Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Grafológusi szakdolgozathoz írásmintákra lenne szükségem... fórum

Grafológusi szakdolgozathoz írásmintákra lenne szükségem... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2009. okt. 6. 21:10
Látogass el az Országos Grafológiai Intézet honlapjára és minden kérdésedre választ kapsz.
2009. okt. 6. 21:08
Szakdolgozatot általában főiskolán írnak az emberek. Melyik fősulin tanítanak grafológiát?
41. Szilvóca (válaszként erre: 40. - Szilvóca)
2009. okt. 6. 21:03
Már nem is kérdeztem semmit,mert közben leírtad a választ.
40. Szilvóca (válaszként erre: 16. - 93f8940be5)
2009. okt. 6. 21:02
Mi is megtudhatjuk majd mit sikerült megtudni a kézírásunk alapján rólunk?
2009. okt. 6. 21:01

ÁÁÁÁÁÁÁ, elrontottam.Rosszul írtam a címet.


Szóval helyesen: SZULTANA10@CITROMAIL.HU Bocsika.

2009. okt. 6. 21:00

Minden kedves eddigi és esetlegesen még jelentkező figyelmébe!

Nagyon köszönöm a kedvességeteket és mindenki meg fogja kapni az elemzést, vagy arra a kérdésére a választ, amire kíváncsi.


Aki még szeretne jelentkezni, vagy elkerülte a figyelmét, még egyszer megadom az e-mail címet, ahol jelentkezni lehet a beleegyező nyilatkozatért.


E-MAIL: SZULTANA@CITROMAIL.HU


Bocs,a nagybetűk miatt, nem kiabálok, csak szeretném, ha jól látható lenne.Sziasztok.

2009. okt. 6. 20:48

Pedig hidd el, nem rossz szándékkal mondom, de nem vagy egy pozitív kisugárzású ember. De ez Neked árt a legtöbbet, nem a többi embernek:(:(:(


Én is lezártam ezzel...:)

2009. okt. 6. 20:34

Még Senki nem vette negatívnak a hsz.-eimet, és soha, Senkit nem szoktam bántani...


Nem a stílusom...


Aztán ezzel le is zárnám ezt a témát...

2009. okt. 6. 20:28

Én nem azt mondom, hogy Te rosszat akarsz, de amit teszel, azt biztos mindig jó formában teszed? Biztos mindig Neked van igazad? Egy társunk indított egy fórumot, mert a szakdogájához jelentkezőket keres. Mondom indított fórumot, és nem írt rá egyikünkre sem, hogy figyelj, Én vagyok a nagy csaló ember add ki az adataidat, én nem árulok el magamról semmit, csak ígérgetek. Még egyszer mondom, mi kattintottunk a fórumára, s nem fordítva. Én ha valakiről szeretnék megtudni valamit, mielőtt magam felfedem, akkor megszólítom : Szia X! Nagyon érdekel a grafológiai elemzés, de előtte megtudhatnék Rólad pár dolgot? Pl. neved, nemed, korod, lakhelyed, stb. Köszönöm : Y" Úgy érzem, ez sokkal szimpatikusabb megoldás, mint letámadni valakit, mint egy szaros gyereket. És ezt akár priviben is meg lehet tenni.

Elolvastam néhány hozzászólásod, de nekem csak a negatív sugarak jönnek le, bocsánat érte. Lehet, hogy csak rossz passzban vagy, de attól, ha idegen emberekre ontod azt, attól Neked könnyebb nem lesz.


Elnézésédet kérem, de ez meg az én véleményem. És mivel nyilas csillagjegyű vagyok fene nagy igazságérzettel, hát ez kikívánkozott belőlem. Amúgy nő vagyok, és Mariannának hívnak (van becenevem is, de.... az csak a családé és a barátoké:D:D:D)

34. d4464aaf8a (válaszként erre: 32. - Stulika)
2009. okt. 6. 19:33
Min nem csodálkozol?? Milyen jogon ítélkezel Bárki fölött is??
2009. okt. 6. 19:32
Nem szoktam kötözködni, olvass vissza az össze hozzászólásomban, hanem udvariasan felhívjam a figyelmét arra, hogy illik embertársainkat legalább annyival megtisztelni, hogy annyit elárulunk magunkról, hogy Férfi, vagy Nő vagyok, különben honnan tudnám, hogy kivel kommunikálok??
32. stulika (válaszként erre: 30. - D4464aaf8a)
2009. okt. 6. 19:26
Bocs, megnéztem az adatlapod, és már semmin nem csodálkozom...:D:D:D
31. stulika (válaszként erre: 28. - D4464aaf8a)
2009. okt. 6. 19:23
Te érdeklődni mindig ilyen stílusban szoktál? Vagy csak egyszerűen arról van szó, hogy Te vagy az ügyeletes kötözködő, aki minden oldalon megjelenik. Neked nem muszály jelentkezned, mi pedig hadd döntsük már el, hogy kitől mit szeretnénk. Köszönöm.
2009. okt. 6. 18:36

Bocsi, de azt nem vettem észre...

De legalább ennyivel tiszteljünk meg másokat, hogy ezt a tényt nem rejtjük el, ha már szívességet kérünk bárkitől...

Emberek vagyunk, ennyit Bárki megérdemel...

29. 93f8940be5 (válaszként erre: 28. - D4464aaf8a)
2009. okt. 6. 18:26
Ne haragudj, de talán előbb olvasgass vissza, egészen a 23. pontig és utána vagdalkózz, jó?
28. d4464aaf8a (válaszként erre: 27. - 93f8940be5)
2009. okt. 6. 18:19

Szia!!


Ne haragudj, de Neked írtam, milyen ember az, és hogy bízzon meg itt Bárki abban, Aki még arra sem képes, azzal sem tisztel meg Senkit, miközben írásmintákat kér, hogy megossza a Hoxa-tagokkal, hogy Férfi, vagy Nő...


Ezen Bárki gondolkozzon el, Aki írásmintát küld...


Azzal sem tisztel meg SENKIT, hogy ezt a tényt elárulja magáról!!

27. 93f8940be5 (válaszként erre: 26. - Egypt)
2009. okt. 6. 16:57

Mit értesz bekezdés alatt?

A bekezdés egy nagyobb egység része nem igaz? :))

26. egypt
2009. okt. 6. 16:53
Bekezdések nem kellenek, ugye?
25. 93f8940be5 (válaszként erre: 22. - Astaroth)
2009. okt. 6. 16:40
Sajnos, csak az eredeti kézírást tudom felhasználni a dolgozathoz. Ne haragudj!
24. varga.nora (válaszként erre: 20. - 93f8940be5)
2009. okt. 6. 16:39

Szia.

Én itt írtam privit!!!

2009. okt. 6. 16:39
Semmi gond, bár szerintem az elemzés szempontjából lényegtelen. Nő vagyok, 42 éves, elvált, 164 cm magas, 65 kg. Van egy 20 éves fiam és egy 8 éves macskám.Azonkívül egy 51 nm-es lakásom és lakáshitelem. Elég ennyi? :DDD
2009. okt. 6. 16:37
Kérdés: bescannelt mintát elfogadsz, mert én per pillanat külföldön vagyok, de kíváncsi lennék. :)
2009. okt. 6. 16:31
Ne haragudj de Rólad még azt sem lehet tudni, hogy Nő vagy, vagy Férfi...
2009. okt. 6. 16:29

Akit komolyan érdekel a dolog, írjon a szultana10@citromail.hu címre, mert egy beleegyezési nyilatkozatot kell küldenem minden jelentkezőnek, amit ki kell nyomtatni, kitöltve, aláírva csatolni az írásmintához.

Az írásminta kivitelezése a 16.-on részletezve van!

Köszönöm.


Babcsosznak: ha lelki oka van akkor igen.

2009. okt. 6. 16:28

Szia!

Ha még lehet jelentkezni, akkor én is szivesen küldök mintát!

2009. okt. 6. 16:24

Szia!

Ha még kell minta, én is szivesen küldök mintát.

Egyébként kiderül az írásból, hogy milyen okra vezethető vissza mondjuk egy étkezési zavar?

17. ebandi
2009. okt. 6. 16:22

szia!

engem is érdekel,hogyan tovább...?

2009. okt. 6. 16:20

Nos, ami mindenkire érvényes, aki szeretne segíteni.


SZÓVAL AZ ÍRÁSMINTA:


1. Arról írsz, amiről akarsz, a szöveg tartalma közömbös. Másolhatsz is, ha nincs kedved fogalmazni, egy a lényeg, ne vers legyen! A vers tördelését, ritmusát ugyanis nem Te alakítottad ki, hanem a költő.


2. Sima, fehér A4-es papírlapon kb. 15-20 sor legyen. Megszólítás és aláírás is kell. Nem muszáj engem megszólítani, bármilyen megszólítást használhatsz. Lényeges, hogy az aláírás ne maradjon le.


3. Fontos, hogy amikor megalkotod a művet, egyedül legyél, ne zavarjon senki!


4.NAGYON FONTOS! Nem kell szépen írni, úgy írj, ahogy egyébként is szoktál. Lényeg a

spontenaitás.


5.Ha van valami konkrét kérdésed magaddal kapcsolatban, tedd fel nyugodtan és én igyekszem

rá válaszolni.Ha van kérdésed, kérlek e-mail-ben tedd fel, a mintát nem szabad összeírosgatni.


6.Aki komolyan gondolja, kérem üziben adja meg az e-mail címét, mert az írásmintához csatolni kell egy nyilatkozatot is, amelyben beleegyeztek az írásotok elemzésébe.Ezt a nyilatkozatot átküldöm e-mail-en.Ki kell nyomtatni, kitölteni, aláírni, és a mintával egy borítékban elküldeni a címemre, melyet szintén az e-mail-ben adok meg.


Még valami.Ha valaki brahiból elváltoztatott írást küld, legfeljebb magával tol ki, mert nem az igazságot fogja olvasni.Akkor meg minek?

15. egypt
2009. okt. 6. 16:16
Én is szívesen küldök írásmintát.:)
2009. okt. 6. 16:12
Juj, ez fantasztikus, nem is számítottam ekkora érdeklődésre.Nagyon boldog vagyok és köszönöm Nektek!Azonnal folytatása következik...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook