Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felejthetetlen szerelem fórum

Felejthetetlen szerelem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
7. c38cbaaa28 (válaszként erre: 6. - Nyúlci)
2011. máj. 23. 20:14
Ez igaz, de ennek ellenére az ember arra törekszik, hogy a jóra emlékezzen és a rossz emlékek is halványodnak idővel:)
6. nyúlci (válaszként erre: 1. - VictorHUN)
2011. máj. 23. 20:12
Szia!Ez mind szép,és így is van,csak az a bibi,hogy nem csak a szép emlékezünk tisztán:-(((((Ha a rossz dolgokat ki lehetne törölni,happy lenne az élet..
5. c38cbaaa28 (válaszként erre: 3. - Safirah)
2011. máj. 23. 20:11

12 éves korotok óta együtt vagytok? Az nem semmi:)

Mi is nagyon sokat nosztalgiázunk, persze még nincs ennyi év a hátunk mögött, de már az első pillanatban tudtuk, hogy a mi szerelmünk az égben köttetett.

4. c38cbaaa28 (válaszként erre: 1. - VictorHUN)
2011. máj. 23. 20:09
Nekem is vannak ilyen pillanatok, sőt talán mindegyik pillanat és mondat megmaradt/megmarad az emlékezetemben, amit az igaz szerelmemmel éltem meg.
2011. máj. 23. 20:08

Gyönyörű történet és nagyon romantikus!:)))

Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy álmomat élem a Szerelmennem és ezt kívánom mindenkinek!:)))

Bár idén még csak 37 évesek vagyunk, de már a nyáron a 25. évfordulónkat ünnepeljük..... És éppen pár napja romantikáztunk afölött, hogy mennyi minden belefért ebbe a 25 évbe és milyen kristálytisztán emlékszünk pl arra a pillanatra, amikor először megláttuk egymást!:))) És tudtuk, hogy ez a találkozás egy életre megpecsételi a sorsunkat!:))) Pedig még csak 12 évesek voltunk....:)))

2. c38cbaaa28 (válaszként erre: 1. - VictorHUN)
2011. máj. 23. 20:08
Szerintem ez nagyon gyönyörű és megható:)
2011. máj. 23. 20:04
Úgy érzed minden megélt jó pillanatot mintha csak tegnap történt volna de ha ez egy akkori személyhez köthető akkor olyan mintha mindig ugyan az a film pörögne le nap mint nap. Emlékek amik örökre emlékezetesek maradnak. Ez akár lehet éppen csak egy kimondott szó.Erre példának felhozom a mamám egyik történetét. Ő úgy tud mesélni a fiatal koráról mintha csak tegnap történt volna. Olyan pontosan emlékszik arra hogy ki és hogy tett. Ide beletartozik a mozdulat és a gesztus is. Fiatal korában amikor 18 éves lehetett akkor volt egy fiú aki neki nagyon tetszett és ez fordítva is így volt, de valamilyen oknál fogva sosem lehettek együtt. Erre a fiú olyat kérdezett tőle hogy azt őt egy életen át végig kísérte: "Ugye azért a síromra teszel nefelejcs virágot?" A válasz rá: "Igen teszek" Sok-sok évtized eltelt azóta és mindegyikőjük máshoz ment és messze is laktak egymástól és a kapcsolatot nem tartották egymással. A fiú 80. életévében elhunyt. A mamám annyira nem felejtette el azt a mondatot és az ígéretét hogy a fiú sírjára vitt egy nefelejcs virágot. Emlékek amit az idő sem tud kitörölni a fejünkből.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook