Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha ketyegne a biológiai órád, és kilátástalan lenne már a pártalálásod, de gyereket szeretnél. Hogy oldanád meg? fórum

Ha ketyegne a biológiai órád, és kilátástalan lenne már a pártalálásod, de gyereket szeretnél. Hogy oldanád meg? (beszélgetős fórum)


1 2
8. kaktusz1 (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2021. aug. 15. 08:09
Ha ketten tervezitek is nevelheted majd egyedül...
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 15. 05:48
1.
2021. aug. 15. 04:47

3. Jogtiszta, korrekt út. Viszont gyógyszeres, orvosi, sokszor kellemetlen beavatkozásokkal jár, és a tb támogatott alkalmak száma erösen limitált, talán 4 vagy 5 most. Ha az letelt, utána csak nagyon drágán lehet, ha akkor lehet még egyáltalán. (A magánintézmények államosítás alatt vannak.) Ja, és kevés infó van a donorról, kivéve ha külföldröl hozatsz, de azt nem tudom, lehet-e.


1. Ez szerintem közel sem olyan egyszerü, mint hiszed. Pont az esélyes 1-2 napon, pont ne jöjjön rá, hogy mire megy ki a játék, pont ne kapj el nemi betegséget.


2. Ha van ilyen haver, jó lehet. De bármit ígérek egymásnak, ö jogilag apa, vagyis Te a következö 20 évben bármikor elkérheted töle a gyerektartást, ö meg élhet apai jogaival és viheti minden 2. hétvégére és a szünetek felére a gyereket, extrém esetben kérheti, hogy nála helyezzék el és Te leszel hetvégi szülö. Fö elöny, hogy ismered és kedveled az apát, nem zsákbamacska, milyen ember.


4. Vannak erre szakosodott keresök, Just a baby alkalmazás, pride angel-nek is van donor, illetve társszülö keresöje. A jogi probléma ugyanúgy fennáll, mint az elöbb.


5. Örökbefogadás: jelenleg miniszteri engeéllyel lehet nem házasként örökbefogadni. De amúgy azelött is hátrányban voltak az egyedülállók, 3 év alatti (majdnem) egészséges gyerekre nem volt esély nem házasságban élve.


Kb ennyi.


Én 40 alatt mesterséges utat preferálnám, 40 felett meg mesterséges út + haver vagy netes donorkeresö, amiket írtam.

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 15. 00:50

Miért? Mennyit mutat az óra?

Volt időd, hogy megtaláld a párod, nem?

Ha eddig nem találtál annak mi az oka?


Elcseszted? És most egy gyermekkel vígasztalnád magad, hogy mégis van értelme?

Milyen élete lenne annak a gyermeknek melletted?

Nem tartom helyesnek, hogy gyermeket egyedül, egy szülő neveljen. Rányomja bélyegét a gyermekre.

2021. aug. 15. 00:16
örökbefogadás?
2021. aug. 15. 00:14

Sehogy.

Nem vagyok önző, ezért nem szeretném, hogy a gyerekem apa nélkül nőjön fel.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 15. 00:09

1. szánalmas, és alattomos is egyszerre, és ha egy pici esze is van, úgyis védekezik.

2. és utána majd haverkodtok tovább úgy, hogy mindketten tudjátok hogy az ő gyereke?

3. csak végső elkeseredésemben.


Nem tudom hogy hány éves vagy, hogy ennyire el vagy keseredve, és fura, hogy ha már annyi, akkor eddig nem sikerült eg "viszonylag normális" párt találni, de hát előfordul az.

Én biztos megvárnám, hogy eljöjjön az apa, és nem egy kémcső, de könnyen beszélek, mert megvan a társ és a felnőtt gyerek is már...

2021. aug. 14. 22:27

1. Valakivel lefeküdni pl. internetes társkeresőről

2. Megkérni ismerőst, havert. Akivel jóban vagy, és ő is kedvel

3. Mesterséges úton

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook