Fertőzés (tudásbázis kérdés)


6. df1e1c376c (válaszként erre: 5. - Ba7da9cfc0)
2021. jún. 17. 07:47
Amit globus ir, az hugyuti fertozes, es mivel a penisz messzebb van a ferfiak hugyutjatol, mint a nok vaginaja a sajatjuktol, tunetmentesen elvannak, es folyton visszafertoznek.
5. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 3. - Globus)
2021. jún. 17. 07:38

Pont ezt akartam írni, hogy van ilyen.

Egyébként olyan is előfordulhat, hogy nálad semmi féle tünet nincs, de még is ott a kórokozó, aztán együtt vagytok, megváltozik a ph odalent és nálad és persze nála is kijön.

Nekem volt olyan, hogy csak rutin nőgyógyászati vizsgálat volt, vettek mintát és kijött a candida. Semmi tünetem nem volt.

4. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 17. 07:34
Hogy nem tudtal a nogyogyasztol tobbet kerdezni?
3. globus (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2021. jún. 16. 22:45
Van olyan, hogy "nászút betegség", de inkább húgyúti jellegű.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 16. 22:15
Ha a szexpartnered nen lenne fertőzött, órákig tartó hancurozás sem okozna olyan tünetet, amire gyógyszert kellene szedned, szednetek.
2021. jún. 16. 18:21

Sziasztok!

Azokhoz szólnék, akiknek van ebben némi tapasztalatuk.

Soha életemben nem volt nőgyógyászati bajom, gomba stb., viszont pár hete együtt vagyok valakivel, egy régebbi ismerősöm, és az első alkalom után pár nappal éreztem enyhe viszkető érzést lent (fogamzásgátlót szedek egyébként). Először azt gondoltam, csak az órákon át tartó együttlét sértette fel a hámot, legalábbis reméltem, mert sosem volt ilyen jellegű bajom, úgyhogy Lactofel-t használtam 2-3 napig. Pár nap alatt ez el is múlt, és egy, másfél hétig nem is jelentkezett, pedig voltunk együtt, azonban 2 napja újra előjött. Ez már nem tetszett, így gyorsan el is mentem ma a nőgyógyászomhoz, vegyes fertőzés, azt mondta, kaptam rá hüvelytablettát és 2 db szájon át szedhető kapszulát (utóbbit neki is).

Mondtam neki a problémát, azt mondta az első után pár napig ő is érzett hasonlót, de kenegette valamivel és elmúlt.

Most akkor itt egyáltalán valaki adta át vajon a másiknak (bár eléggé egyidőben jöttek a tünetek, ugyanakkor én magamon előtte semmilyen panaszt nem észleltem,és nem is szoktak fertőzéseim lenni) vagy valamitől kialakult, vagy egyszerűen "nem férünk össze" (pH)?

Sajnos a nőgyógyásztól nem tudtam részleteiben menően kérdezgetni.

Vagy létezik, hogy a több órán át tartó aktus okozta ezt, hogy érzékenyebb lettem fertőzésekre?

Köszönöm a tapasztalatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook