Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gépjármű átíratása fórum

Gépjármű átíratása (tudásbázis kérdés)


10. andi6020 (válaszként erre: 8. - Aszparagusz)
2020. jún. 3. 17:48

Ez mindenre nem vonatkozik. Vizsgára, lejárt okmányokra igen.


Fórumindítónak:

Egy hete írattam át kocsit. Pest megye, kormányablak, időpont nélkül.


Ügyfélkapunk kb 2 hét, mire szabad időpont lesz.

9. aszparagusz (válaszként erre: 8. - Aszparagusz)
2020. jún. 3. 15:06
Jav. vírus miatti vészhelyzet megszűnte.
8. aszparagusz (válaszként erre: 3. - Orsi2017)
2020. jún. 3. 15:04
A vírushelyzet miatt jelenleg az az előírás, hogy annak megszűnte utáni 15 napon belül (bár lehet, hogy ezt még kitolták), kell a hivatalos iratokat, átírásokat, gépjármű vizsgát, stb. elintézni.
2020. jún. 3. 14:33
Nincs telefonon bejelentkezés. Legalábbis nem nagyon fogják felvenni. Ügyfélkapu a legegyszerűbb. Most intéztem épp céges ügyet, egész Bp foglalt 2-3 hétig. Csak zuglóban találtam időpontot jövő hétre.
2020. jún. 3. 14:14
Neten, telefonon tudsz kérni időpontot. Az már nem számít, mikorra kapod, a bejelentésed idejétől "fedve" vagy. A korlátozást most kezdik csak feloldani, egyelőre még ezekre az ügyekre nincs határidő, tehát nem szabálysértés, nem bírságolnak, semmi retorzió nincsen.
5. Orsi2017 (válaszként erre: 4. - VendrinerPiroska)
2020. jún. 3. 13:15
Es egy kis finom szabalysértési eljárásra is számíthat.
2020. jún. 3. 13:09
Időpontot foglalsz, és bemégy, minél hamarabb. Ha nem Budapesten élsz, akkor még időpontot sem kell foglalnod, bár akkor már el is intézhetted volna. Elég, ha bemész a kormányhivatalba, sőt a legtöbb esetben, így hamarabb túljutsz rajta. Viszont érdemes kapkodnod magad, mert ha nem iratod át időben, kivonhatják a kocsit a fogalomból.
2020. jún. 3. 12:42
Szerződés megkötése után 15 nap .
2. matyera (válaszként erre: 1. - Ditte13)
2020. jún. 3. 12:16
Ha van ügyfélkapud, foglalj egy időpojntot. Mikor vetted pontosan? Én úgy gondolom, hogy ezt most senki nem róhatja fel, biztos vagyok benne, hogy van némi türelmi idő ebben az esetben. Ne aggód túl, csak jelnetkezz be mielőbb az okmányirodába! ;)
2020. jún. 3. 11:58

Segítsetek légyszi.

Vettem egy gépkocsit sajnos a virus veszély miatt nem tudtam átiratni.

Akkor azt mondta a hivatal hogy a virus veszély végéig nem tudom átiratni.

Most az okmányirádák már fogadnak ügyfeleket. Hivtam is őket de sajnos nem tudták meg mondani hogy most menyi időm van hogy átirasam.

Ebben tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook