Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gránátalmalé 100%. Állítólag csodaszer. Szerinted? fórum

Gránátalmalé 100%. Állítólag csodaszer. Szerinted? (beszélgetős fórum)


1 2
16. Klimpírozi (válaszként erre: 15. - Alkeszosz)
2011. febr. 7. 11:07

így a jó, nyugi..keresünk mindannyian.

:))

15. Alkeszosz (válaszként erre: 14. - Klimpírozi)
2011. febr. 7. 11:03

Köszi.


A piac kalandos hely. :)


Egyébként a termékek amikről beszélgettünk, megfizethető áron, és laikus szemnek tökéletes minőségben találhatóak.

csak a háttérinfókra lennék kíváncsi.

Hamar megöregszem .... tudom. :)

2011. febr. 7. 10:51

a választ nem tudom, nem éltem velem csak találkoztam a mindent elözönlő alkoholistával, akik nyilván nem a legminőségibb prémium vodkával itták csőlakóvá magukat, zsebükben a Pravdába csomagolt füstölt halat őrizve..

Odakinn 1988.-tól éltünk, az üzletekben nem volt más, mint pár üveg silány egyen vodka, és a magyar borok fillérekért, hisz az orosz piac remek felvevője volt a magyar gazdaságnak..

Négy évig éltem odakinn, kizárólag a diplomata ellátóban, a GUM szintén diplomata szekciójában és seftelve kaptam minőségé italokat, élelmiszert, műszaki és ruházati termékeket..viszonylag könnyű dolgom volt , a magyar képviselet vendégházában dolgoztam, háromféle pénznemben kaptam fizetést, és megvettem amire szükségünk volt a kiinti szegénységben és hiányban..

Márkás vodka ügyben okosat nem tudok mondani, Google barátunk, hátha jobban tudja..

a gyümölcslevek amiket említünk házi manufaktúrákban készülnek, ahol érdek a vásárló visszatérte...nem hiszem, hogy bevállalják a csalást,a minőség rontást..

akarom hinni, hogy ez így van..tudod, a piacon van néni a sajtra, a répára, a gyümölcsre, van néni a parikára ha jót akarsz enni..

:)

13. Alkeszosz (válaszként erre: 12. - Klimpírozi)
2011. febr. 7. 10:37

Ha évekig Moszkvában éltél, talán erre is tudod a választ.

Miért olyan olcsó a legmárkásabb vodka is odakint?

És a másik kérdés, hogy az alma, barack és hasonló levek elkészítési procedúrája vajon tiszta körülmények között zajlik?

Találtam 100%-os barack narancs, és szőlőlevet is.

Vajon azok is biztosan 100%-osak, és tiszta lehet a gyártási folyamat?

Csak azért kérdezem, mert az ukrán piacon pl láttam furcsa dolgokat.

2011. febr. 7. 10:13
odakinn maggal együtt dolgozzák fel, hisz az ereje valóban a magjában van, s értéke globálisan értendő..máshoz nem jutnak hozzá - évekig Moszkvában éltem, a gránátalma és a kubai narancs volt a választék - valami vitamin kell..ez olyan mint a környező almatermő területeken a fiss almalé, tartósítószer mentes és csodafinom.....
11. Alkeszosz (válaszként erre: 9. - Klimpírozi)
2011. febr. 7. 10:07

Én is onnan hoztam.

Két fajtával találkoztam .

Ukrán, és Azerbajdzsán.

Ízre mindkettő ugyanaz, és 100 %-os. Kint azt mondták ha felbontottam tegyem hűtőbe, mert nincs benne tartósítószer és megromlik. Ez már pozitívan érintett, mert én is hallottam a soha meg nem romló sajtburgeres sztorit, meg szinte minden dugig van már tartósítószerrel.


Azt is mondták hogy semmi más nincs benne csak a gyümölcsnek a leve.

Bevizsgáltatnám kíváncsiságból, de elég borsos az ára egy ilyen vizsgálatnak. Így marad a fórumozás. :)

10. f758a7200f (válaszként erre: 9. - Klimpírozi)
2011. febr. 7. 09:57

Én a levet úgy szoktam kifacsarni, hogy sima elektromos narancsfacsaróra rányomom a fél gránátalmát mintha egy fél narancs lenne, és kifacsarom. Kicsit szétmállik igaz, de a levét szépen leszűri.


Mondjuk az antioxidánsok leginkább a magot körülvevő hártyában vannak (nem a fehér részben, hanem az mag ehető hártyájában), ezért is nem értem, hogy miért futtatják annyira a levet, ha az egész mag sokkal gazdagabb. Ezt nevezném inkább csodaszernek:)

2011. febr. 7. 09:52

Ukrajnából hozzák, ismerőstől hallottam én is.. a gránátalma lévén piros gyümölcs.. vitamin, flavonoid, antioxidáns tartalma az egekben..tehát méltán fogyasztják literszámra, hozzájutni errefelé viszont macerás, s a gyümölcsből levet nyerni, na az aranyos..

a napokban egy szirupot kóstoltam - arab vagy török készítmény volt - salátára csepegtettük, isteni..

BIO készítményeket, egyéb préselményeket , tapasztalatokat kutatok...

IDD, CSAK IDD, ha hozzájutsz!

8. Alkeszosz (válaszként erre: 2. - Klimpírozi)
2011. febr. 7. 09:39

100 %-os levet próbáltam, ami nem tartalmaz tartósítószert.

Egy másik országban láttam, ahogy zsugor szám cipelték. Megkérdeztem a boltost hogy mi az, és ő mondta hogy "csodaszer". :)

Persze ezen hazáig kuncogtam, de meglepetésemre ilyen írásokba botlottam a neten is.

Kipróbáltam, én is vettem. Érdekes fanyar íze van. Napi 1 dl ajánlott.

De hogy valóban olyan nagyon jótékony lenne, azt nem tudom hogy vizsgálta valaki, vagy csak rámondják mert gyümölcs?

De akkor miért cipelhette annyi emberke.

Pedig nem is olcsó.

2011. febr. 7. 09:26

Szerintem a lé nem olyan hatásos, mint a friss gránátalma, mert hőkezelték, de a friss tényleg nagyon gazdag vitaminokban és öregedést gátló izékben:)


Az áfonyalé viszont, még ha hőkezelt akkor is megéri, mert az áfonyának a színezőanyagai azok amikben az ereje rejlik, és ez még a pasztörizálás alatt sem bomlik el.


A gránátalmát, ha frisshez jutsz akkor inkább azt edd, és ne dobj ki pénzt csak a lére

2011. febr. 7. 09:21
Enni én is nagyon szeretem, bár kicsit macerás. Viszont inni még soha nem ittam.
2011. febr. 7. 09:17
hiszékeny emberek mindig voltak :)
2011. febr. 7. 09:11

Remélem, mert nekem is van itthon egy üveggel próbaképp. Vettem egy üveg 100%-os feketeáfonyát, szedret és gránátalmalevet.

Még csak az áfonyánál tartok. Azt viszont ittam terhesség alatt végig.

Gránátalmát többször ettem mostanában. Kár, hogy olyan macerás kikapirgálni.

2011. febr. 7. 09:11
A gránátalmában rengeteg vitamin van, anyukám mindig télen adta nekünk, amikor kicsik voltunk és ritkán voltunk betegek. Hogy csodaszer lenne, azt nem hiszem, csak annyira, amennyire csodaszer az, ha sok gyümölcsöt fogasztasz.
2011. febr. 7. 09:10
milyet próbáltál, ivólevet, szirupot.. milyen tapasztalatot hozott a próba?
2011. febr. 7. 09:03

Jó 30 évig azt sem tudtam hogy létezik.

Aztán mint csodaszer találkoztam vele az interneten.

Kipróbáltam. Ízletes, de vajon tényleg szinte minden betegség megelőzésére használható?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook