Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfia! Mit néztek meg először egy nőn? Milyen az, aki mellett nem tudtok elmenni az utcán? Volt már ilyen?(nem egy-egy beszólásra gondolok) fórum

Férfia! Mit néztek meg először egy nőn? Milyen az, aki mellett nem tudtok elmenni az utcán? Volt már ilyen?(nem egy-egy beszólásra gondolok) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
325. Zsuzsa88 (válaszként erre: 324. - Fiatal nő)
2009. jan. 12. 12:04
Te vagy talán az egyetlen nő ezen a kerek világon, aki azt mondja, sajnos...
324. Fiatal nő (válaszként erre: 323. - Zsuzsa88)
2009. jan. 12. 11:56
Sajnos van... Szívesen adnék belőle, ha lehetne!!! :-)
323. Zsuzsa88 (válaszként erre: 322. - Fiatal nő)
2009. jan. 12. 11:55
Basszus, hát neked van melled! Mit meg adnék én ilyen méretekért (kicsit nagyobb csipővel)! Nekem a 172cm magassághoz 91-68-108
322. Fiatal nő (válaszként erre: 321. - Zsuzsa88)
2009. jan. 12. 11:52
152 centi magas vagyok, ehhez képest a méreteim: 95-74-82. :-(
321. Zsuzsa88 (válaszként erre: 319. - Fiatal nő)
2009. jan. 12. 11:44
Neked mennyi a derekad és csipőd?
320. Zsuzsa88 (válaszként erre: 318. - Fiatal nő)
2009. jan. 12. 11:43

Az biztos! :)


Egy tapasztalattal több, egy "hobbival" kevesebb...

319. Fiatal nő (válaszként erre: 315. - Zsuzsa88)
2009. jan. 12. 11:42

A nadrágvásárlás számomra is gondot okoz. Nekem is elég széles a csípőm, plusz a hasam nem az a feszes típus. (nem vagyok kövér, csak lehetne laposabb is a hasam - na, engem meg ez zavar átkozottul :-)) Szóval. Az már teljesen természetes, hogy a nadrág szárát le kell vágni és újra varrni, mert hosszú. Nade. Felpróbálok egyet. Tökéletesen passzol mindenütt, láb, fenék, stb., csak éppen a cipzár nem jön már fel, csak ha veszek egy nagy levegőt... :-S

Így kénytelen vagyok egy számmal nagyobb gatyát választani, amit be is tudok gombolni, fel is jön a cipzár. Viszont a lábamon, fenekemen már nem feszül olyan pont kényelmesen és jól a naci, ahogy az előzőnél... :-(

318. Fiatal nő (válaszként erre: 317. - Zsuzsa88)
2009. jan. 12. 11:39

Júúúj...


De egy tapasztalattal több lett! :-)

2009. jan. 12. 11:35
Mint a rajzfilmekben: kigurult alólam a deszka, a lábaim fel, én meg seggre/hátra estem... Annyira fájt, hogy csak nyöszörögve tudtam röhögni!
316. Zsuzsa88 (válaszként erre: 314. - Fiatal nő)
2009. jan. 12. 11:33
Na hidd el, én is csak egyszer gurultam le egy KICSI lejtőről... Fájt is rendesen! XD
315. Zsuzsa88 (válaszként erre: 312. - Fiatal nő)
2009. jan. 12. 11:32
Nem is a csipőmmel van a gond, szeretem is, hogy széles, a páromnak is tetszik. Csak azért nem kéne ENNYIRE szélesnek lennie... Pl. nadrágot valami iszonyat nehéz találnom magamnak, mert ha kimegyek a piacra (azért a piacra, mert nálunk sajnos minden áru kinai, és a butikok felvásárolják a kinai cuccokat, átcimkézik, rányomnak pár ezret, és úgy árulják), minden farmeresnek vézna próbababáik vannak, fintorogva néznek végig, ha valahol megállok nézelődni, beszólnak, hogy itt nincs rám való nadrág. Ahol találok megfelelő méretet, ott valami olyan béna modellek vannak, hogy ha felhúzom, a fenekemen pont passzent, a hossza is jó, de a dereka úgy eláll, hogy akár még egy belőlem beférne. Darázsderekam van, a 68-as derékhez 108-as a csipőm... Varrónők egyáltalán nem hajlandóak varrni rám. :(
314. Fiatal nő (válaszként erre: 313. - Zsuzsa88)
2009. jan. 12. 11:29

Szia!


Dehogy, én már nem is emlékszem. Miről is volt szó..?? :-)


Értem. :-) Hát az én párom nem igazán szokott ilyesmikkel "segíteni nekem", úgyhogy nem is foglalkoztam vele. Majd ezentúl jobban odafigyelek. :-)


Tudsz gördeszkázni? Húha... Én frászt kapnék, ha le kéne gurulnom vele valami kis lejtőn... Én jobban szeretem a görkorit, abban nem törném össze magam. :-)

313. Zsuzsa88 (válaszként erre: 307. - Fiatal nő)
2009. jan. 12. 11:25

Szia! :)


Remélem, nincs harag a múltkoriért.


Végülis, nem szól bele, hogyan öltözködjek, csak itt-ott elszór egy-egy megjegyzést, hogy de jó ez a ruha, vagy ha egy kirakat előtt elmegyünk, beszól, hogyde szexi a próbababán az a cucc... Én az ilyenekből próbálok úgy öltözni, ahogy neki tetszik. Ismétlem, nem esik nehezemre. :)


Volt viszont egy olyan időszakom, mikor nagyon kereztem önmagamat, váltogattam a stilusokat, leragadtam a seggem-a-térdemlél bő gatyáknál és a deszkás csukánál. Felül mindig testhez simuló cuccokat hordtam, alul bő gatyákat, ezzel is kiemelve, ami szép, és elrejtve azt, amit el akartam rejteni... Akkor az a stilus voltam. Gördeszkázni is megtanultam alapfokon, de mikor többen beszóltak, hogy a gördeszkázás alacsony embereknek van, mert azok kisebbet esnek, beszartam, és rögtön abbahagytam. Persze, ehhez egy esés is hozzásegitett... XD Na, az a stilusom nem tetszett Neki. Utólag visszagondolva, nem is csogálkozom rajta...

312. Fiatal nő (válaszként erre: 311. - Zsuzsa88)
2009. jan. 12. 11:21
Azt sose bánd, hogy széles a csípőd! Megkönnyíti a szülést, és tudomásom szerint sokkal nőiesebb a legtöbb férfi szemében a széles csípő. (Termékenységet "szimbolizálja". :-))
311. Zsuzsa88 (válaszként erre: 287. - 87dcc92a81)
2009. jan. 12. 11:16

Aranyos vagy :)


Azért mondta el, mert mi mindent megbeszélünk, igy ezt is. Bár néha úgy vagyok vele, hogy inkább nem akarom tudni, mi zajlik le a fejében, ha meglát egy cimlapról leszakadt bigét...


Valójában nem kellene stresszelnem, mert ha a haverjaira hallgatna, már RÉG nem lennénk együtt (a haverjai fiatalabbak, és nekik a még fiatalabbak tetszenek, a 15-16 évesek, akik perszehogy vékonyak, a fene egye meg őket! - és én a 172 centimmel, a 100 fölötti csipőmmel és a 21 évemmel már vén trottynak számitok, ezért próbálják kicsit lerángatni a páromat, hogy élvezze kicsit az életet, mert velem biztosan nem lehet...)


1 kérdés. Ha a haverok nem birnak, mit kellene csinálnom, hogy elfogadjanak? Te mint FÉRFI :) ha van egy haverod, akinek a csaját nem birjátok (minden különösebb ok nélkül), hogyan kellene hogy viselkedjen, hogy elfogadjátok? Nálunk az Ő társaságában alapjában véve birják a fejemet, van pár fickó, akivel különösen jól kijövünk, nagyon jó fejek, csak az a gond, hogy mikor a nagy Ő elmegy bulizni, mindig ott vannak azok, akik előttem jópofiznak, viszont mikor nem vagyok ott, akkor minden csajra rá akarják beszélni. Az 1ik csávóval nem beszélek, amióta visszahallottam, hogy miket mondott rám. Mikor lefogytam, mindenki észrevette, dicsértek is, ami nagyon jól esett. A pasim akkor szteroidozott. Az a srác egyszer bevágta a többieknek, hogy a N. az izmait lövi szteroidokkal, én meg biztos a seggemet, hogy akkora. Mindezt azután, hogy leadtam 10 kilót. Hát mit mondjak, nem esett jól... Plusz, mindig is nagyon jól elbeszélgettünk, mindig mondta, hogy rendes vagyok, erre meg a haveroknak azt mondja, hogy ez a Zsuzsa olyan furcsa. És ezt egy grimasz keretében mondta. Ez után, amikor először találkoztunk, jött oda hozzám, átkarolni, kérdezi, hogy vagyok. Mondom, jól voltam, amig nem jöttél. Rögtön tudta, hogy tudom, miket mondott rólam. Azóta nem nagyon bratyizunk. Meg rajta kivül van még 1 srác, aki natur nem bir, de ő sűrűn ki is mutatja, és folyton mutogatja a pasimnak, hogy nézd, ott az a jó bige, téged bámul, menj oda hozzá, biztos izgalmasabb parti, mint a Zsuzsa.


Ami a leggázabb az egészben, az az, hogy néha még oda is megy. Ha már mindenki fizetett egy kört, miért is ne menne oda. Állitólag soha nem megy tovább sima flörtnél. Mondd meg nekem ŐSZINTÉN. Ha van barátnőd, miért jó flörtölgetni másokkal? Ez dagasztja a pasik egóját? Kibirják a pasik, hogy egy flörtnél ne menjenek tovább?

310. Fiatal nő (válaszként erre: 287. - 87dcc92a81)
2009. jan. 12. 11:16

Ezt én sem értem. A fiú hogy tud ilyenekről beszélni, ha vagy neki...??! :-O


Fura fazon. :-)

309. Fiatal nő (válaszként erre: 285. - B0e26fe96f)
2009. jan. 12. 11:13

Ezt nagyon jól megfogalmaztad! :-)


De azért én már láttam buszozó plázacicát is. X-)

308. Fiatal nő (válaszként erre: 278. - Zsuzsa88)
2009. jan. 12. 11:09
Hát a Plázacicáktól biztosan nem féltem. Azért vannak férfiak, akik rühellik ezeket a típusú nőket. Szerencsére. :-)
307. Fiatal nő (válaszként erre: 240. - Zsuzsa88)
2009. jan. 12. 11:07

Nálunk ilyen nincs. Mindenki azt visel, amiben jól érzi magát, egyikünk sem szól bele, hogy a másik mit vesz fel. Én sem engednék beleszólást, és Ő sem. Vagy tetszem én a stílusommal együtt, vagy nem. Ennyi. :-)

Mondjuk neki tetszik, ahogy öltözködöm, szerencsére. Pedig nem is öltözöm szexis ruhákba. Imádom a kosztümöt, a sötét, hosszú ruhákat... :-) Nekem sincs bajom az Ő öltözködésével, nekem az számít, aki a ruhában van. :-)

Aki meg úgy öltözködik, hogy nem tetszik, azzal meg különösebben nem is szoktam kapcsolatba kerülni, mert ahogy tapasztalom, velük elég kevés a közös téma. X-)

306. coline
2009. jan. 12. 11:07

A legviccesebb dolog Németországban történt és nagyon tetszett!

Két magyar srác ecsetelte, hogy milyen "jó dög vagyok" és mikor leeset, hogy rólam van szó, akkor kicsit közelebb mentem hozzájuk, hogy mindent haljak!:DDDD

Nagyon jól esett a monológ, amit nyomtak, mert nem volt vulgáris! A szórakozásomnak hamar vége lett, mert jött a párom és magyarul kérdezte, hogy készen vagyok és indulhatunk-e már tovább? Mire én válaszoltam, és a két kis helyes pasira néztem és olyan vörösek voltak , mint a paprika! Na a páromnak is elmeséltem aki dőlt a nevetéstől!:D:D

305. Zsuzsa88 (válaszként erre: 303. - Mugli)
2009. jan. 12. 10:56

Édes vagy! :D


Már sokan mondták, hogy a szőke jobban állt nekem, jobban tükrözte a belső énemet. Nem értem, miért mondják ezt... Miért baj az, hogy, mikor átkelek egy egyirányú úton, szétnézek mind a 2 irányba? XD

304. Zkelah (válaszként erre: 285. - B0e26fe96f)
2009. jan. 12. 02:41

Hát, ha a macskatartó olyan személyiség lenne, mint a párom, szemrebbenés nélkül lennék plázamacska én is, azzal a különbséggel, hogy nem szolizék, mert félek az anyajegyektől és kis rózsaszín magassarkú papucsomba összeraknék azért egy ebédet shopping után....


Bár most apu fuksza lóg a nyakamban, bűzlök a 20ezres parfümtől, nem dolgozok, a pasimtól kapott sok tízezres csizmában billegek, egy ruha vásárlás egy teljes napot is igénybe vehet nálam (apu vagy a kan pénzén), a házimunkát főzésre és mosásra redukáltam (körmök ugye meg lusta is vagyok...), a hajamon órákat tudok problémázni (milyen szín és fazon legyen)... És... Nem érzem szarul magam... Ez baj? ;)

303. mugli (válaszként erre: 240. - Zsuzsa88)
2009. jan. 12. 01:24

"de én azért jobb lenne, ha szőke lennék"

...nyugodj meg! -szőke vagy...nem kell, ahhoz feltétlenül festeni a hajad. -:P

302. 673567bc24 (válaszként erre: 294. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 11. 23:20
Azaz,wááá----őrület!
301. 673567bc24 (válaszként erre: 292. - 87dcc92a81)
2009. jan. 11. 23:18

Ahogy érzed...:-D


Ahaa,úgy ahogy mondom---jobb ha még nem láttad--gusztustalan :S

300. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 299. - 87dcc92a81)
2009. jan. 11. 23:08
Köszönöm a felettébb kimerítő őszinte választ.:)
299. 87dcc92a81 (válaszként erre: 298. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 11. 23:07

Örülök,hogy tetszett számodra a topiccím első kérdésedre adott válaszom/hallgatás-beleegyezés:)/

Kedves kérdésedre válaszolva:nem, nem volt még olyan, hogy valaki olyan image-val rendelkezzen,amely miatt földbe gyökerezett volna a lábam,mozgásképtelen állapotba hozva önmagam.

:)

298. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 297. - 87dcc92a81)
2009. jan. 11. 23:04
miért forgatod ki az ember szavait.. biztos sok olyan van, akit megnézel, vagy akár még jobban megnézel, de az esetek 99, vagy 100%-ában itt vége a történetnek. Ha van Nálad olyan (mondjuk 0,1%?), amikor egyszerűen nem tudsz elmenni, és mondjuk most nem a járda szélességére és egyéb tényezőkre gondolok.. na akkor az a pillanat milyen. Volt e ilyen. Erről szól(na) ez a kérdés..:)
2009. jan. 11. 23:01

Megfordítom a kérdéseket..

Milyen az, aki mellett nem tudtok elmenni az utcán? Olyan molett nő még nem jött szembe, aki mellett nem fértem volna el.Ezt a kérdést másképp nem lehet értelmezni.

Mit néztek meg először egy nőn? Alakja,öltözködése /ha szoknya van rajta,vádli,comb-amennyi látható/ közelebbről:szeme, ha még mindig jó->stílusa.

296. Zojci (válaszként erre: 295. - 54840f0fce)
2009. jan. 11. 22:59
Talán radioaktív a nő?:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook