Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha moziba mentek, esztek popcornt, és ha igen hogyan számoltok vele, a diétátokban? fórum

Ha moziba mentek, esztek popcornt, és ha igen hogyan számoltok vele, a diétátokban? (tudásbázis kérdés)


13. hellglory (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2010. jún. 16. 23:12
Hol Lehet venni oylan teljesen natur totálisan " Sima" kukoricát??
12. hmbee
2010. jún. 16. 16:07
Az én praktikám nem olyan finom de én nem bírom ki rágcsa nélkül.Vinni szoktam puffasztott rizst és azt eszegetem film közbe.
11. emagdi (válaszként erre: 9. - Scara.bosco)
2010. jún. 16. 13:45

a popcornban nem is maga a kukorica a gáz, hanem azok a hidrogénezett zsírok-olajok amiben megfürdetik, valamint a sok só.


nem tudom a "light" pattogatott kukorica mit takarhat, de akkor már egyszerűbb venni sima kukoricát, és otthon kipattogtatni a mikróban:)) azon tutira nem lesznek ízfokozó, és egyéb gyilkos zsiradékok :)

10. emagdi
2010. jún. 16. 13:41

ne egyél pattogatott kukoricát a moziban:)

ez egyrészt neked is jó, másrészt a körülötted ülők is örülni fognak, hogy egy emberrel kevesebb kérődzik a film első fél órájában körülöttük. (szerintem nagyon gáz hogy mindenki ott ropogtat meg zörög a zacskókkal, szürcsöli a kóláját... a nachos meg még félelmetesen büdös is:((

2010. jún. 16. 13:41

Én ezt nem veszem ennyire szigorúan. Néha eszem, néha nem. A Popcorn még a bocsánatos bűn, jó része rost. Amúgy meg minimális különbség van kalóriában a vajas és a light között. Leszámítva, hogy a light ehetetlen. Olyan, mint a fűrészpor.

Az egyik vajas mikrós zacsiján azt olvastam 1 l kb. 430 kalória. De azért nem mindegy, hogy ez pl. csokoládé, vagy pedig rost.

2010. jún. 16. 13:37
Kölesgolyó az is jó...és egy jó nagy táska amibe belefér :DDD
2010. jún. 16. 13:19
Szerintem néha belefér, ha nagyon megkívánod vedd a legkisebbet.
2010. jún. 16. 13:18
Ha diétázom, nem eszem popcornt, ha nem diétázom, akkor meg mondegy. :)
2010. jún. 16. 13:15
Szerencsére nem szeretem a popcornt, de akkor sem vennék. A célt kell nagyon szem előtt tartani és nem kell venni. Gondolj arra, hogy megéri-e megenni azt a popcornt abban a pillanatban. Jusson eszedbe mit szeretnél elérni, hogy szeretnél kinézni! Képzeld el milyen lenne ott a moziban már az új csini alakoddal ülni. Segít hidd el.
2010. jún. 16. 13:14
alapvetően szerintem egy két órás filmet ki lehet kajálás nélkül bírni :)
2010. jún. 16. 13:13
Nem tudom, ha fogyóztam, is, nekem néha belefért, és ettők függetlenül szépen fogytam. Nem járok minden nap, de még minden héten sem moziba.
2010. jún. 16. 13:09
CSak azért mert pl van aki azt mondja egy mozis kispopcorn ban lehet akkár 1000 nél több kcal is. Ti mitcsináltok? Vagy eggyáltalán nem vezstek?
2010. jún. 16. 13:08
Ha moziba mentek ezstek popcorn, és ha igen hoygan számoltok vele, a diétátokban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook