Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felhasználói szabályzat fórum

Felhasználói szabályzat (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7 8
2007. márc. 31. 18:17
Arról nem is beszélve hogy nem törli a moderátor az ilyen hozzászólásokat!
2007. márc. 31. 18:16
Ez a pár ember nem egy szabályt szegett meg! Azért járnak ide hogy kiéljék magukat, de miért nekem kell eltűnöm????
2007. márc. 31. 18:14
És mi van ha egy személy tönkreteszi a másik topikját? Elég kellemetlen hogy létrehoztam egy témát, és egyesek nem hajlandóak kultúráltan beszélgetni. Én szégyellem magam és égek mint a rongy, mert egy pár ember beszólogat és kellemetlenkedik. Törölném a topikot, de nem lehet, ha nem reagálok, akkor is beszólogat. Mi ilyenkor a teendő?
2007. márc. 31. 17:40
El Arenálba utazunk Juliusba a San Diego szállodába hat ud valaki rolla valamit megkösszöném ha megosztana
14. Bazsó (válaszként erre: 11. - Dee)
2007. febr. 28. 19:13

Én végig olvastam!

Érdemes!

13. dee (válaszként erre: 12. - DODICA)
2006. nov. 18. 20:46
Én is,de sokakra ráférne!
12. DODICA (válaszként erre: 11. - Dee)
2006. nov. 18. 20:44

:))))


Jó az ötlet, látod? Bár én már szinte kívülről fújom. :))

11. dee
2006. nov. 18. 15:29
Előszedem a cikket,hátha többen belekukkantanak.
2006. nov. 9. 15:06
A fórumon folyó játékokkal (szólánc stb.) kapcsolatban kérdezném, hogy nem lehetne-e a szabályt valahogy kitenni az aktuális (akár 25.) oldalára a játéknak. Kicsit zavaró, hogy csak az elején olvasható a szabály (sokan nem "lapoznak" vissza), így elég sok félreértés adódik.
9. DODICA (válaszként erre: 8. - Hoxa)
2006. nov. 5. 13:20
Persze, de gondolod, hogy ettől még elolvassák? :) Én nem sok reményt fűznék hozzá.:(
8. Hoxa
2006. nov. 5. 12:26
Kint van a jobb oldalon alul a link.
2006. nov. 4. 14:50

:) Magamra ismertem egy dologban. :) Volt már rá példa, hogy ugyanazt a hozzászólást két helyre is betettem. Miért? Na, nem a pontokért! Hanem azért, mert két topic is van ugyanabban a témában (konkrétan a kis gyerekek nagy mondásaira gondolok és a gyerekszájra), mindkettőt olvasgattam, s mindkettőbe teljesen jól beleillett az én lánykám aranyköpése. ;) :)

Ilyenkor bűnös vagyok??? (Bár akkor ez még nem volt tiltott dolog. :)


Egyébként szerintem is nagyon jó a cikk, s bizony jó lenne, ha legalább egyszer mindenki elolvasná! Pl. regisztráláskor csak akkor léphetne be véglegesen, ha előbb elolvassa a cikket... Utána nyomhatná meg a tovább gombot....

Tudom, sokan átgögetnék, de biztos többen elolvasnák, mint, ha egyáltalán nincs rá felkeltve a figyelmük....

6. zse pi (válaszként erre: 5. - Dee)
2006. nov. 4. 13:26
Ez tényleg jó ötlet!
5. dee
2006. nov. 4. 13:07

Oké a szabályzat.Egy kérdésem lenne.Ezt nem lehetne a főoldalra tenni?Aki belép vagy regisztrál azonnal elolvashatná.Fontos lenne,hogy mindenki elolvassa és betartsa.Ezt a jó hangulatot nem kellene elrontani a személyeskedéssel és a "leugatással".Bocsánat a szóért,de ezt én sokszor érzem.Van aki csak azért jön,hogy leszóljon másokat.Pedig barátkozni ,játszani és csevegni sokkal jobb.

Én szeretem A Hoxa Portálját.

4. eee466847e (válaszként erre: 3. - Zse pi)
2006. nov. 4. 10:37
Az olvasás nem elég! Sokaknak be is kellene tartani ezen szabályokat!!
2006. nov. 3. 23:03

Jaj de jó ez a cikk, Hoxa!!!


Olvassátok el minél többen!!!!

2006. nov. 3. 17:48

[link]


Itt érhető el a hivatalos magyar netikett, csak mert szerintem a netezők fele azt sem tudja mi az.

1. Hoxa
2006. okt. 31. 11:02
Küldetésünk, hogy oldalainkon a Felhasználói Tartalmak a kulturált, igényes, udvarias, egymás személyét és véleményét tisztelni tudó, megfelelő önuralommal bíró Felhasználóknak biztosítsanak lehetőséget a véleménynyilvánításra és tapasztalatcserére.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook