Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha elmúlik a szerelem! fórum

Ha elmúlik a szerelem! (beszélgetős fórum)


1 2
15. bared (válaszként erre: 13. - Nitta28)
2010. márc. 13. 11:18
szerintem az ilyen viselkedés terhes...főleg hosszútávon...((
14. bared (válaszként erre: 1. - Marcsy006)
2010. márc. 13. 11:17

ne engedj a zsarolásnak!!! mindenkinek egy élete van..

nagy divat lett ez zsarolósdi, anyagiakkal, öngyilkossággal gyerekkel....

az ilyenből még gyorsabban kell menekülni, mint egyébként..

13. Nitta28 (válaszként erre: 10. - 656f03db60)
2010. márc. 13. 11:15

:)

nagyon kedves velem!! naponta többször hív hogy hogy vagyok, reggelimet mindig elkészíti mire felébredek.. nem is tudom! alapjáraton tökéletes lenne a kapcsolatunk !! lehet hogy én reagálom túl egy kicsit, tudod, a terhesség, meg a hormonok :)

12. bared (válaszként erre: 11. - 2656c806ea)
2010. márc. 13. 11:12
beszélj a nőgyógyászoddal... mindneképpen kell hormonpótlás, bár azt hiszem egy év a normális míg visszaáll... szülés utáni depressziód nincs?
2010. márc. 13. 11:07
Sziasztok! Én uj vagyok itt,de szeretném leirni,hogy milyen is a sors fintora,ugyanis van egy 12 éves fiam amikor megszültem 23 évesen teljesen eltávolodtam az apjától. Kb 1 évig nem volt köztünk semmi,beleértve a terhesség utolsó harmadát is. amikor aztán együtt voltunk,éreztem,hogy nem jó és már nem is szeretem,sőt mint apa is gáz volt szerintem. teljesen lelki beteg voltam..elváltunk. a kicsi akkor 8 hónapos volt. Most 12 év után szültem egy másik babát a mostani kedvesemtől akit hihetetlenül tisztelek,mert nagyon -nagyon jó természete van és imád engem. jó vele. Viszont ugyanaz történik velem mint az első férjemnél: nem tudok hozzá közel kerülni. már 6 hónapos a kicsi de még 2-szer voltunk együtt,az se volt jó. most jötem rá,hogy nem velünk van a baj,hanem a női hormonokkal. szerencsére ő kitart mellettem és türelmesen vár. Viszont én félek,hogykeresni fog mást idővel. de ugy meg nem akarok vele lenni,hogy nem akarom. szerintetek mit lehet tenni?
10. 656f03db60 (válaszként erre: 9. - Nitta28)
2010. márc. 13. 11:05

:)


Azért csak lesz majd némi szabadidőd, amíg valaki más vigyáz a Kicsire. Sőt, nem csak a külsővel lehet újra meghódítani, hanem azzal, hogy közösen szerveztek a babával, lányoddal, és a pároddal programokat. Hogy újra igazán egy családot alkossatok. Ezzel lelkileg is újra közelebb kerülhettek egymással. Ahhoz, hogy neked újra rendben legyen a kapcsolatod, a párodnak is tennie kell. Most hogy viselkedik veled a hétköznapokban?

9. Nitta28 (válaszként erre: 6. - 656f03db60)
2010. márc. 13. 10:57

Szia Klokan!

nagyon rosszul esett, hogy a terhesség alatt ennyire eltávolodtunk egymástól, de igyekszem mindent megtenni, hogy újra a "bombanőt" lássa majd bennem, mint amikor megismert!! Tudja hogy kevesebb időm jut majd rá, de nem fogom elhanyagolni!!

persze sok minden függ majd a picitől is, hogy mennyi szabad időt engedélyez majd nekünk :)

8. 656f03db60 (válaszként erre: 1. - Marcsy006)
2010. márc. 13. 10:55
El szeretnél válni tőle? Ez már biztos?
7. 656f03db60 (válaszként erre: 5. - Nitta28)
2010. márc. 13. 10:53
No, ha van egy szép nagy lányod, akkor a baba mellett - míg más vigyáz rá, mert te sem lehetsz folyton vele, például apuci foglalkozik vele - eljárhattok valami aerobikra. :) Neked is jót fog tenni a csajos kimozdulás, és ha - gondolom - szeretnél leadni a terhesség után pár kilót, ez nagyszerű alkalom lehet rá.
6. 656f03db60 (válaszként erre: 2. - Nitta28)
2010. márc. 13. 10:51
Szia! Tudom, most a baba sok idődet (fogja) felemészt(en)i. De ilyen helyzetben újra el kell csavarni a fejét a férfinek, és megmutatni, hogy igenis vonzó nő vagy továbbra is, és más férfiaknak is ugyanúgy tetszel. Elsősorban törődj - amikor csak tudsz - magaddal, a belsőddel-külsőddel egyaránt, hogy magabiztosságot sugározz. Ez majd újra felnyitja a szemét.
5. Nitta28 (válaszként erre: 4. - Vercsaszy)
2010. márc. 13. 10:49

szia Vercsaszy!

nagyon sajnálom hogy elhagyott a párod, soha nem értem meg az ilyen pasikat!! fel a fejjel, jól írtad, lesz ez még jobb is... :)

17 évesen szültem a nagylányomat, valóban 29 éves vagyok :) Gabriella a neve, és elég koraérett :)

amúgy bízom benne, hogy rendbe jön még a párommal a kapcsolatom, most a terhességemre fogja a romantika hiányát.. de ez múló állapot !! :)

4. Vercsaszy (válaszként erre: 2. - Nitta28)
2010. márc. 13. 10:41

Szia!

Te nem a fórumindítóval vagy hasonló helyzetben,hanem velem inkább...Annyi a különbség,hogy engem el is hagyott a picur apukája.

Eléggé romon vagyok.De lesz ez majd jobb is...

Amúgy hogy lehetsz 29 éves,ha már van egy olyan szép nagy lányod,legalábbis a képeid tanúsága szerint?Hm???:)

2010. márc. 13. 10:36

Szia!Mivel én a másik oldalon állok sajnos,így valamennyire megértem a férjedet.De azt gondolom,ha végig gerinces voltál vele,és őszinte,akkor azért bármennyire fáj is,tudomásul kell vennie.

Szar ez,amikor tönkre megy egy kapcsolat...

2010. márc. 13. 10:34

Tökéletesen megértem a helyzeted... én is ebben a cipőben járok!! 3 éve vagyunk együtt a barimmal, és 3 hét múlva fog megszületni első közös kisfiunk!!

tudom hogy szeret engem, de valahogy nem mutatja ki.. már nem olyan mint az elején!! mintha azt érezné, hogy már megkapott.. már nagy baj nem történhet!! szeretném ha minden olyan lenne, mint amikor még csak udvarolt nekem .. lehetséges ez ???

2010. márc. 13. 10:27
Mi történik,történhet ,ha elmúlik a szerelem?Ha a társ,a férj nem akar róla tudomást venni,ha nem akar elengedni,ha zsarolással próbál visszakapni,megtartani?Várom a véleményeket ,hozzászólásokat....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook