Eurovízió válogatás 2013 - te kire szavaznál? (1. elődöntő) szavazás
Fehér Zoltán - „Nincs baj! Tűz van!”
1
Mrs. Columbo - „Játszd újra!”
1
Baricz Gergő - „Húz”
0
Bogi - „Tükörkép”
0
Palcsó Tamás - „Ezt látnod kell”
2
Background - „Neonzöld”
0
Gyurcsík Tibor - „Örök harc”
0
Keresztes Ildikó - „Nem akarok többé játszani”
10
Rácz Gergő - „Csak állj mellém”
9
Agárdi Szilvia – Pál Dénes - „Szíveddel láss”
37
Nem nézem/nem érdekel/egyéb.
247
Ezt a szavazást kihagyom!
42
Szavazatok száma: 307 | Kiírta: M0ncsa, 2013. febr. 10. 09:59
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
335 szavazat
359 szavazat
372 szavazat
395 szavazat
231 szavazat
406 szavazat
235 szavazat
363 szavazat
386 szavazat
338 szavazat
313 szavazat
229 szavazat
126 szavazat
339 szavazat
297 szavazat
327 szavazat
129 szavazat
369 szavazat
Szerinted melyik szánalmasabb? (név nélkül)
362 szavazat
397 szavazat
Tudod mit jelent, ha egy autó antennájára vagy visszapillantójára ezüst színű szalag van kötve? (név nélkül)
340 szavazat
364 szavazat
370 szavazat
Munkából hazaérve meginni egy kupica pálinkát? (név nélkül)
345 szavazat
Mennyi pénz tenne nagyon boldoggá jelen pillanatban? (név nélkül)
376 szavazat
További szavazások (38.450 db)