Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férj mellett igaz és legjobb barát (férfi)? fórum

Férj mellett igaz és legjobb barát (férfi)? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. máj. 21. 19:50
Én úgy gondolom, hogy az életünk során különböző lelki szinteken rezgünk. Mivel folyamatosan fejlődünk, mindig olyan társakat vonzunk magunkhoz, akik hasonló szinten rezegnek. Az internetnek köszönhetően, Te ilyen formában "vonzottad be" egy lelki társadat. A lelkednek valószínűleg most volt rá szüksége valami miatt. Valami olyat pótol az életedben, amit jelenleg senki más nem tud nyújtani Neked.Én nem látom ezt veszélyesnek. Azt egyedül csak Te érzed, hogy ez a kapcsolat Téged milyen irányba húz: felfelé, vagy lefelé. HA a lelki fejlődésedet szolgálja, nem jött véletlenül. A lelki társak felismerése nem mindennapi érzés és mindenképpen köszönet jár értük az égieknek. Teljesen mindegy, hogy az illető férfi, vagy nő.
2007. máj. 16. 23:37
Nincs mit!:D)
2007. máj. 16. 19:20

már én sem tudom miért kérdeztem meg :S

talán csak kiváncsiságból..

aranyos vagy és még egyszer köszönöm a válaszodat :)

58. 0c97fbb607 (válaszként erre: 56. - 4853e5edb8)
2007. máj. 16. 18:48

Akkor csak azt tudom mondani,hogy én a helyedben meg sem kérdeztem volna senkitől mit gondolnak,mert úgy is tudtam volna a választ!

Ha valóban így van ahogy írtad,ne törődj senkivel,mert ebben semmi rossz nincs és a barátság ugyanolyan fontos az emberek életében mint a szerelem,el ne engedd csak azért mert esetleg másoknak böki a csőrét!!!:DD)!!

2007. máj. 16. 18:17

Egyébként nagyon örülök, hogy ilyen jó barátom van és a férjemnek is hálás vagyok, amiért megbizik bennem.

Pont ahogy mondod :)

56. 4853e5edb8 (válaszként erre: 54. - 0c97fbb607)
2007. máj. 16. 18:13

köszönöm :) és örülök is.

Mindenkihez őszinte voltam és vagyok is.

Szarul csak azért érzem néha magamat, mert legbelül nem tartom helyesnek ezt az egészet, ami a cimben is van...vagyis inkább nem tartottam, furcsálottam.

De amint látod sokak szemében ez nem is helyes.

55. 4853e5edb8 (válaszként erre: 52. - 1a50c86bb0)
2007. máj. 16. 18:08
igen, nem is egyet
2007. máj. 16. 18:05

Végig olvasva én semmi furcsaságot nem látok a dologban.Valóban úgy tűnik,hogy barátságot kötöttetek és egyszerűen beszélgettek minden nap egy jót.Én nem hiszek a férfi-nő közötti kizárólagos barátságban,de csak azért mert az életben amikor valaki szemtől szembe van veled,hiába csak a barátod,összejöhetnek úgy az események a hangulat ,hogy átmehet az egész másba is,mint barátság.Viszont neten ez elég bajos lenne:D)

Szerintem nagyszerű ember a férjed,és örülj annak, hogy van egy klassz barátod is.


Ezt arra az esetre írtam,ha teljesen őszinte voltál itt mindenkihez.

Persze jön a DE...

Nekem csak az nem illik bele a képbe,hogy miért érzed magad szarul emiatt,miért érzed úgy ,hogy be kellene fejezned,tán magadhoz sem vagy őszinte????

53. bige (válaszként erre: 49. - 4853e5edb8)
2007. máj. 16. 17:55
:-) én meg hiszek a tudatalatti hatalmában:-)))
2007. máj. 16. 17:50
Lattal mar rola kepet?
51. 4853e5edb8 (válaszként erre: 48. - 1a50c86bb0)
2007. máj. 16. 17:45
ha tanácsot kérek, akkor elmondja a véleményét, de megjegyzi, hogy beleszólni azt nem akar. Mindenről lehet vele beszélni.
50. e71af41436 (válaszként erre: 47. - 4853e5edb8)
2007. máj. 16. 17:45

Az az igazság,hogy nekem két pasi barátom van és őkewt bevontam a párom életébe is. Tehát nioncs olyan hogy akármelyikükkel is kettesben találkozzunk. Csak akkor,ha a párom is ott van. _NEkem ez a természetes. Ha esetleg chatelünk az azért van,mert éppen az aktuális programot egyeztetjük.

A barátnőmmel pedig mindent kibeszélünk. Még a gondokat is.


Szóval szerintem egy ilyen barátság azon út eleje,ami a félrelépéshez vezet....

49. 4853e5edb8 (válaszként erre: 46. - Bige)
2007. máj. 16. 17:44

figyelj, az hogy róla nagy betüvel irok, annak semmi jelentőseége nincs. Ő igy szokta irni és automatikusan átvettem :) egyébként nem irok nagy betűvel mondat közben csak a tulajdonneveket :)

Az én férjem, nem csak szertő. Nem azt mondtam, hogy vele nem beszélem meg a problámáinkat :)

Egész nap együtt vagyunk és mindent megbeszéünk, a barátomról is tud és mindig kérdezi mi van vele, hogy van, mi újság, stb.

Ő hisz a fiú-lány barátságban.

Én nem hittem.

De már kezdek..

Ez volt a legfurcsább talán az egészben.

És sokat kérdeztem a férjemet, hogy ez Őt miért nem zavarja??

Erre Ő azt mondta, hogy látja, hogy kikapcsolódok és nem lát semmi rosszat benne.

2007. máj. 16. 17:41
En akivel munkarol beszelnek, az nem lenne a lelki tarsam. Az nekem a lelki tarsam, akivel nocis dolgokrol is el tudok beszelgetni, sot meg a hazassagomrol is, es ez nem titokkiadas, hanem egy novel egeszen mas, ferfivel nem beszelnek meg egy csomo mindent, arra van ott a ferjem.
47. 4853e5edb8 (válaszként erre: 44. - E71af41436)
2007. máj. 16. 17:37

mindenről..munkáról, tanácsokat adunk egymásnak,stb.. mini Hoxa :)))

Te miről beszélsz a barátaiddal? :D

46. bige
2007. máj. 16. 17:37

szia!


...hogy messziről jött ember a monitor személytelensége mögött azt mond, amit akar - nem mondom, hiszen frázisok, és tudjuk nagyon jól.

viszont azzal kezdted, hogy boldog házasságban élsz, és csak azért van lelkiismeretfurdalásod, hogy mások mit szólnak.

- ha tiszta a lelkiismereted - miért baj, hogy ki mit gondol? az a fontos, hogy Te mit tudsz, és a férjed mit fogad el.

- hogy Te valakivel beszélgetsz a neten csak az tudja, akinek Te elmondod. mint pl. itt 35.125 ember. akkor viszont számolni kell azzal, hogy lesznek ilyen és olyan vélemények is.


- nézd vissza az írásaidat. minden alkalommal, amikor megemlíted levelezőpartnered - nagy betűt használsz. akár Ő, akár Róla, stb. szavak fordulnak elő. a férjed viszont kis betűket érdemel csak!!!

ha ő a lelkitársad, akkor a férjednek milyen szerepe jut a házasságotokban a szeretőn kívül?


távolságok pedig nincsenek manapság már...

..és ha tiszta a dolog miért nem beszéltek a házasságodról? egy tisztán barát elmondja a véleményét, tanácsot ad, és nem témát vált- hiszen ettől barát. akinek viszont vaj van a füle mögött - az azt mondja, hogy nem szól bele és témát vált.


szóval szerintem nyakig benne vagytok mind a ketten, csak nem vagytok őszinték Magatokhoz sem.

neki van családja? milyen messze lakik? mióta ismeritek egymást? a neten milyen fórumon ismerkedtetek meg? amíg ő nem volt - kivel oldottad meg a lelki gondjaidat?

van itt még rengeteg kérdés, ami nem mindegy, de az biztos, hogy én barátnak csak olyat fogadok el, aki jóban rosszban bizonyított és én is neki. az olyan emberek pedig, akikkel jó beszélgetni, mert egy ismeretlennek bármikor bármit elmondhatsz- jönnek-mennek, de bizos, hogy nem szűl jó dolgot, ha alig várod, hogy beszéljetek.

2007. máj. 16. 17:35
Egyébként a történethez még az is hozzátartozik, hogy a barátom azt mondta, hogy neki olyan szinten nincs titkolni valója a párom előtt, hogy az sem zavarná, ha elolvasná a párom a levelezéseinket...és volt már olyan is, hogy ők is beszélgettek :)
44. e71af41436 (válaszként erre: 41. - 4853e5edb8)
2007. máj. 16. 17:34

Szia!

Ha nem a kapcsolatotokról beszéltek,akkor miről?

2007. máj. 16. 17:09
Mivel nem ismerjuk a szitut, felreerthetjuk, igy tegy amit akarsz, jonak latsz, ki tudna helyetted ezt jobban? Lehet jot sorozne a ferjeddel is, ha osszefutnatok :D
2007. máj. 16. 17:04
most mennem kell, de köszönöm a válaszokat :)
2007. máj. 16. 17:04
Szóval akkor szerintetek ez sehogy sem sülhet el jól, csak ha megszakitom a kapcsolatot?
2007. máj. 16. 17:02
De nagyon ritka, hogy valakivel ennyire egy hullámhosszon legyek...
39. virgilius (válaszként erre: 37. - 4853e5edb8)
2007. máj. 16. 16:59
Akkor értelek. Dumálj inkább csajokkal :))) Annak nincs ilyen veszélye. :)
2007. máj. 16. 16:59
Ok, vegul is nem az en gondom ez, csak feltettem kerdeseket, hatha elorebb visznek. Nem latok bele, igy ettol tobbet nem tudok, illetve tanacsot sem tudnek adni, mit tegyel. Ugy is tapasztaltabb leszel ez az egesz altal majd.
37. 4853e5edb8 (válaszként erre: 33. - Virgilius)
2007. máj. 16. 16:57

Egyfolytában együtt vagyunk.

Lelkizős vagyok, ez tény.

Ő pedig nem annyira..

Rátapintottál..ez lehet a lényeg.

36. 4853e5edb8 (válaszként erre: 34. - 1a50c86bb0)
2007. máj. 16. 16:55
nem szokatam kibeszélni a magánéletünket. Te teljesen félreértesz. Egyébként meg nem szoktunk vitázni sem.
2007. máj. 16. 16:52
Szerintem ha le tudod gyűrni azt az érzést amiről eddig beszéltünk, akkor nem kell megszakítanod vele a kapcsolatot. Ha benne vagy érzelmileg, akkor meg kell tenned:o(
34. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 32. - 4853e5edb8)
2007. máj. 16. 16:51
Hogyan viszonyulnal ahhoz, ha a ferjed is talalna egy lelki tarsat, akivel beszelget? Ha nem ertesz helyzeteket, forditsd meg oket. Gondold at, milyen gondolatokat es erzeseket ebresztene ez benned. Mire gondolnal, amikor vitaztok valamin, es tudnad, hogy o megbeszeli a masik novel is... .
2007. máj. 16. 16:46
A férjed is lelki társad azért? Vagy ő egyszerűen nem lelkizős típus, és tulképp ezért van hiányod beszélgetőtársban? Netán túlságosan elfoglalt, keveset van otthon?
32. 4853e5edb8 (válaszként erre: 27. - 2c0bd9b733)
2007. máj. 16. 16:43

akkor most mit tegyek?

szakitsak meg minden kapcsolatot?

Inkább amiatt van lelekiismeret furdalásom, hogy mások mit gondolhatnak..

Hihetetlen story :(

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook