Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Festett hajú lányok, vagy dokik:) segítsetek! fórum

Festett hajú lányok, vagy dokik:) segítsetek! (beszélgetős fórum)


16. island (válaszként erre: 1. - Bogyobaba)
2010. jan. 29. 17:40
a vörösek többsége kopik.én is vörös vagyok,londával van festve a hajam és nagyon tartós, 3%-os hidrogénnel van festve.Próbáld ki!
15. bogyobaba (válaszként erre: 12. - Heni86)
2010. jan. 28. 00:07

Köszönöm, aranyos vagy!:)

Kitartás hajmosáskor!

Hoxa kedvenc fodrásza meg is adta a választ, kérdezz tőle te is, hátha segít! Én nagyon jókat hallottam róla!

Priviben elérsz, akkor már nem is kell ez a fórum Heni!

Köszönöm szépen mindannyiótok segítségét!

14. Nagual (válaszként erre: 5. - Bogyobaba)
2010. jan. 27. 23:12

Szia!


Egyértelműen hormoniális zavar okozza. Nem érdemes vesződni vele, miután helyreállt a hormonháztartásod nem dobja le a festéket... :)

13. Heni86
2010. jan. 27. 23:03

Jó kutyasétáltatást! :)

Én meg megyek elteszem magam holnapra de ígérem alszok rá egyet és ha eszembe jut valami írok!

Jó éjszakát!

12. Heni86 (válaszként erre: 8. - Bogyobaba)
2010. jan. 27. 23:00
Én is erre gondoltam, hogy esetleg ennek az új savas-lúgos mizériának köze lehet hozzá. De a fodrászok azt mondták, hogy ez genetika mert nekem mindig ilyen volt. Fogalmam sincs megmondom őszintén. De most a szőkével harcolok éppen tonnányi hamvasítóval 3 naponta! :))) Úgy rákészülök egy hajmosásra mint aki csatába megy. :)
11. bogyobaba (válaszként erre: 9. - Heni86)
2010. jan. 27. 22:58

Nagyon sötét barna vagyok eredetileg.

Kutyimnak mennie kell pisilni, le kell vinnem őket, de 20p és jövök, ha van valami ötleted, oszd meg velem!

10. bogyobaba (válaszként erre: 7. - Heni86)
2010. jan. 27. 22:57
Én meg pont fordítva vagyok most! Tűzvöröset vettem, szinte biros, és sötét, rubin vörös szerű lett. Sőt! Most mondta az albitársam, hogy de jó, barna lettél?:D Áááááááááááááá....:)
2010. jan. 27. 22:57
Egyébként milyen az eredeti hajszíned???
8. bogyobaba (válaszként erre: 6. - Heni86)
2010. jan. 27. 22:56

:))

Én is voltam már narancs:)

Akkor nekünk kell kitalálni valamit...Tuti belsőleg kell valamit erősíteni, vagy gyengíteni. Nekem csak két éve van ez, addig nem volt gond...

2010. jan. 27. 22:56

Ja igen, vörös is voltam már...

Rubin vörösnek készült de Ferrari piros lett! :))) Vicces volt.

Azt meg csak úgy tudtam szinten tartani, hogy minden második hajmosásnál bemosót használtam. Mit ne mondjak nem túl gazdaságos és egészséges módszer. :(

2010. jan. 27. 22:49

Szia!


Hasonló a helyzetem... Meg tudlak érteni bár én szőkével vagyok ugyanígy. Szépen befestem és 2 nap múlva már sárgul, a hajmosás utáni színéről ne is beszéljünk.

Eddig nekem minden fodrász azt mondta, hogy annyi saját pigmentje van a hajamnak, hogy "kidolgozza" a hajfestéket. Vagy átüt vagy valami ilyesmi. :)

Gondoltam befestem inkább barnára, nem szenvedek vele többet. Erre 2 nap után zöld lett! Esküszöm! :)) Szóval eddig kb. 10 év alatt nem találtam olyan fodrászt aki értett volna a hajamhoz. :(

2010. jan. 27. 22:44
MIndent próbáltam lányok, a hennát is...Menstruációm nem volt két évig, decemberben jött meg először, meg most januárban is. Gondoltam hormonális okokra is, de mivel már megjött, rendeződni látszom, de így is ledobja:(
2010. jan. 27. 22:43

[link]


Szerintem itt tedd föl a kérdésedet, Nagualnak.

3. genlips (válaszként erre: 1. - Bogyobaba)
2010. jan. 27. 22:41
természetes festéket raktál már rá? próbáld ki a hennát, ez nem kémiai festék. de a kémiai festés és hennázás között várni kell 3 hónapot szigorúan!
2010. jan. 27. 22:39

Pl. ha mindig akkor fested, amikor megvan a menstruációd...?:)

Egyéb ötletem nincs, én sosem festettem és nem is fogom.

2010. jan. 27. 22:38

Sziasztok!

Kb 2éve vettem észre, hogy a hajfesték nem marad normálisan a hajamon. Most már nagyon elegem van belőle!

Segítsetek légyszi, miért történhet az, hogy a tartós hajfestéket egyszerűen ledobja a hajam, max 1hétig van a vörösnek vörös színe, aztán átmegy barnába, sárgásba, vagy bármibe. Ez nem márkafüggő, mindegy milyet veszek, mindnél ez van. Tudom, valami belső dolog lehet a szervezetemben, de vajon mi??

Volt már valaki így?

Ezt úgy képzeljétek el, hogy a vörös hajfestékből a piros pigmenteket kidobja a haj, nem kell hozzá még hajmosás sem. 2-3nap, és már fakul, 2hét és már nem is vörös....:(

Tippek? Tanácsok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook