Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fekete listán a Magyar lányok fórum

Fekete listán a Magyar lányok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
25. 7796ae808e (válaszként erre: 8. - 1dc16653d6)
2012. júl. 23. 11:26
Van fogalmad arról, hogy pesten mennyi ri..nc van? A modellügynökségek 2/3-a azzal foglalkozik, hogy rendelésre nőket küldenek ki szállodákba és külföldre. A hétvégén tömve lesznek a szállodák külföldiekkel, mert jönnek a hungaroringre. Nem egyszer láttam már olyan interjút, ahol a boxutcában arról beszél egy 50 éves majom, hogy amikor Magyarországon jár, mindig 25 évvel fiatalabbnak érzi magát. Nem ok nélkül alakult ki ilyen kép a magyar nőkről. Erkölcs ma már csak szótárba létezik a fiatal nőknél.
24. 2a69f78972 (válaszként erre: 18. - 9d7907a17a)
2012. júl. 23. 11:25

És ez kizárólag magyar találmány ???

Ugyan már!


Csak mi híresek vagyunk a szépségünkről, ezért kapósabbak vagyunk a világban.

23. 1dc16653d6 (válaszként erre: 18. - 9d7907a17a)
2012. júl. 23. 11:25

Jah,én nem is azokra gondoltam:)

Azokra akik, csak ez alapján, adják oda magukat,aztán hoppon maradva keseregnek...,ha nem jön össze. Szerintem aki kiment és sikerült neki a kapcsolat,az intelligensen is kezelte.Amúgy az élet boldoguláshoz kapcsolódó intelligencia akár lehet elég alacsony,több diploma és nyelv vizsga mellett is.

22. 2c8b615588 (válaszként erre: 1. - 7796ae808e)
2012. júl. 23. 11:25
Nem minden Katát könnyű táncba vinni ;)
21. cel (válaszként erre: 1. - 7796ae808e)
2012. júl. 23. 11:23

Úgy hülyeség ahogy van. Már megint egy általánosítás, megint ráhúznák mindenkire ugyanazt a ruhát.


Magyar lány ... a lányom is magyar lány, az unokám is, magyar lány a kolléga nőm is és egyikre sem illik a "ruha". Garantáltan még nagyon sok mindenkire nem.

20. e2e3dd6eca (válaszként erre: 11. - Csgybzs)
2012. júl. 23. 11:22

Igaz. Csütörtökön mentem a barátaimhoz(egy kis falut képzelj el, ahol eszméletlen a nyomor) épp leszálltam a buszról, sétáltam vagy 8 perce, mikor megláttam 3 kiscsajt a betonos úton, biciklire támaszkodva. Mikor közelebb értem, felismertem kettőt, és azt hittem dobok egy hátast! Megkérdeztem mi a f.t csinálnak itt, mire ők: integetünk, és lestoppoljuk a f.kat(ezt így mondták) 13!! évesek voltak! Nem több, nem kevesebb, 13! Kérdeztem tőlük, nem félnek-e hogy berángatják a kocsiba őket, vagy megerőszakolják őket. Az volt a válasz: Azt várjuk! Majdnem adtam egy pofont nekik, de sikerült őket hazavinnem, szót fogadtak. Jött egy másik, kajak leállította a zebra előtt a kamiont. :O

Megmondtam az apjuknak mit művelnek az úton, azóta szobafogság van, és kaptak egy atyai pofont! Kiakadtam! :((

19. 1dc16653d6 (válaszként erre: 17. - Csgybzs)
2012. júl. 23. 11:22

Értelek,lehet félre értettem.

Csak az általánosítás könnyen kialakulhat egy népcsoport felé,mégha annak csak kis százaléka viselkedik úgy...

18. 9d7907a17a (válaszként erre: 16. - 1dc16653d6)
2012. júl. 23. 11:21
Diplomás, 2-3 nyelvvizsgás, több esetben már közép és felsővezetőként dolgozó nőkről van szó. Akik általában normális életet kezdtek élni ahogy elkerültek ebből az országból.
17. csgybzs (válaszként erre: 13. - 1dc16653d6)
2012. júl. 23. 11:19

Én értem mit akarsz mondani, arra gondoltam, hogy a statisztikát általában nem ezek teszik ki. Hanem az ingyen piáért bármire hajlandó agyatlan tizen-huszonévesek.

Ugyanis egy öntudatos nő és férfi egyéjszakás kalandját nem hiszem, hogy utána a pasi kitálalná, ha nem lenne benne valami bibi....

Ha érted mire gondolok.....Nem a "rendes (de egyéjszakás kalandra vágyó) lányok" ennek a netes kiírkálásnak az alapjai.....

16. 1dc16653d6 (válaszként erre: 12. - 9d7907a17a)
2012. júl. 23. 11:18
No hát ez inkább a buta lányok kategória és nem a könnyűvérű:)
15. 9d7907a17a (válaszként erre: 11. - Csgybzs)
2012. júl. 23. 11:17
Ahol ilyen képek vannak fent, ott a szülőtől is megkérdezném, hogy hogyan neveli a gyereket.
14. 9d7907a17a (válaszként erre: 8. - 1dc16653d6)
2012. júl. 23. 11:15
Ez is igaz!
13. 1dc16653d6 (válaszként erre: 9. - Csgybzs)
2012. júl. 23. 11:15

Szerintem van benne ilyesfajta általánosítás és előítélet is.Hiszen ezek úgymond tapasztalati dolgok gondolom én, és aki itt járt nálunk és tegyük fel adta magát egy magyar nő könnyen,mert lehet ős is csak egy kalandot kívánt átélni,akkor az a férfi ezt már tényként tálalja,itt könnyűvérű nők vannak...

Gondolom az itt átélt szexuális kapcsolatok során a nem magyar fárfiak sem házasságot keresnek...egyértelműen szexre hajtanak, nyilván könnyebben rábukkannak azokra a hölgyekre akiknek szintén csak ennyi a cél,és nem kezdnek hónapokig tartó udvarlásba;)

2012. júl. 23. 11:14

Igen, prostik mindenhol vannak, csak az a probléma, hogy itt nem feltétlenül a prostikról van szó, hanem az átlagos lányokról.


És igen, 8-10 éve turisztikai közgazdász hallgatóként nem egy csoporttárstól hallottam, hogy nem áll szóba magyar pasival, mert nem akar itthon maradni. Igaz, ők jól megtanultak legalább két nyelvet, hogy elérjék a céljukat. De a nagyrésze nem a szerelemre hajtott, hanem megpróbált mindent bevetni, hogy a srác magával vigye. Volt aki annyira bevolt gőzölve, hogy bár jól szituált külföldi beleesett és el is vette volna, de mivel a srácnak Magyarországon ajánlottak akkoriban állást, így inkább dobta a lány.


Félek tőle, hogy ez csak rosszabb lett.

2012. júl. 23. 11:13

"Alapban lazultak az erkölcsök és kurvák mindenütt voltak, vannak, lesznek. Még csak nem is mondhatnám, hogy ebben élen járunk. "


Ez így van. 13-14 éves kislányok pózolnak bugyiban-melltartóban a közösségi oldalakon, néhol egyéb "játékszerekkel", részegen, drogosan bárkit lepipálnak egy discoban, még csak külföldi turistának se kell hozzá lenni.


Szerintem durva. Ez meg inkább családi és nevelés probléma, onnan indul minden. Na meg a sok netes, tévés reklám, csak akkor vagy menő, ha.....

10. 7796ae808e (válaszként erre: 5. - 5674644b5d)
2012. júl. 23. 11:12
Teljesen egyetértek veled. Sajnos a csóróság, és ezt tudván a nyugati turisták, nagyon is jól tudják, hogy egy csóró országban ők királyt játszhatnak, és tapadnak rájuk a csóró pénzéhes nők.
9. csgybzs (válaszként erre: 8. - 1dc16653d6)
2012. júl. 23. 11:10
Szerintem itt nem erre próbál rávilágítani a kérdés kiíró...
2012. júl. 23. 11:08
Ezt úgy bírom.Ha egy nő, szórakozik,tegyük fel átél egy könnyű nyári kalandot...vagy csak éppen csak és kizárólag szexhez támad kedve...akor az a nő ku..va,ri...anc,könnyűvérű..stb...stb.Ennyit arról,hogy egyformán vagyunk mérve,a férfiak mekkor királyok.A franciának kiadott magyar srácokról ugyan mi a véleményetek,hogy erre kaphatóak?
7. virus2008 (válaszként erre: 1. - 7796ae808e)
2012. júl. 23. 11:05

Hát azt elhiszem hogy lehúzzák a turistákat, meg nem beszélnek jól a magyarok idegennyelvelket, de a csajokról szóló rész nem igaz szerintem.És igen szépek a magyar nők...


Semmivel sem kaphatóbbak,mint máshol.


Az tény hogy szex terén jól állunk, lehet hogy ebből indult ki.


Viszont azt észrevettem hogy minket nagyon lenéznek,mert tiszta "balkán" országnak vagyunk titulálva, sőt már nem egyszer találkoztam azzal, hogy amerikai filmekbe "magyar cigányok szerepeltek" :)

6. csgybzs (válaszként erre: 1. - 7796ae808e)
2012. júl. 23. 11:02

Pár éve mikor álláshirdetések között bóklásztam, belefutottam az irreális masszőr ajánlatokba (200-300 ezer nettó fizetés), papír persze nem kell, majd betanítanak... aha.

Kicsit utána olvastam a dolognak, külön oldalak voltak arra szakosodva, hogy a külföldiek leírhatták tapasztalatukat és ajánlhatták tovább a lányokat (névvel, telefonszámmal, címmel) egymás között.... borzalom.

A rengeteg itt forgatott felnőttfilmről nem is beszélve.

Egyébként nem hiszem, hogy le lehetne szűkíteni a kört ránk, vagy ki lehetne emelni, minden országnak megvan ez a "rétege", sőt, híres rétege, pl. Amszterdam, de még nagyon sok hely.

Inkább úgy mondanám, hogy ez egy globális probléma, amit a média minden területen tovább gerjeszt, komoly társadalmi defekt, amin már nem is nagyon lehet változtatni.

2012. júl. 23. 10:56

Én pár éve ezt leteszteltem, egy amerikai dokumentum film hatására, ami a sztereotípiákról szólt.

A lényeg: ha latin vagy, akkor csak kertész ill takarító lehetsz, ha mondjuk germán (svéd, német stb) akkor mérnök, ha francia akkor valami főzéssel kapcsolatos dolog stb. Ha kelet európai vagy és még vaginával is áldott meg az Isten, akkor csakis táncoslány, prostituált stb lehetsz.


Ezen felbuzdulva kerestem egy külföldi ismerkedős oldalt, ahol 1 hónapon keresztül, saját képeimmel, melyek átlagosak voltak nem erotikusak, de még csak nem is fürdőruhásak sokkal több szexuális jelleggű ajánlatot kaptam, mint mikor "angolként" regisztráltam. Pedig semmi nem változtattam a lakhelyemen kívül.


Szóval egy biztos erről mi (is) tehetünk. Változtatni lehet, de ahhoz mi is kellünk és idő, mert ez nem fog egyik napról a másikra megváltozni...

2012. júl. 23. 10:55

A 25-évvel ezelőtti Romániai állapotokat nem tudom, de 22-éve már jelent meg ilyen cikk kis hazánkról, szóval lényegében semmi nem változott.


A sétálóutca környéke mindig veszélyes volt a túristákra nézve, de a Vajda Hunyad vára Rákóczi út Nagykörút is az sajnos.


Nincs új a nap alatt, pláne itt.

3. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - 7796ae808e)
2012. júl. 23. 10:53

A magyar lányok erkölcse nem rosszabb, mint a többi európai ország lányainak erkölcse.

Azelőtt a hazánkba látogató német turistalányokat fikázták ezerrel, holott biztos azokat sem lehetett mindegyiket gerincre vágni.

Na és a holland, svéd, vagy francia nők/lányok mennyivel különbek ???


Alapban lazultak az erkölcsök és kurvák mindenütt voltak, vannak, lesznek. Még csak nem is mondhatnám, hogy ebben élen járunk.


A többivel (vendéglátóipar)- a Magyarországon is megjelent hírek alapján - kénytelen vagyok egyetérteni.

2012. júl. 23. 10:48
Tudtam, hogy Te vagy! Ilyen ötösöm legyen a lottón! :P
2012. júl. 23. 10:45

A hazánkba látogató turisták az interneten teszik közzé tapasztalataikat, és ezek között bizony nem csak pozitív dolgok szerepelnek. Tényként kezelik például, hogy a magyar lányokat gyorsan ágyba vihetik, ahogyan azt is, hogy a legnépszerűbb sétáló és bevásárlóutcánkat nagy ívben el kell kerülni.


Egy blogon második helyezést értünk el Stockholm után, a "Top 5 ország Európában, ahol csajozhatsz" listán. Csak a nyelvi akadályok miatt nem kaptunk aranyérmet, vagyis nem beszélünk elég jól és elég sokan angolul. Ugyanakkor az angol nyelvű fórum szerint a Magyar lányok elképesztően csinosak és gyorsan ágyba lehet őket vinni.

-Rengeteg nálunk étkező turistánál láttam már az internetről kinyomtatott fekete listát - mesélte egy felszolgáló. -Hajmeresztő dolgokat tartalmaznak, például, hogy minden egyes Magyar nő kapható alkalmi szexre, úgyhogy bátran próbálkozzanak.

Egy belvárosi romjocsmában álfranciák próbálkoztak, hátha nagyobb sikerrel járnak, ha idegen nyelven csajoznak. Hamar össze is jött nekik. Aztán másnap meglepődve vették észre a lányok, hogy a "franciák" kiválóan beszélnek magyarul.

Akadnak olyan weboldalak is, ahol arra figyelmeztetik a turistákat, hogy vigyázzanak: irreális számlákat kaphatnak fogyasztásaikról, ezért kérdezzék meg előre az árakat. Az is az instrukciók közt szerepel, hogy az intelligens Magyar lányok összejátszhatnak a személyzettel, ezért ne vegyenek nekik italt, hiába kérik. Részletes, cím és névlista van egyébként több oldalon is a "tiltott" helyekről.


Mi erről a véleményetek? A cikket egy újságból átfogalmazva írtam ki. Hasonlítunk a 25 évvel ezelőtti romániai állapotokra:S

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook