Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha Bécsbe utazunk akkor a telefonszolgáltatónál meg kell rendelnem a csomagot, hogy haza tudjak telefonálni? fórum

Ha Bécsbe utazunk akkor a telefonszolgáltatónál meg kell rendelnem a csomagot, hogy haza tudjak telefonálni? (tudásbázis kérdés)

6. Sylvia81 (válaszként erre: 5. - Kicsi Andi)
2010. dec. 6. 14:27

Akkor már megszűnt a korlátozásod, tutira nem kell semmit tenned. De ha biztosabbnak érzed, menj be nyugodtan. :)

Valaha én is oda tartoztam, ezért tudom biztosra. :) Azt nem hinném, hogy ebben szigorítottak volna. Ez a 3 hónap is igazából azért van, hogy ne szaladjon meg mocskosul a számla.

No meg azért, hogy a visszaélők miatt ne legyen akkora veszteség. Mert ugye a külföldi szolgáltatónak akkor is ugyanannyit kell kifizetni, ha a visszaélő nem fizeti ki a számlát, mintha becsületes ember használta volna, és fizetne. És azért nem mindegy... :)

5. Kicsi Andi (válaszként erre: 4. - Sylvia81)
2010. dec. 6. 14:22

hát én már 1000 éve ott vagyok és kb 1 éve lettem néluk előfizetős.Azért lehet bemegyek megkérdezni(ha más nem erősít meg)!

Azért köszi a segítséget!

4. Sylvia81 (válaszként erre: 3. - Kicsi Andi)
2010. dec. 6. 14:19

Biztos, hogy nem kell!

Azaz, ha nem változtattak, annyi korlátozás van, hogy új előfizetés esetén 3 hónapig tiltva van a roaming.

3. Kicsi Andi (válaszként erre: 2. - Sylvia81)
2010. dec. 6. 14:18
telenor
2010. dec. 6. 14:17
Szerintem nem. Melyiknél vagy?
2010. dec. 6. 14:16
Ha Bécsbe utazunk akkor a telefonszolgáltatónál meg kell rendelnem a csomagot, hogy haza tudjak telefonálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook