Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Feketelistás termékek, boltok, helyek fórum

Feketelistás termékek, boltok, helyek (beszélgetős fórum)


1 2
8. b018180286 (válaszként erre: 6. - 11a91585fe)
2009. jan. 22. 13:09
Ilyet még nem is hallottam. Ezért büntetnek?milyen alapon???
7. geridina (válaszként erre: 6. - 11a91585fe)
2009. jan. 22. 12:57
Igen, biztosan ilyen is van, de nálunk például szabályosan gusztustalan amit csinálnak. Például nem engednek válogatni a zöldséges részen (jó, ez lehet, hogy egy kisboltban érthető lenne, ha kidobálná a rohadtakat). Amikor még drágább volt a paradicsom, mint mondjuk nyár közepén, egy ismerősöm vett 2 kilót nem kevés pénzért, a boltos válogatta neki, mert nem engedte, hogy a vevő válogasson, és az összes paradicsom rohadt volt. Ez csak egy példa a sok közül.
6. 11a91585fe (válaszként erre: 4. - Geridina)
2009. jan. 22. 12:56
Nálunk a kisboltban nagyon normálisak.De tényleg.Mesélte a nő a múltkor,hogy kicsit megvolt barnulva a banán (barna pöttyös volt,nem vészesen) és akkora összegű büntetést kapott,hogy csak pislogott.
5. 11a91585fe (válaszként erre: 3. - 2577cdcc12)
2009. jan. 22. 12:54
Na igen. De velem rossz lóra tettek,mert csak azért is elfogok járni oda és ellenőrizni fogm őket. :DDD ÉS minden áldott alaklommal írok a Fogyasztóvédelmiseknek.Szélmalomharc,de megteszem.
4. geridina (válaszként erre: 1. - 11a91585fe)
2009. jan. 22. 12:49

Tökéletesen egyetértek veled, de sajnos a sarki kisbolt témában nem. Nálunk pont a sarki kisboltban vágják át úgy az embert, amennyire tudják (tisztelet a kivételes sarki kisboltoktól).

A tescoban és más multikban figyeljetek oda arra (bár ezt szerintem már mindenki tudja), hogy ha vesztek tejfölt, joghurtot vagy egyéb "lejárható" terméket, a legesleghátsó és legeslegalsót válasszátok.

3. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1. - 11a91585fe)
2009. jan. 22. 12:49
A multikat is megbűntetik, csak nekik belefér a költségvetésbe :o), meg nem igazán érdekli őket, ha pár ember nem megy oda többet. A legtöbb embernek úgyis az olcsóság számít, ezért nem megy a sarki boltba...
2009. jan. 22. 12:49

[link]


Hasonló téma.

2009. jan. 22. 12:47

Rég óta érik bennem a téma elindítása.Lehet,hogy más is járt már hasonlóan mint én,hogy találkozott olyan hellyel,árucikkel,amire azt mondta,hogy soha többet nem veszi meg,vagy a helyre nem teszi be többet a lábát. Arra gondoltam,hogy talán csepp a tengerben,de ha csak pár ember ezek után jobban odafigyel ezekre a dolgokra,már megérte figyelmeztetni embereket..

Nálam,az utolsó csepp a pohárban az volt,amikor a ráckevei teszkóban harmadszorra találtam leértékelt árut a polcokon,úgy,hogy a szavatossági ideje hónapokkal(!!!) le volt járva. Az akciós ár cimkéjét a szavatossági idő lejártára ragasztották,és mi ez ha nem szándékos megtévesztés?! Amikor szóvá tettem,a válasz az volt,hogy nem dobhatják ki.(!!!) De a polcra kitehetik.(No comment!)


Ha másnak is van hasonló tapasztalata,írja meg.Talán segíthetünk egymásnak.Tudom egy multit ilyenformán bojkottálni,majdnem egyenlő a nullával,de nagyon bántja az igazságérzetemet,hogy megtehetik ezt.Ha a sarki kisboltban találnának lejárt árut,úgy megbüntetnék őket,hogy alig győznék kifizetni a büntetést. :(


(Ha már van ilyen téma,bocs,de rákerestem,és nem találtam)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook