Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fülatkával kapcsolatban tud valaki nekem segíteni? fórum

Fülatkával kapcsolatban tud valaki nekem segíteni? (tudásbázis kérdés)


2007. dec. 1. 10:36
A kutyusom a fülgyulladásból úgy néz ki, hogy meggyógyult, de sajnos a végbelénél találtak egy daganatot, amit nem tudunk, hogy jó vagy rossz. Egy hónap múlva vissza kell menni kontrollra.
10. bnedora (válaszként erre: 9. - 9b98d17b92)
2007. nov. 24. 08:02

Szia!

Köszi szépen. Sajnos nem hagyja, hogy a fülébe csöppentsünk. Megvárom amíg elalszik, talán akkor sikerülni fog.

2007. nov. 23. 22:07
Örülök, hogy megoldódott a problémád, kutyud problémája, jobbulást neki :) :) :)
2007. nov. 23. 21:54

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi tanácsokat.

Ma elvittem az orvoshoz a kutyámat, és valóban fülgyulladást állapított meg nála. Persze nem hagyta, hogy hozzányuljanak, így el kellett kábítani egy kicsit. Hát az utolsó másodpercben vittem el, mert már nagyon csúnya volt neki. Kapott injekciót, és egy hétig gyógyszereznem kell, és csöpögtetni a fülébe. Sajnos felfedeztek a végbélnyilásán egy daganatot is, amit majd ki kell még vizsgálni, hogy mi is az valójában. Úgy sajnálom szegénykét, mert most ébredezik, és itt nyüszög, nem tudja mi történt vele.

7. 9b98d17b92 (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2007. nov. 22. 21:49
Akkor ez a doki nem magyon értette a dolgát.Az én kutyámnak is volt iylen problémája, állandóan rázta és vakarta a fejét, és barna undoríto trugyi volt a fülébe. Az orvos gyulladást állapított meg. Kitisztította és kapott valami kenőcsöt, vagy fülcseppett, már nem emléxem.Szerintem is az a legjobb ha megpróbálkozol egy másik orvossal.A kutyád azért nem engedi, hogy a füléhez nyúljatok, mert nagy valószínűséggel fáj neki.
6. bnedora (válaszként erre: 5. - 9b98d17b92)
2007. nov. 22. 21:25
Már voltam vele orvosnál, de az nem mondott semmit, sőt még jól beletunkolta azt a trutyit. Most másikhoz szeretném elvinni, de nem engedi még nekünk sem, hogy megnézzük a fülét, így biztosan el kell majd kábítani egy kicsit. Persze féltem, mert már 10 évnél idősebb biztosan, és nem tesz jót az altatás ilyen korban.
2007. nov. 22. 20:28
Mindenképpen vidd el állatorvoshoz, igen lehetséges hogy fülatkája van, de az is előfordulhat hogy fülgyulladása van
4. 3a0842d373 (válaszként erre: 3. - Simonics Antalné)
2007. nov. 21. 19:30
A Stronghold havonta nálunk is bevált. Illetve a cicánknál. Kicsit borsos az ára, de megéri, mert nem kell lefogni, fülbe cseppenteni és egy igen széles spektumú szer, sokminden ellen jó.
2007. nov. 21. 17:26
Mi macskára és kistermetű kutyára-miután állatorvos felírta!!!- Stronghold cseppeket dörzsöltünk a tarkóra. Napi fülpálcikás pucolás mellett-nagyon hosszadalmas, a teljesértékű és megfelelő mennyiségű táplálék is fontos!!
2007. nov. 21. 16:31
Kutyáim a fülük tövét nagyon vakarják, fejüket rázzák. Látszik rajtuk, hogy idegesíti őket, hogy valami nincs rendben a fülükben. Egészen sötét színű, mint a gépzsír, olyan belül a fülük, és elégé büdös is. Az orvos nem mondott különösebbet róla, egy kicsit kitisztotta a fülüket, sőt még jobban betolta a fülébe azt a trutyit. Én fülatkára gondolok. Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata, hogy valóban mi lehet ez.
2007. nov. 21. 16:26
Fülatkával kapcsolatban tud valaki nekem segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook