Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Garatmandula műtét felnőttkorban fórum

Garatmandula műtét felnőttkorban (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 10. 12:29
Sziasztok! Ma voltam megcsináltatni a labor vizsgálatokat,ekg,és mellkas rontgent. Nemsokára eljön a nagy nap. Még 9nap.... Trixy
2011. jan. 3. 15:31

Szívesen máskor is.

Kitartást !!!

Várom a beszámolót hogy zajlottak a dolgok


Aki mandulaműtét előtt áll és kérdései vannak kérdezzen nyugodtan amire tudok válaszolok.

2011. jan. 3. 13:56

Kedves Timcsyyyyy!

Köszönöm az őszinteséged,és hogy biztattál. Betartok minden utasitást és erős leszek. Sok puszi Mindenkinek aki irt nekem! :))

14. 6e519c8e5e (válaszként erre: 13. - Trixy600)
2011. jan. 3. 13:49

Fel a fejjel, sok ember túl van rajta már én is nagyon régóta. :)

Rengeteg embert ápoltam.

Fájni fog a helye egy darabig az biztos de ha odafigyelsz, betartod az utasításokat nem lesz gond. 2-3 héten belül meggyógyul.

2011. jan. 3. 12:34
Szia Timcsy! Kérlek irj,egy pár biztató sort. Köszönöm!
12. Nőci1
2010. júl. 14. 10:10

Sziasztok.

Nekem is mandula műtétre kell mennem,nagyon félek :-(( Te már túl vagy a műtéten Trixy? Az a baj lassan 40-éves leszek,mi lesz velem? Nem akar a doki altatni,de mi van ha bepánikolok és futok vagy bármi? Tud valaki valami biztatót mondani? Ha nem veszik ki,télleg rámehetek?

11. Cinci4 (válaszként erre: 1. - Trixy600)
2010. jan. 7. 09:25

Szia Trixy!


Lehet, hogy már túl is vagy a műtéten, de azért írok:)


Nekem 29 évesen vették ki, rettenetesen féltem, még soha nem műtöttek előtte. Altattak, ezért a műtétre magára nem emlékszem. A műtét napján egyáltalán nem fájt, utána fájdogált, és kb. két hétig tartott, amíg teljesen rendebjöttem, de sokkal nagyobb fájdalomra számítottam. Nem volt kellemes persze, de azért ki lehet bírni. A sok folyadék nagyon fontos, hamarabb gyógyul, és nekem nagyon jót tett, hogy vettünk egy párásítót, így nem száradt ki éjszaka annyira a torkom.


Kitartás, ha még nem vagy túl rajta, nem lesz semmi gond! Majd írj:)

2010. jan. 6. 06:33
Sok szerencsét és mielőbbi gyógyulást kivánok!
2009. dec. 30. 20:16
Sziaztok! De aranyosak vagytok,hogy ilyen sokan irtatok nekem! Koszonom a biztatas! Igen,megyek en is,hogy mihamarabb tul legyek rajta. Millio koszonet! Ha barki irna meg,a mutettel kapcsolatban szives elolvasom!Toletek kapok erot a mutethez! Puszi Nektek! Trixy(Januar elejen lesz a mutetem)Meg nemtudom pontosan mikor,de megirom amikor biztosra tudom mar. Pusz!
2009. dec. 30. 18:00
21 voltam mikor kivették a mandulám.Háááát,nem volt egy leányálom,de kibírtam.A műtét egyáltalán nem fájt,fegyelmezetten csak arra koncentráltam,hogy ha azt csinálom amit mondanak akkor pikk-pakk túl leszek rajta.Utána napok azért egy kicsit macerásak voltak,de mindenen átsegített a Kalmopyrines gargarizálás,fájdalom esetén is meg evés előtt is egy áldás volt.
2009. dec. 30. 17:21

az én orvosom meg mondta hogy felnott korban máshogy nem is vállalja el csak altatásban:D

hát szerintem jobban jártam hogy ugy kértem

a dokinak sem lett volna jo ha kozben ide oda csapkododm a fejem:D:

2009. dec. 30. 12:40

Nekem tavaly májusban vették ki akkor 29 éves voltam. A műtét kellemetlen volt de nem fájt! És nagyon gyorsan túl voltam rajta.

Utána 2 nap kemény volt de azt mondták enni és inni kell akkor gyorsabban gyógyul a seb. Hát én próbáltam betartani és hamar rendbe jött.

Ne izgulj nagyobb a rémhire ennek a dolognak mint a valóság!

Túl leszel rajta hamar!

2009. dec. 30. 11:01
Nekem is akkor vették ki, de én annyira féltem hogy kértem az altatást. Először nem akarták úgy de én ragaszkodtam hozzá mert tudtam hogy jogomban áll.
2009. dec. 30. 10:59

szia nekem nagyon konnyen zajlott igaz 25 vagyok. két honapja volt. nem fájt. még fájd. csillapitot se kértem benn. itthon a 6. nap volt a legszarabb...

mert a gyogyszerektol kiutést kaptam és nem tudtam szedni oket.:D

de már egy héttel a műtét után bálba voltam táncikáltam is lightosan:D

szoval ne félj. örülj hogy kinn lesz aminek kinn kell lennie


én is mondtam a dokinak hogy ha ezt tudom hogy ennyire nem fáj a mutét akkor már rég elementem volna.

2009. dec. 30. 09:47

Szia.

Ugyan azt tudom mondani nem túl jó de ki lehet bírni és fájni nem fáj semmi csak maga a tudat meg az előkészület ami nem túl jó. Én nagyon ideges voltam hiába adtak nyugtatót. Én 34 éves voltam.

Utána egy két nap rossz de pikk pakk túl leszel rajta.

Csak bátran:)

2. ybag
2009. dec. 30. 09:43
Szia! Kb. én is annyi voltam , amikor kivették a mandulámat.Hát mit mondjak...Nem egy leányálom,de azért ki lehet bírni.Túléltem...Szerintem igazán csak akkor tudja meg az ember ,hogy milyen ,amikor túl van rajta.Persze mindenki máshogy viseli,hiszen minden ember más és más.Azért sok szerencsét , és kitartást kívánok neked.Ja és majd számolj be róla,milyen volt.
2009. dec. 29. 23:16

Kérlek Benneteket osszátok meg velem tapasztalataitokat a műtéttel kapcsolatban.

Nemsokára nekem is kiveszik a mandulámat 33évesen.

Üdv! Trixy

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook