Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Folyami hajóra szeretnék menni dolgozni. Mit vigyek magammal a hajóra? fórum

Folyami hajóra szeretnék menni dolgozni. Mit vigyek magammal a hajóra? (tudásbázis kérdés)

2012. dec. 15. 20:56
Sziasztok!van valaki aki folyami hajón van??
2010. dec. 18. 20:44

Hmmmm..... úgy érzem mindenki nézi a TV-t.


Megyek én is........

Írjatok!

Holnap mindent elolvasok.


Köszönöm.


Szép álmokat mindenkinek.

10. sz.sway0001 (válaszként erre: 2. - Agis)
2010. dec. 18. 20:42
Nem. Sajnos csak angolul tudok és azt is csak középfokon, de ami késik az ........ meg akarok először tanulni tökéletesen angolul, utána rávetem magam a németre is. :o)
9. sz.sway0001 (válaszként erre: 4. - Arcansas)
2010. dec. 18. 20:40

Nekem 7-ből 7 munkanap, de úgy vélem meg fogja érni. Lakásra gyűjtenék. Nem akarok hitelt, így inkább pár évet el szeretnék tölteni hajón.

Bár.. nekem is lesz fizetett szabadnap, de azt mondták azt nem igazán szeretik. - persze melyik munkaadó szereti? :o)

Igen a kaja és szállás is megoldott, itt igazából attól félek, hogy nem fogok tudni még sampont sem venni, mert egy - két ember azt mondta, hogy nem volt ideje még arra sem,hogy ha a hajó kikötött vegyen magának ilyen dolgokat.


Túl sokat sem akarok vinni, mert nem akarok úgy cipekedni a hajóhoz mint egy málhás szamár.... azaz úgyis az lesz, csak kicsi málhás szamár módjára. :o)

8. sz.sway0001 (válaszként erre: 3. - 8dc02726ef)
2010. dec. 18. 20:34
Milyen lesz az első napon a hajón? A megérkezés napján már 10 percen belül munkába kell állnom, vagy pl. reggel megérkezem, délben eligazítnak és estétől következő évig abba sem hagyom a munkát, vagy megérkezem és 10 percen belül melóű? :o)
7. sz.sway0001 (válaszként erre: 3. - 8dc02726ef)
2010. dec. 18. 20:31
Nagyon érdekel, hogy a hajón a +pénzt hova szoktad eltenni, mivel azt nem a szlára utalják át, hanem nekünk kell majd róla gondoskodni....... Folyamin dolgozol?
2010. dec. 18. 20:29

Nagyon aranyosak vagytok, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.

Nagyon sok kérdésem van még.......

Izgulok nagyon.... :o)

Az úszógumi sem rossz. :o)))))))))

2010. dec. 18. 20:25
Úszógumit :), bocs, ez jutott eszembe, ahogy megláttam a kérdést :D
2010. dec. 18. 20:11

szia!

Vannak ismerőseim akik doliznak folyamin és heti 1 szabadnapjuk van,de évi 2hónap fizetett szabijuk is van(vagy több).Ők felszolgálnak,így napi 3 étkeztetés van ami 1-1 óránát tart,plusz ugyanennyi elő és utókészület,esetleg plusz báros műsoroknál és báros kiszolgáláskor több a munkájuk.Szóval nekik volt idejük shoppingolni nem is kevés:)))

A legszűkségesebbeket vidd,hajszárító,ruhavasaló,higiéniai cuccokból azért vásárolj többet,hátha külföldön nem árulják a megszokott cuccaid!Ruhából meleget-hideget,és ha jó fizud lesz úgyis fogsz eleget vásárolni:)Ha jól tudom a kaja is meg van oldva a szálláson kívül a hajón,úgyhogy kajára nem kell sokat költened,albérletre sem,szóval félretenni és megtakarítani nagyon jól lehet ilyen munka mellett!

2010. dec. 18. 20:08

Figyi!

20 éve hajón melózok. Kérdezz!

2. agis
2010. dec. 18. 20:08

A varosokban ahol megalltok, ezeket el tudo intezni. Nemetes hajora mesz? (Duna)


nem kell aggodj, ezek a hajok, mint uszo szallodak mukodnek, van rajtuk minden ami kellhet.

2010. dec. 18. 20:05

Sziasztok!

Folyami hajóra szeretnék menni dolgozni. Már megvolt az első interjú és aláírtuk a közvetítővel a szerződést is........

Szóval ha Isten is úgy akarja ....... és kijutok..... Mit vigyek magammal a hajóra?

Olvastam, hogy nagyon kevés az szabadidő? Szóval arra sem lesz,hogy fogkrémet, sampont és hasonló dolgokat vegyek?

Mennyit vigyek ezekből?

Hol érdemes a +pénzt tartani?

Az elektromos dolgainkat (ide értem a hajsütőt, epillátort stb.) tudom majd ott a fedélzeten a kabinban használni?


Hmmmm....

Azt hiszem most csak ennyi. :o)

Persze még 1000 kérdésem van...... :o)


A válaszokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook