Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ezoterikus főiskola, ezoterikus szakmák - Ki végzett már ilyet? fórum

Ezoterikus főiskola, ezoterikus szakmák - Ki végzett már ilyet? (beszélgetős fórum)


1 2
8. griamila (válaszként erre: 7. - Kinni)
2009. dec. 7. 16:30

Köszi az infót, de maradnék az ezoterikus vonalon.

Az a baj, hogy akik ténylegesen ezzel foglalkoznak vagy elvégeztek tarot, asztrológus stb. tanfolyamot, azok nem akarnak nyilatkozni, pedig kíváncsi lennék a véleményükre! Nem olcsó képzésekről van szó és ezért nem mind1, hogy hova és mibe invesztálna bele az ember - ha lenne rá lehetősége. Egyelőre csak érdeklődés szintjén kérdezősködöm. A sulikat mégsem hívhatom fel, hiszen ők tuti csupa szépet és jót mondanának, engem meg az igazság érdekel. :)

7. kinni (válaszként erre: 6. - Griamila)
2009. dec. 7. 16:24

Igen, szerintem is kell egy alap amire utána tudsz építeni.

A Dévát és az Édent nem ismerem.

Régebben a Szintézis Szabadegyetemen voltam többször nyílt napon, az iskola tetszett volna, az ára már nem annyira.

A természetgyógyászaton belül egyébként van életmód tanácsadó szak, mondjuk elég nehéz komplex képzés, de szerintem elismert végzettséget ad.

6. griamila (válaszként erre: 5. - Kinni)
2009. dec. 7. 16:12

Szia!


Na igen, a gyakorlat, de azért egy jó iskola lenne az alap szerintem.

Dévát, Édent ismered, oda is jártál vagy hová?

Az ETI-ről nem hallottam, de mondjuk engem nem a természetgyógyászat érdekel elsősorban hanem a jövendőmondás, tanácsadás! :)

2009. dec. 7. 16:04

Sziasztok!

Sok tanfolyamot elvégeztem különböző helyeken, sok helyen ígértek különböző végzettségeket és okleveleket, igazából nem sokra mentem velük. Szerintem ebben a „szakmában” abszolút nem számít a papír, az a fontos, amit ténylegesen tud az ember és a gyakorlatban eredményesen tudja alkalmazni.

Úgy érzem legtöbbet az ETI-nél elvégzett természetgyógyász tanfolyamok adtak, de sok mindent könyvekből autodidakta módon tanultam.

4. griamila (válaszként erre: 2. - Masször)
2009. dec. 7. 15:57
Most néztem, ez a Mantra nem is akkreditált, hanem csak szabadegyetem és eléggé elméletiesnek tűnik....
3. griamila (válaszként erre: 2. - Masször)
2009. dec. 7. 15:52

Szia!:)


Milyen volt a Mantrán?

Mennyibe került, milyen időbeosztással voltak a konzultációk, miket tanultatok és az mennyiben volt gyakorlat centrikus? Miféle diplomát adott (megnevezése) ? A diplomához kellett-e nyelvvizsga?

Előképzettség kellett valamilyen hozzá,mármint érettségin kívül...?

2. Masször (válaszként erre: 1. - Griamila)
2009. dec. 7. 15:46

Szia!


Én a Mantrán végeztem.

Megérte-e? Igen!:-)

2009. dec. 7. 15:41

Sziasztok!


Pl. Deva ezoterikus főiskolát vagy Éden-ben ezoterikus szakmát tanult/tanuló személyek véleményére lennék kíváncsi! Megérte elvégezni? Milyen volt?

Várom az élménybeszámolókat, tanácsokat!

De bárki hozzászólhat, akit érdekel ez a téma! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook