Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Filmek, amik hatással voltak rád.. fórum

Filmek, amik hatással voltak rád.. (beszélgetős fórum)


1 2
2022. ápr. 7. 11:39
Halálsoron,Éli könyve,Számkivetett,Bíbor folyók
2022. ápr. 7. 10:54
Elfújta a szél
2022. ápr. 7. 10:44
Hetedik
2022. ápr. 7. 10:40
A Schindler listája,,,csak egyszer néztem,,a zenéjétől azóta is elszorul a torkom.
2022. ápr. 7. 10:34

Rengeteg ilyen film volt az életemben. Huszonévesen (kb. 30 éve!) láttam az Éjkirálynő nappal c. filmet először. Egész életemben végigkísért. Sokat ellestem belőle, hogy hogyan kell pasit fogni és hogyan kell a pasikkal bánni. Lehet, hogy ma már nem aktuális, sokat változott azóta a világ.


Ezen kívül néhány igazán jó sci-fi az, ami napokig elgondolkodtat.

A Vissza a jövőbe trilógiából sokszor idézünk. Kisebbik fiam 18 éves, de neki ez a film a 10-es és a többit ehhez hasonlítja :)


És persze a Star Wars: Tedd vagy ne tedd - de ne próbáld! - szállóigévé vált :)

2022. ápr. 7. 10:14

Volt egy film, már nem tudom a címét, horror volt. A lényege az volt, hogy egy csapat fiatal sportolót felcsaltak egy vonatra külföldön. Ott meg elkezdték őket lemészárolni a szerveikért. Az egyik csajnak levágták a lábát, de életben maradt és az egyik megállónál őt oda adták a katonáknak, akik cserébe ezért hallgattak. Férfi katonáknak, tehát tudjuk mit csináltak utána vele.

Ez valamiért nagyon beleégett a fejembe és mindig előjön, pedig már nagyon régen láttam.

2022. ápr. 7. 09:58
Mielőtt megismertelek, Csillagainkban a hiba
2022. ápr. 7. 09:40
Joker, Requiem for a dream, Legyek ura, Shameless
2022. ápr. 7. 09:35

Van olyan film ami 1-2 napig is a fejedben van a megnézése után?

Nekem ilyen a Candy, vagy a Rém hangosan és írtó közel.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook