Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekruhák eladása aukciós oldalon megbízásra fórum

Gyerekruhák eladása aukciós oldalon megbízásra (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. 328aadd89f (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2013. aug. 9. 22:21
Pontosan így van, nem is a feltöltés a meló, hanem a csomagolás, postázás, kapcsolattartás a vevőkkel, stb.
7. moonlight13 (válaszként erre: 5. - 328aadd89f)
2013. aug. 9. 22:18
pont erre gondoltam én is az alábbi hsz-emmel. az utómunkálatok sokkal macerásabbak, mint a netre való felrakás.
6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Silany)
2013. aug. 9. 22:17
És ki bonyolítaná a postázást v. személyes átadást? Egyenként adnád el a ruhákat v. csomagban? Mert az egy dolog, hogy a netre felteszi valaki, de utána amíg eljutt a címzetthez, az is munkával jár.
5. 328aadd89f (válaszként erre: 3. - Silany)
2013. aug. 9. 22:12
Nem volt arányban az elvégzett munka és az érte kapott összeg.
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Silany)
2013. aug. 9. 22:08
Biztos megoldható, csak kérdés, hogy megérné-e az a jutalék, amit adnál. Elég olcsón kelnek el tudtommal a ruhák ezeken az oldalakon.
3. silany (válaszként erre: 2. - 328aadd89f)
2013. aug. 9. 22:08
Megírnád, hogy miért nem?
2. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Silany)
2013. aug. 9. 22:07

Szia!


Én már csináltam ilyet (nem aukciós oldalra töltöttem), de nem vált be.

2013. aug. 9. 21:53

Sziasztok!


Rengeteg gyerekruhánk, játékunk van, ami egyrészt a helyet foglalja, másrészt érnek is valamennyit. Időm nincs, így azon gondolkodtam, hogy megkérek valakit, valamennyi jutalék ellenében vállalja, hogy lefényképezgeti, leméregeti, felteszi valamelyik aukciós oldalra és lebonyolítja az adásvételt. Már úgy volt, hogy az egyik barátnőm barátnője vállalja is, de időközben elhelyezkedett és így lemondta.


Az egyik spórolós blogon (a mókusoson) olvastam tippeket a gyors pénzszerzésre, ez volt az egyik közülük, hogy megbízásra %-ért adjuk el más cuccát. Mivel a barátnőm először furcsán nézett, hogy milyen ötleteim vannak, jó volt viszontlátni az ötletemet és azóta újra gondolkodom rajta.


Mit gondoltok, ez egy életképes megoldás lehet? Nyilván kell hozzá bizalom is, de nekem úgy tűnik, hogy ez egy win-win szituáció. Hallottatok már ilyenről?


(Itt nem partnert keresek ehhez, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi egy ilyen üzlettel kapcsolatban!)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook