Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy pasi az online ismerkedés alatt a jövőbeli családot, emlegeti az fura? fórum

Ha egy pasi az online ismerkedés alatt a jövőbeli családot, emlegeti az fura? (beszélgetős fórum)


28. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 13. 22:22
Lehet hogy imponálni akar...
27. sanyinak (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 13. 21:03
Akkor még hónapokig nem találkozol vele?
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Sanyinak)
2021. ápr. 12. 21:39
Én homeofficeban vagyok. Ő naponta többszáz emberrel találkozik. Én nem akarok kockáztatni. Nyilván ha találkozunk forgalmas helyre mennék, de ott meg sok az ember. Lehet betoji vagyok, de tartok a vírustól.
25. sanyinak (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 19:59
Olyan túl nagy vonzalom nem lehet közöttetek, ha csak húzzátok-halasztjátok ezt a találkozót...
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Sanyinak)
2021. ápr. 5. 13:27
Igen egyelőre online levelezés. Igen a vírus miatt. Igen fogunk majd találkozni valamikor.
23. sanyinak (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 5. 09:30

Be kellene egymásnak mutatni benneteket?!

És ebből egy online levelezés lett? Ez most valami vírustól való félelem, vagy ugyan miért nem személyesen találkoztatok?

22. sanyinak (válaszként erre: 19. - Cc7a88f96d)
2021. ápr. 5. 09:24

Először a társas kapcsolatokhoz kell felnőni!

Azért egy férfi gyermekvállalási tervei mások mint egy nőé.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Amaunet)
2021. ápr. 5. 08:01

Tetszik azok alapján amit ír. Biztosan ő az, mert egy barátnőm pasijának a haverja. Megbeszélték, hogy minket be kellene egymásnak mutatni mert szinglik vagyunk. Aztán így kezdtünk írogatni.


A videó nekem is eszembe jutott, de nem vagyok fotogén + ha ő nem írta, én nem akarom felvetni.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Ildi992)
2021. ápr. 5. 07:55
Köszi 😊
19. cc7a88f96d (válaszként erre: 5. - Sanyinak)
2021. ápr. 5. 07:40
Valaki későn nő fel az apasàghoz.Most tudja mit akar,ez jó szerintem.
18. sanyinak (válaszként erre: 16. - Ildi992)
2021. ápr. 4. 23:35

És az a 2-3 magadról elejtett mondat elég volt, hogy csatlakozzon a te jövőbeni terveidhez?

Akkor mégiscsak figyelt rád, ha tudott téged manipulálni!


És mitől nyílt fel végül a szemed?

17. Amaunet (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 23:33

És valóban ő az, akivel írogatsz? Tetszik neked?

Mit tudsz róla? Lehet, hogy sosem volt barátnője. Van egy fixa ideája, hogy neki milyen nőre van szüksége ahhoz, hogy ezt az ideát megvalósítsa.


Videón beszéljetek!

16. ildi992 (válaszként erre: 15. - Sanyinak)
2021. ápr. 4. 23:18
Sajnos nem. Így jártam, nagyon nagy tapasztalat volt. Kezdetben csak úgy voltam olyan lelkesen beszél magáról. Mindig várta a megerősítést, hogy ő milyen jól tette a dolgokat. Tudom ez az én naívságom. Amit magamról mondtam, max 2-3 mondat volt. Aztán láss csodát, az lett a jövőbeli terve mint nekem. Hát nem fantasztikus? Az égiek is egymásnak teremtettek. Na itt kellett volna fellálni, és jó messzire menni. Tényleg mindig dicsérni kellett. Milyen fantasztikus. Megtanultam egy életre ami túl fényes, az csak egy maszlag.
15. sanyinak (válaszként erre: 11. - Ildi992)
2021. ápr. 4. 23:05

2 napig nem dicsérnéd?!

Ezt nem értem. Egyébként folyamatosan dicsérni kellene? 😄


De hát az már csak feltűnik az elején, ha valaki folyamatosan magáról beszél, nem?!

14. sanyinak (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 22:55
Akkor először elég lenne, ha a következő kapcsolatát megtervezné, nem egyből a gyerekekről kellene ábrándoznia.
2021. ápr. 4. 22:28
Amit megtanultam. Mindig igazad van!!!!!!!! A megérzések működnek. Ha úgy érzed valami nem stimmel, akkor az úgy van. Vagy magadra hallgatsz, vagy másokra. Csak okosan. :)
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Sanyinak)
2021. ápr. 4. 22:22
Azt írta igazán hosszú kapcsolata nem volt. Többet volt egyedül az utóbbi 20 évben mint kapcsolatban
11. ildi992 (válaszként erre: 8. - Sanyinak)
2021. ápr. 4. 22:21
Egy gyereket tanítani dolgokra, nem hiszem hogy hangsúlyozni kellene. Amit természetes ne várjon már dicséretre. Különben lehet, hogy mindent amit tesz, dicséretet vár.. Van ilyen betegség. Hogy a kérdező feltette kérdésnek, gondolom nem felszínesen említette a témát, hanem kész tervei vannak. Mivel online ismerkedés ez irányban tovább tesztelném. 2 napig nem dicsérném, hanem csak tudomásul venném amit mond, és másról beszélnék. Ha nem lehet vele másról beszélgetni csak saját magáról, de az órákig hallgatva, hogy ő milyen fantasztikus, a többiek meg hát ki kell őket nevetni, mert ő az egyedüli aki a megoldást tudja, menekülés. Vagy felsőfokon behisztizik hogy dicséretet csikarjon ki. Nem figyelsz rám? A dehogynem válasz nem elég. Menekülés. Ugye milyen ügyes vagyok? Stb.. Sajnos volt ilyen kapcsolatom. Lehet a kérdező is babát akar, és szuper fantasztikus férfinak akarja beállítani magát. Kedves kérdés feltevő. Figyeld meg, hogy másokról hogy beszél, kollegák, exek... Tippem az, hogy mindenki az ő színvonala alatt van. Tudod az ember nem változik. Le lehet hazudni a világot, de ahogy beszél az emberekről, esetleg kineveti őket, az sokat elárul a jelleméről. Vagy tiszteli az embereket? Csak ne kérdez rá, mert jöhet a beetető duma. Csak figyeld meg hogy beszél másokról. Mindenesetre nagyon nagy fenntartással kezelném a helyzetet.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2021. ápr. 4. 22:20
Képen igen
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 22:05
Láttátok is egymást?
8. sanyinak (válaszként erre: 7. - Ildi992)
2021. ápr. 4. 22:04

Az még nem baj, ha valakinek vannak elképzelései a jövőjéről.

Az ember tanítja a gyermekeit és nem kérdezi meg előtte, hogy akarnak-e tőle tanulni tőle 😊

2021. ápr. 4. 21:23
Igen, fura. Mert egy álomvilágban él, a valóság lehet hogy más lesz. Ha már előre megszabja a gyereknek, hogy neki mit kell tennie, mert igen is, ha nem akarja a gyermek akkor is kötelező lesz neki, ilyenkor elgondolkoznék, hogy a feleségéről is létezik egy kép a fejébe. A valóság, és a képzelet, nem fog találkozni. Ne akarj ilyen pasit. Mert én azt hittem ilyen vagy, mekkorát csalodtam benned! stb. Hadja meg a gyermek választási jogát... De ha egy nagyon beszabályozott kacsolatot akarsz, akkor hajrá!
6. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 21:07
37, nem 17. Nem fura.
5. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 20:54
Szerintem némileg furcsa. Ha annyira erős apai ösztönei lennének, akkor ennyi idősen már lenne családja. Arra tippelnék, hogy már ennek kapujában volt, aztán valahogy lemaradt róla, tehát frusztrált emiatt.
2021. ápr. 4. 20:44
Lehet nem is fogja
2021. ápr. 4. 20:33
Nem
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 20:32
nem
2021. ápr. 4. 20:25
Többször írta már, hogy "Ha majd gyerekei lesznek ilyen apa lesz" vagy "A gyerekeinek majd ezt megtanítja". Ez fura egy pasitól? 37 éves.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook