Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatal lányoknak a babatervezésről fórum

Fiatal lányoknak a babatervezésről (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fiatal lányoknak a babatervezésről

1 2
2010. máj. 31. 10:33

Egyetértek, de én pl. szelektálom. És mielőtt teherbeestem totálisan csak az élvezetekre hajtottam. Pl: szex, babás dokumentumfilmek, arról, hogy hogyan fejlődik, hogyan születik.

Most meg csak azokat a szüléstörténeteket olvasom el ami mellett a kép van a babáról. Olyat, hogy meghal, vagy hasonló nem akarok.

2010. máj. 31. 10:32
Én azután ástam bele magam a témába, amikor megtörtént a rossz, de azóta megtörtént a jó:)
2010. máj. 31. 10:08
Persze nem csak a fiataloknak, az én generációmnak írok, de azt hiszem, ők a legveszélyeztetettebbek a témában, mert ez a generáció az, akiknek a korábbiaktól jobban át kell gondolni és tervezni a gyermekvállalást, a tanulmányokba és a karrierbe, munkába úgy mond beiktatni, és ők az a generáció, akik már akarva, akaratlanul is együtt kell éljenek (pl. az oktatás miatt) a sokszor jó, hasznos, de másrészről adott helyzetben sok felesleges információ forrásával: az internettel.

Ugrás a teljes írásra: Fiatal lányoknak a babatervezésről
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook