Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fagyi vagy jégkrém?! Ki milyet szeret? 🍦 & 🍧 fórum

Fagyi vagy jégkrém?! Ki milyet szeret? 🍦 & 🍧 (beszélgetős fórum)


1 2
2018. jún. 4. 09:35
Legutóbbi érdekes ízélményem a levendula fagyi volt tavaly nyáron. Még nem dőlt el, hogy fogok-e még olyat venni, nem tudtam eldönteni, hogy ízlik-e vagy sem. :)
2018. jún. 4. 09:34

Én a hagyományos gombócos fagyikat szeretem a legjobban, csoki, vanília, puncs, eper. Ha olyan kedvemben vagyok és pohárból eszem, akkor ezeket jól összekeverem és imádom, amilyen ízt együtt adnak.

Persze nem utasítok el semmilyen fagyit, jégkrémet, mert nagyon szeretek fagyizni. Jégkrémből a magnumot kedvelem. Az új fajta dobozos csodák is finomak, amik valamilyen sütit próbálnak fagyivá változtatni, zserbó, eszterházi, ilyenek.

Igazából nekem bármi jöhet, olyan még nem volt, hogy ne ízlett volna egy fagyi vagy jégkrém. Nem is tudok olyat mondani, amit nem szeretek. Na jó, a mangó annyira nem jön be, meg az ilyen műízek, mint a rágó, tuttifrutti és hasonlók, de ilyeneket nem is szoktam választani soha.

2018. jún. 4. 09:20
A lányomnak páromnak mindegy, hogy fagyi vagy jégkrém csak finom és jó sok legyen a fiam jégkrém és abból is csak a mini pálcás vaníliás én inkább fagyipárti vagyok :)
2018. jún. 4. 08:58
Sziasztok! Idén a tavasz elmaradt így a gyerekek nagy örömére hamar meg kezdődött a fagyi szezon, na de nem csak a gyerekek örülhetnek ennek... Kinek mi a kedvence, ha gondolod osztd meg velem és másokkal 😋😊
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook