Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Facebookon más valaki figyelemmel követése fórum

Facebookon más valaki figyelemmel követése (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jan. 11. 19:36
Én ennyiből nem tartom jonak a facebookot mert lehet hogy amugy nem is érdekelne az illető de mivel csak 1 gomb nyomás akkor miért is nem nézhetném meg!?
8. fontoska (válaszként erre: 7. - 5953ac0df8)
2014. jan. 11. 19:30
Nálam konkrétan ez a szeméy egy olyan valaki, aki a párommal 2 évig nagyon jóban volt, szerintem más is lehetett közöttük, de a párom szerint nem! Annak idején sokat szenvedtem ettől a dologtól....
2014. jan. 11. 19:27
Én is nézegettem,ameddig féltékenységben szenvedtem :)de szerencsére ez a fajtája elmúlt,csillapodott,és leszoktam.
2014. jan. 11. 19:25
Amúgy az okokra is kíváncsi vagyok, jó lenne, ha sokan írnátok még!! :)
5. fontoska (válaszként erre: 4. - Júliusi)
2014. jan. 11. 19:23
Akkor egy cipőben járunk!! Nálam is ez az ok...
2014. jan. 11. 19:22
Én azért figyelek "valakit",mert annak idején sok kellemetlenséget okozott, és szemmel akartam tartani.De valahogy megragadtam,és már puszta kíváncsiságból nézegetem, mi van vele....
2014. jan. 11. 19:20

Szerintem, mint a féltékenység ez is egyfajta betegség. Se féltékenységben, sem Facebook őrületben nem szenvedek, így okosat mondani nem igazán tudok.

Azt gondolom mindkét dologról, vagy ténylegesen csalódások érték a "kukkolókat" , vagy amit említettél önbizalomhiányban,kisebbrendűségi komplexusban szenvedhet, aki ilyenre vetemedik.

2014. jan. 11. 19:19
Jó téma,engem is érint,és érdekel.
2014. jan. 11. 19:15
Sziasztok! Várom a véleményeket a témát illetően! Én, valamint több ismerősömtől is hallottam már, hogy nézegetik pasijuk/barátnőjük, férjük/feleségük exeit! Miért csináljuk ezt? Hogyan lehet leszokni róla? Én úgy gondolom önbizalomhiányra utal. Szerintetek? Várom a véleményeket, szerintem jó kis téma lehet :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook