Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Februári pozitív teszt fórum

Februári pozitív teszt (beszélgetős fórum)


13. Lealex0803 (válaszként erre: 10. - Mignolina)
2022. márc. 4. 08:41
Szia! Írtam privátban😊
12. mignolina (válaszként erre: 11. - Dorisz92)
2022. márc. 2. 13:30
Naná 🥰 megírod a nevedet? És felveszlek
11. dorisz92 (válaszként erre: 10. - Mignolina)
2022. márc. 2. 08:53
Én is szeretnék jelentkezni a csoportba, ha szabad. :)
10. mignolina (válaszként erre: 9. - Lealex0803)
2022. márc. 2. 01:12
Szia! Szuper :) megírod a neved? És beveszlek a csoportba. Utána torolheted ha szeretnéd a nevedet innen. :)
2022. márc. 1. 11:13
Én 03.10-én megyek orvoshoz elvileg 8+0-án, ez lesz az első vizsgálat, nagyon ideges vagyok, hogy minden rendben legyen….Hányingerem van állandóan, illetve a savam rendetlenkedik, mint az első kettőnél is, iratok majd Ludeat. Én is ennék egész nap, illetve aludnék is😂
2022. márc. 1. 11:11

Sziasztok!


Én örülnék egy titkos facebook csopinak, sokkal jobban átlatható mint itt 😊

7. mignolina (válaszként erre: 4. - Lealex0803)
2022. febr. 25. 17:18

Ja lemaradt, hogy erős hányingerrel kűzdök... 😬😬 muszáj ennem egész nap kb. Csak már nem tudom mit 😅 Brutális fáradtság... cicik nagyon fájnak.


Nekem október 11 a dátum :)

2022. febr. 25. 17:15

Sziasztok. Örülök, hogy jöttetek :) van kedve valakinek jönni egy titkos Facebook csoportba és ott megosztani a dolgokat? :) Szívesen csinálnék egyet.


Nekem lombik volt január végén. Így február elején lett pozitív eredmény 🙏 már voltam egyszer orvosnál, ott minden rendben volt de még korai volt. Szivpulzalas nem volt egyértelmű. Jövő kedden megyek újra. Ti? :)

2022. febr. 22. 10:40
Sziasztok! Nekem február 16-án lett nagyon halvány pozitív tesztem, aztán ahogy teltek a napok egyre erősödött az a másodk csík. Azt kell tudni rólam, hogy tavaly volt missed ab-om, azóta 8 hónap telt el, mire újra várandós lettem. Nagyon félek és izgulok is, hogy minden rendben legyen majd az orvosi vizsgálaton... Az biztos, hogy a tüneteim elég rendesen tombolnak, mindennap más a bajom, a babó rendezi, hogy ne legyenek egyhangúak a napjaim.
2022. febr. 19. 15:24

Sziasztok!


02.07.-én teszteltem pozitívat, menstruáció szerint 10.20-ra várjuk a 3. babánkat😊 Egyik terhességemnél sem féltem ennyire, mint most, lehet azért, mert az első 2 baba elsőre összejött, rá 4 hónapot vártunk, ami tudom, hogy nem sok, de az első kettőhöz képest mégis…

Ki mikor megy orvoshoz? Kinek milyen tünetei vannak?

3. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Ashley94)
2022. febr. 14. 15:21
Aggódni való mindig lesz onnantól hogy megfogan egy baba. Csak mindig más miatt. Kivánom hogy most minden rendben legyen.
2022. febr. 14. 09:48

Szia! Nekem hétvégén volt egy pozitív tesztem, holnap van a nemvárt napja, akkor tesztelek majd újra.

Tavaly nyáron sajnos volt már egy vetélésem, ott az ultrahangon az 5. héten semmi sem látszódott, most jövő héten megyek orvoshoz, és ha ott rendben lesz minden, akkor talán meg tudok majd nyugodni, egyelőre próbálom nem beleélni magam a dologba, de persze nehéz. 🙂

2022. febr. 12. 19:59
Sziasztok! Szeretnék egy kis csapatot akiknek hasonlóan februárban lett pozitív terhességi teszjuk. ... Hogy együtt izgulhassunk, tapasztalatot cseréljük ☺️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook