Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha kidobnának otthonról, hova mennél? fórum

Ha kidobnának otthonról, hova mennél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
78. timycat (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 19:43
Ez annyival jobb mint ha kidobnának otthonról, hogy van időd felkészülni merre lépj. De csipked magad, mert mindjárt itt a nyári szezon.
77. Főnix3 (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 19:42

Akkor ne is gondolj arra, hogy az első nap elvesztheted az állásod. És igen, annál jobb, minél távolabb vagy. Nekem jót tett az biztos. :)

Én csak drukkolni tudok, hogy sikerüljön egy olyan munkát találni, ahol szállást is biztosítanak, bár ha van egy kis pénzed, inkább bérelj szobát.

Kívánok neked sok erőt és kitartást, mindig az első lépés a nehéz csak!

76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 74. - Főnix3)
2023. máj. 7. 19:36
74es eggyatalán nem vagyok lusta és dolgozni is szeretnék épp ezen vagyok hogy előre lépjek.és itthon is segítek mindenbe,költségekbe bele szállok stb.de sajnos ha elnyomnak és befolyásolnak stb azzal sajnos csak annyit tudok tenni hogy ebből a kőzegből le lépek.mivel vidéken élek az istenháta mögött itt nincs kb semmi munkalehetőség meg semmiféle más lehetőség mint mondjuk Pesten.
75. Főnix3 (válaszként erre: 59. - Kacsahercegno)
2023. máj. 7. 19:33
Nos én 14 évesen elkezdtem dolgozni,szinte az összes pénzem elszedték, 15 évesen mentem albérletbe a kis pénzecskémből. Megoldható, csak meg kellett húzni magam.
2023. máj. 7. 19:30

Észre vettétek, hogy mostanában, az összes fórumban összeugranak az emberek? Benyög valaki valamit,részletek nélkül,és utána fikciókon veszekszenek a tagok. Én például nem tudok olyan szélsőségesen gondolkodni, hogy zaklatva van és senkihez nem mehet..., normális esetben mindenkinek van legalább egy barátja.

Manapság a környezetembe inkább azt látom, azt hallom, hogy hót lusta a gyerek és nem akar tanulni, dolgozni, otthon segíteni. Nem tudok elrugaszkodni messzebbre, lehet nem tudom a fantáziámat ennyire szélsőségesre kitolni.

Elmondtam én mit tennék,ha az Fi azt mondja nem opció, mert...blablabla, akkor TALÁN lehet engem csesztetni, hogy mert nem gondolok mindenre is. Kérlek benneteket, ne bántsátok a másikat, mert leírta mit tenne, hisz ez volt a kérdés. Nem vagyunk egyformák,nem egyforma az élethelyzetünk, nem vagyunk egykorúak ezért mindenki a saját szemszögéből írt valamit.

73. 55Judit (válaszként erre: 72. - 55Judit)
2023. máj. 7. 19:10
Mondjuk fűteni azt csak ősszel lehetne, télen nem, mert nincs szigetelve.
72. 55Judit (válaszként erre: 70. - Timycat)
2023. máj. 7. 19:08
A Balcsin több 100 ezret lehet keresni a vendéglátásban. A szakács még 1 milliót is keres. Viszont arról nem tudok hogy adnának szállást, de ettől még lehet. Szálló vendégnek sokkal drágábban ki tudják adni a szobákat. Csak gondolom ha dolgozónak adnak szobát, az árát levonják a fizuból mert veszteséget nem termelhetnek. Van egy ismerősöm aki mobil házat szokott kiadni, napi 4 ezerért úgy tudom. De ha egész nyárra kivenné valaki fűtésig, mert fűtés nincs benne, szerintem kedvezményt is adnának. vagy esetleg fűti a bérlő magának, árammal saját zsebből, mert az van csak.
2023. máj. 7. 18:59
Oh, hat akkor eleresztheted magad, mert vendeglatasba mindig keresnek embert. Ott mindig hiány van. Biztos talalsz munkat. Nem kell raizgulni akkor nem lesz semmi baj. Csinald amit mondanak, aztan annyi.
70. timycat (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 18:59
Hát akkor tárt karokkal vár a Balcsi. Állítólag durva munkaerő hiány van ott. Legalább a nyár megoldódik. Biztos van olyan konstrukció hogy a szállás, étkezés is megoldott.
2023. máj. 7. 18:56
Mivel vendéglátásban van tapasztalatom ezért vendéglátásban gondolkozom legalábbis egyelőre aztán utánna lehet más irányba indulok el.
68. timycat (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 18:56
És hol kezded? Mármint a keresést. Van valami szakmád amin el tudsz indulni? Elképzelés?
67. timycat (válaszként erre: 60. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 7. 18:55
Meg lehet nyugodni, nekem is van nyomorom, köszönöm az oktatást, de már rég a ló alatt vagyok, lehet örömködni. 😉
66. Puncsos (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 18:54
Olyan is van sok. Férfi vagy, vagy nő? Autógyár esetleg, Kecskemét? Ott jól lehet keresni. De nőknek is van sok gyari munka, szerte az országban. Beírod a google-be, aztan biztos kiad egy csomó találatot.
2023. máj. 7. 18:49
Olyan munkát akarok majd keresni ami ad szállást.
64. Puncsos (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 18:47
Akkor tényleg lépni kell ha nem jössz ki velük. Valami szakmad van, mert úgy csak egyszerűbb keresni. De munka vegul is sok helyen van, csak el kell indulni valamerre.
2023. máj. 7. 18:35
Nagyon rossz a családi körülményem van.Megpróbálnak,elnyomni,befolyásolni,irányítani..szóval nem kérek sértő megjegyzéseket.Hülye lennék bocsánatot kérni
62. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 57. - Főnix3)
2023. máj. 7. 18:13

Nem tudhatod mi az ok. Lehet éppen zaklatja a családból valaki és menekülne, mert megfenyegették, ha nem fogad szót, kidobják.

Jó, ez nagyon durva forgatókönyv, de megesett már ilyen is.

61. ab443a467a (válaszként erre: 51. - Miss Angel)
2023. máj. 7. 18:09
Őt okolják, mert csak az orrukig látnak. Nem újdonság.
60. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 56. - Timycat)
2023. máj. 7. 18:09

Tőled többet vártam, azért válaszoltam, több empátiát gondoltam beléd.

Nagyon sok sérült ember is ír ide, akinek lehet 2 jó szó az utolsó mentsvára.

Lehet pont a mondataidtól érzik szarul magukat, hogy még ebben is rosszak, bezzeg másnak ez is meg az is meg van.

Engem nem zavar nincs hiányom semmiből MÉG, de sosem mondom, hogy mindig így lesz, magaslóról lehet nagyot esni, sőt nyakat is törni. Láttam én már karón varjút.

Azt is megtapasztaltam, visszajelezésből , az én beszélgetésem , segítségem miatt nem lett öngyilkos, Nagyon sok nyomorúságos, kiszolgáltatott élet van.

Mindenki örüljön neki amije van, nem kell azzal kérkedni.

59. Kacsahercegno (válaszként erre: 57. - Főnix3)
2023. máj. 7. 17:59
Kivéve, ha mondjuk nem tehet róla, mert bántalmazó/nárcisztikus/pszichopata/stb. szülőkkel él.
58. Főnix3 (válaszként erre: 37. - K-né Zsóka)
2023. máj. 7. 17:55
Az szép! Szerencsére rátok számíthatott! Az Fi senkire!
57. Főnix3 (válaszként erre: 54. - 55Judit)
2023. máj. 7. 17:51

Ítélkeztem volna?

Senkit nem dobnak ki egyik napról a másikra ok nélkül, ezért a tanácsom, hogy kérjen bocsánatot! Ez lenne az első dolgom, hogy időt nyerjek.🤷🏻‍♀️

56. timycat (válaszként erre: 26. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 7. 17:18
Nem segítséget kért, hanem hogy én mit tennék. Ezt. Az igaz, nem túl kreatív megoldás csak kézenfekvő 🤷‍♀️
55. 55Judit (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 16:28
Azt gyanítod lehet hogy elküldenek már első nap? Nagyon gáz a viselkedésed? Nem bántásból, komolyan kérdezem.
54. 55Judit (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. máj. 7. 16:25
Nem biztos az ha magamból indulok ki. vagy te is magadból? 🙂. Ne ítélkezzünk, lehet neki anélkül is elég baja. Nekem nem volt miért bocsánatot kérni, mégis nyírtak születésemtől kezdve csak mert nem akartak engem. Úh. Inkább adjunk tippeket, hátha bejön neki valamelyik.
53. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 16:22
Ide jönnék a Balatonhoz. Tudok olcsó szállást, munkalehetőséget -igaz üzem, folyamatos műszak, de munka és jól fizet. Ha ez nem fekszik már toborozzák a büfékbe, lángossütőkbe az embereket, és láttam szálloda takarításra is hirdetést már. Szóval nem vesznék el az biztos. Aki keres, az talál.
52. Puncsos (válaszként erre: 51. - Miss Angel)
2023. máj. 7. 15:55
Na, ezzel kellett volna kezdeni. :) Sok mindent nem tudunk ja a fórumindítóról, ezert csak talalgatunk. De ő egy nagyon befele forduló emberke lehet, aki nem szívesen mondja ki vagy mutatja ki mi bántja, aztan semmit nem tudunk róla. Valószínű elege lett az otthoni körülményekből, aztan menne, mindegy hova, valahova, csak innen el. De nem tudja merre induljon el. Mert a félelme nagyobb mint az hogy megtegye az első lépést. Nem igazan tanacsot vár ő szerintem, inkabb segitseget.
51. Miss Angel (válaszként erre: 47. - Puncsos)
2023. máj. 7. 15:29

Nem tudtok a foruminditorol szinte semmit már ne is haragudj de adtok neki olyan tanácsokat hogy az ember csak les, tisztelet a kivételnek.

Albérletet az tud kivenni akinek van állandó fizuja tudod dolgozik e??? Ha tanul amellett tud e dolgozni???? Milyen végzettségei vannak, talál könnyen munkát???? Soroljam tovább,????

Ami a legjobban tetszik,hogy a legtöbben öt okolják azért mert költöznie kell, mert biztos ő hibázott, szánalmas.... Amugy meg normális család, szülők támogatják a gyereküket mert tisztában vannak azzal hogy nem könnyű az élet, pláne az elindulás ha mással nem tudják támogatni akkor annyival csak hogy velük lakhat, ennyi erről a véleményem. Biztos nem dobnam a gyerekem az utcára ha éheznek se max akkor, ha valami olyat csinálna ami megbocsáthatatlan!!!!

50. tien
2023. máj. 7. 15:18

Attól függ, hogy hány éves vagy!

Van e némi pénzed?

Én húznék külföldre bébisintérkedni.

Esetleg munkásszáló.

49. Puncsos (válaszként erre: 48. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 7. 15:07
Trallallaa :D Amúgy én bírom. Jó neki hogy így él. Semmi gondja-baja. Mindenkinek így kellene élnie, akkor nem kéne azon gondolkodnia hogy ugyan hova megyek meg hol kötök ki. De hát ehhez pénz is kell. A nulláról nem lehet felépíteni semmit. Pláne most amikor minden duplaannyiba kerül mint mondjuk egy éve.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook