Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Forró érzet fórum

Forró érzet (beszélgetős fórum)


2010. márc. 30. 11:27

Valóban azt mondják, hogy elmegy valaki,aki fontos, cserébe kapsz egy másikat.. nálunk amikor a nagypapám halt meg, akkor jött az öcsém. és valóban, teljesen olyan volt mint nagyapa.

Anya ettől nyugodott meg, hogy az öcsém személyében ott az apja.

Persze nagyon hiányzik azóta is neki, de tudja hogy jó helyen van és vigyáz ránk :)

én rengeteget álmodtam mindkét nagymamámmal, és olyan volt, minta valóság..illatok, tapintás, simogatás..és mindig csak jókat álmodtam velük, megnyugtató volt.

2010. márc. 30. 10:52
ezek szerint tényleg itt lehetnek köztünk .szerintetek nem csak az lehet,hogy nem tudjuk őket elengedni?Lehet,hogy nekünk könnyebb így.Nálam azután kezdődőt miután elvetéltem.
6. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Rictor)
2010. márc. 22. 14:23
Soha nem mondtam senkinek...de nekem a hátamon a két lapockám között szokott lenni ilyen érzés...simogató ,és még a ruhát is úgy érzem mintha hozzám tapadna...nagymamámra szoktam gondolni..
5. Tamianyu (válaszként erre: 2. - 3ce435daf3)
2010. márc. 22. 11:08
Igen,nálunk is mindhárom gyerekem születése előtt volt halott a családban,és a rokonoknál is,már akikről tudunk.
4. Tamianyu (válaszként erre: 1. - Rictor)
2010. márc. 22. 11:07

Én az apukámmal voltam így,a halálos ágya mellett csináltam meg a tesztet,de nem tudtam elmondani neki a jó hírt.Néha én is úgy érzem,mintha jelen lenne,főleg otthon a szülői házban.

Akárki hülyének nézhet érte,de a legkisebbem tiszta apám,minden mozdulata,a természete a járása. a reakciói...stb...néha azt képzelem,talán Ő.

Részvétem a mamák miatt.

2010. márc. 22. 10:56
mikor nagypapám meghalt én mindig azt éreztem, h. mögöttem ül. Autóban a leggyakrabban. De annyira erősen éreztem, olyan megnyugtató volt. Néha azt is éreztem, h. fázik, nem tudom miért. Már rég nem éreztem, szerintem berendezkedett a mennyországban:)
2. 3ce435daf3 (válaszként erre: 1. - Rictor)
2010. márc. 22. 10:19
A mondás azt tarja, hogy ha valaki jön valakinek mennie kell! Szerintem az anyukád és az anyósod is melletted állnak. Egy szoros kötelék nem szűnik meg a halállal.
2010. márc. 22. 10:16

Sziasztok

Azzal kezdeném a mondandómat,hogy tegnap óta olyan érzésem van mintha valaki simogatná a vállamat.Tök furi.Lehet,hogy anyám vagy anyósom lenne meletem?Tavaly márciusban mentek el mindketten sajnos amikor is megtudtuk,hogy babat várunk.Anyukámnak mégse tudtuk mondani,hogy jön a másik unokája.a tesz pozitív lett de Én hülye vártam még vele mert úgy voltam vele majd csak akkor szolok törpike érkezéséről amikor már pontos infót tudok.Ez nem jött össze,csak anyósomnak tudtam megmondani de csak azért mart ahogy elment közülünk muterom, bevéreztem és egyből szaladtunk a dokihoz ,hogy nézzen meg mert gond van,ekkor derült ki 6 hetes pocaklakos vagyok.A babám megmaradt szerencsére.És amint írtam az elején furcsa mintha simogatna valamelyikük (de lehet,hogy mind a ketten).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook