is ilyen családból érkezett. Nekem kellett megtanítanom "beszélgetni". Arra, hogy ha probléma van beszéljük meg, mert együtt vagyunk, másként gondolkozunk, gyorsabban találunk megoldást. Ne hagyd, hogy ő is magába forduljon!! Lehet, hogy a bamba pofa csak álca, bár ha sokáig csinálja úgy marad, és tényleg nehéz lesz vele tárgyalni.

Sok sikert!

2008. ápr. 17. 01:34

Szia!

Hááááát....ez a kapcsolat már nagyon nyögvenyelősnek tűnik nekem. Ha a helyedben lennék max egyszer vagy kétszer próbálnám még meg helyrehozni. (talán van még benne annyi) Aztán búcsút intenék a pasinak! A végtelenségig ezt azért nem lehet húzni. De ez csak az én véleményem! Természetesen csak a legjobbakat kívánom neked és remélem sikerül megoldanotok a problémákat.

2008. ápr. 17. 01:05

Teljes mértékben egyet értek csorievaval! Én fognám magam, és közölném vele, hogy "Nézd kedves, nekem ez így nem jó. Sok fájdalmat okozol nekem a viselkedéseddel. Én szeretlek, de képtelen vagyok így élni. Szia!"

Majd elköltöznék a gyerekkel. Sokszor van olyan, hogy a pasikat csak rá kell ébreszteni arra, hogy mit veszíthetnek. Pl.: Költözz egy hónapra vissza a szüleidhez, vagy albérletbe, ha megoldható.

És az az egy hónap eldönt mindent. Ha keresni fog, hivogatni, esküdözni, hogy vissza akr kapni, nemakar elveszíteni, akkor még van sanszotok a boldog életre, de ha az egy hónap alatt nem ad bele úgy ípit, anyait, akkor konyec.

És hidd el! Jobb ha most kiderül! Sok sikert! ÉS kitartást, mert arra most rengeteg szükséged lesz!

Ha bármi van, gyere fel, és add ki magadból itt!

50. 4b6a2525df (válaszként erre: 41. - A9752c112e)
2008. ápr. 16. 22:56

Akkor már nem is kell tovább keresgélned a baj okát.

Azért nem segít neked, hogy ne tudj tanulni, mert ő sem tanul. A férfiak nem képesek elviselni, ha a nő több náluk. Ideig óráig igen, de még erre sincs sok esély.

A másik: nincs munkahelye. Nem tudom, hogy álltok anyagilag, a szülők támogatnak-e benneteket, ha igen akkor vajon melyik szülő ad többet (netán a tied), ha nem, akkor meg gondolom abból a pénzecskéből éldegéltek, amit Te kapsz.

Ez a második fekete pont.

Hogy mi a megoldás?

Megoldást csak Te azaz Ti teremthettek. Hiába is adunk tanácsokat, nem biztos, hogy azok jók.

Sőt... Én pl szó nélkül elmennék a gerekkel együtt.

Tudom, irtad, hogy a gyerek ragaszkodik hozzá. Pici még elfelejti.

Ezek kegyetlen szavak, amiket leírtam, ráadásul a kibicnek semmi nem drága, tehát nem azt mondtam, hogy ezt tedd, azt mondtam én ezt tettem volna anno, ha ilyen helyzetbe kerülök.

Talán van még egy másik út:párkapcsolati tanácsadás. Vannak pszichológusok (nem pszichiáterek!!!) akik ilyennel foglalkoznak.

Ahhoz külön fogok gratulálni, ha oda el tudod csalni:(:(

49. o.andi
2008. ápr. 16. 22:45

Hát nem könnyü Neked..szerintem soha sem késö ujrakezdeni!!

hidd el!

48. fa72c95d08 (válaszként erre: 47. - Fa72c95d08)
2008. ápr. 16. 22:45
bocs a hibákért csatlakozom, jó néhány jó tanácshoz elöttem.
2008. ápr. 16. 22:42

Töltsetek együtt is kellemes perceket!

Ne mindig csak a gyerek legyen a téma.

Hagyd őket időnként kettesben, különben eltávolodik tőle. igenis legyenek együtt is ne mindig csak te legyél a gyerekkel, menj el a boltba addig hagyd őket, menj fodrászhoz, stb. lassan össze szoknek, de törödj a pároddal is keresd meg azt aforumoldalt amit korábban írtam. Bárcsak én találtam volna rá még régen :( Talán most másként lenne :( Probálj meg mindent és csak akkor válj, ha reménytelen.

46. spinneli (válaszként erre: 11. - A9752c112e)
2008. ápr. 16. 22:37

közösen terveztétek a babát?

akkor hogy állt a kérdéshez?

mióta vagytok együtt?

Ő mit dolgozik?

2008. ápr. 16. 22:35
Egy utolsó megjegyzésem: amikor a fiunk megszületett, az én férjem is sokat idegeskedett.Rájöttem, a gyerek és a felelősség súla nagy teherként nyomta,és rá isment a házasságunk. Remélem nektek nem fog. A mai eszemmel, jobban meg kellett volna értenem, figyelnem rá, segíteni feldolgozni a gondját. Ennyi. Jó éjszakát Nektek, és drukkolok, hogy bölcs megoldást találj!
2008. ápr. 16. 22:34
Köszönök nektekmindent,demostmennem kell.Felsírt a kicsi.Holnap visszajövök.
2008. ápr. 16. 22:34
Nem.
42. Szanka
2008. ápr. 16. 22:33
A gyerek születése elött is ilyen volt?
41. a9752c112e (válaszként erre: 35. - 4b6a2525df)
2008. ápr. 16. 22:32
Demost pár heteazt sem.
2008. ápr. 16. 22:30
A sulit, ha kell, akár a támogatása nélkül is csináld végig. Biztos nem könnyű, de az életben "jól jön" egy diploma. Azt, pedig hogy "ilyenné" lett próbáld elfogadni, mert ha jobban belegondolsz, ennél sokkal súlyosabb problémák is lehetnének. Azt pedig mindig szem előtt kell tartani, hogy sz*rt a f*sra cserélni nem érdemes. Ha a rózsaszin köd eloszlik, sok minden megváltozik. Szerintem.
39. a9752c112e (válaszként erre: 35. - 4b6a2525df)
2008. ápr. 16. 22:30
Betanított munkát végez,a Nokiában
38. 5bastya (válaszként erre: 34. - A9752c112e)
2008. ápr. 16. 22:29
Hát akkor nosza, ezt közöld a férjeddel egy nagyon nyugodt pillanatban, hogy ne veszekedéssel indíts!
2008. ápr. 16. 22:29
Ő mindíg ideges,mindíg rosszkedvű,mindíg a holdonvan,nem velünk.
36. Hajni.
2008. ápr. 16. 22:28
nem tudod valakire este rábízni a gyerkőcöt és csak magatokkal foglalkozni?Gondolok itt vacsi, séta, mozi kettesben. Sajnos soxor tönkreteszi a kapcsolatot az is ha nem foglalkozik egymással a két fél.
2008. ápr. 16. 22:28
És a férjednek mi a foglalkozása? mit dolgozik?
34. a9752c112e (válaszként erre: 28. - 5bastya)
2008. ápr. 16. 22:27
ennek az értelmetlenségnek ,véget kell vetnem valahgy.De a babát féltem.
33. Hajni. (válaszként erre: 31. - A9752c112e)
2008. ápr. 16. 22:26
értem
2008. ápr. 16. 22:26

Szóval szerintem nyugi. Lehet túl reagálod, és mindketten egyidőben vagytok idegesek.

Nyugika!Türelem, türelem.

31. a9752c112e (válaszként erre: 30. - Hajni.)
2008. ápr. 16. 22:25
2 éves,de nincsenek friss fotóim róla
30. Hajni.
2008. ápr. 16. 22:25
Szia!A gyerkőc mennyi idős? 2 éves vagy 2 hónapos? merthogy az adatlapodon baba van, februári dátummal.
2008. ápr. 16. 22:24
Ó azt hittem fiatalabbak vagytok, és ez lehet gond...
2008. ápr. 16. 22:24
Milyen lépésre szántad el magad?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook