Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha Facebook-on valakinek a képén megjelölöm magam, de rögtön utána eltávolítom a megjelölést, az illetőnek ezt ki fogja jelezni a rendszer? fórum

Ha Facebook-on valakinek a képén megjelölöm magam, de rögtön utána eltávolítom a megjelölést, az illetőnek ezt ki fogja jelezni a rendszer? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 13. 14:30
Így van. Ha kapott róla e-mail-t, akkor azt bizony látni fogja, hiába törölted ki.
2013. júl. 13. 13:55
A Facebook nem jelzi ki már neki, ha törölted, hacsak ő is nem volt fent abban a pillanatban. De az email-címére kap egy értesítést, ami sejtetni engedi, hogy mit csináltál. Legalábbis én már kaptam oda értesítést olyan hozzászólásról, amit töröltek, mire felmentem a facre, de az indamailban ott volt.
2013. júl. 13. 13:50
Tök véletlenül történt, nézegettem valakinek a képeit, és valahogy sikerült össze-vissza kattintgatnoom ugy, hogy megjelöltem magam rajta :S rögtön utána eltávolitottam, de rohadtul égő lenne, ha ezt kijelezné az illetőnek...
2013. júl. 13. 13:49
Ha Facebook-on valakinek a képén megjelölöm magam, de rögtön utána eltávolitom a megjelölést, az illetőnek ezt ki fogja jelezni a rendszer?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook