Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eszperente nyelvezet helye! fórum

Eszperente nyelvezet helye! (fórumjáték)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
10949. e7c22bb026
2019. dec. 7. 13:44
Kedves ember lehet, de kesergek, mert eme ember decemberben tesz gyerekeknek perecet meg egyebet zsebekbe. De kellene szeretet eme kerek helyre, mert kell ezer s ezer embereknek kegyelem s egyebek melyek tesznek egy csepp feledhetetlen szeretetet.
10948. fokhagyma
2019. dec. 5. 23:47
Veres leples ember telephelyemen megjelent. Meglepett engem, tett zsebembe csepp veres lepleset, melyet megehetek.
10947. Fáradt*
2019. dec. 5. 18:52

legyetek meglepve e neves esten!!

Legyetek szeretve,s nevessetek egy kedves emberrel,mely veres leples.

Gyerekek repdessenek,tenyereket verjenek egybe!

Kellemes estet emberek!

10946. nagymarcsi
2019. dec. 2. 19:23
Remek helyzet ez!!!Legyen kedves embereknek eme kellemes helyzete...felcser elfeledve!Gyermekekkel,egyebekkel kellemes percek teljenek!
10945. fokhagyma (válaszként erre: 10944. - Nagymarcsi)
2019. nov. 28. 19:54
Ez fergeteges!!!!!!!! Eme eseten lelkendezhetsz kedvedre, mert ez szerencse neked. Rengeteg kedves, kellemes perced lesz, mert vekkered nem berreg, szendereghetsz fekhelyeden reggel.
10944. nagymarcsi (válaszként erre: 10943. - Fokhagyma)
2019. nov. 28. 19:44

Kedves Emberek!

Kellemes eset,mely velem megesett!Nem kell mennem telephelyre, mely helyen rengeteg esztendeje,kenyerem kerestem.Kellemesebb lett helyzetem,reggel nem kelt a vekkerem!Szerencse kedvezett nekem,ezreseket melyeket megkerestem,megszerezhetem,s nem kell telephelyre egyszer sem elmennem!

10943. fokhagyma (válaszként erre: 10941. - Nagymarcsi)
2019. nov. 27. 13:14

Kedves netfelem, (melynek neve jelent egy embert, mely felfele emelkedett. :-) )megjelent e helyen. Eme embernek jegyzem, legyen helye rendszeresen eszperente emberek mellett. Jegyezzen le eseteket, melyek vele megesnek!

Lehet esetleg eszperente versben, de ez nehezebb.

10942. fokhagyma (válaszként erre: 10940. - Fáradt*)
2019. nov. 27. 13:08
Nem rettegek, mert rejtett helyen vettem leveled, s ezzel lelkem rendben lett. Jelen helyen nem rendesen fejtettem meg leveled, eszem rendetlenkedett, de rendbe tettem.
10941. nagymarcsi
2019. nov. 26. 19:10

Kedves Eszperentesek!

Lelkendezem,mert nem kellemes helyzet,melyet lejegyeztetek rendben lett.Ne legyetek betegek!Legyen kellemes hetetek!Szerencse veletek!

10940. Fáradt*
2019. nov. 26. 18:37

Kedves Elen!

Ne rettegj,gyerekek rendben!

Eszesednek,cseperednek..nem betegek!

Szeretettel lengetem kezem.

10939. fokhagyma (válaszként erre: 10938. - Fáradt*)
2019. nov. 26. 00:05

Kedves Cler!

Teljesen megrettentem, mert ezt jegyezted le: "menthetetlen beteg". Meg ezt:"de ez nem lesz helyes."

Nem lehet menthetetlen!!! Ez lehetetlen!!! Meglehet eszperente nyelven nem lehet elrebegned e helyzetet, de nem e-vel legyezve ez kellemesebb eset lehet. Felcser keze, mely sebet ejt, nem remeg. Gyermek rendben lesz. Fejemben ez eset nem rendezett. Megteszed, lejegyzed nekem nem eszperente nyelven, esetleg rejtve, melyet nem lesnek meg emberek?

10938. Fáradt* (válaszként erre: 10937. - Fokhagyma)
2019. nov. 24. 17:30

Kedves Elen!

Elkerekeztem gyermekemhez...messze,messze 70 km.

Hercegecske,meg cserfeske repestek! Szerfelett kellemes lelkemnek e szeretet!!

Menyem mellese nem tetszett ezen esetben sem.

Szerve mely nem ketyere..menthetetlen beteg.Egy hegyes szerkezettel felcser sebet ejt e szerven,de ez nem lesz helyes.

Legyetek szeretve ezen esten,s legyen kellemesen kezdett hetetek!

10937. fokhagyma (válaszként erre: 10936. - Fáradt*)
2019. nov. 21. 20:46
Felteszem, eme kellemetlen helyzet, melyet kezed lejegyzett, jelenleg helyzetnek nem felel meg. Emberek, melyeket emlegetett kedves netfelem, nem betegek. Csepp gyermek sem gyenge.
10936. Fáradt*
2019. nov. 17. 06:10

Kellemes reggelt Eszperentesek!

Kellemetlen helyzeteket kell lejegyeznem!Gyermekem gyermeke, herceg beteg lett! Menyem mellese beteg!Menyem deres embere beteg..lelkemnek ez kellemetlen eset.Szemem nedves lett,mert csepp gyermeket felcser kezelte este!!Reggelre kellemesebb lett helyzete,de gyenge.

Legyen kellemesen befejezett hetetek!

10935. fokhagyma (válaszként erre: 10933. - Nagymarcsi)
2019. nov. 13. 22:22
Eledeledet, melyet kezed szerkesztett, eszperente nyelven lejegyzted. Eme jegyzeted remek lett.
10934. Fáradt*
2019. nov. 13. 18:49

Kellemes lehet egyes mellesnek,melynek nem kell eledellel pemecseljen.E felesleges tette nem szeretem,de tennem kell!Helyette megyek lelkesen kertembe,seprek,rendezkedek,de eledelt ne kelljen kevernem :-)Deres fejem jelenleg ezt remekelte::

Legyetek szeretve!

10933. nagymarcsi (válaszként erre: 10929. - Fokhagyma)
2019. nov. 13. 17:51

Levesem remek lett,bele zellert,petrezselymet tettem.

Szeletek sercegtek,,melyeket hentes szeletelt fel.

Tejes desszertet kevertem.Eme eledelt szerkesztettem,melyet egyszerre megettek!

10932. fokhagyma (válaszként erre: 10931. - Fáradt*)
2019. nov. 12. 08:20
Neked se legyen kellemetlen! :-)
10931. Fáradt*
2019. nov. 12. 05:50
Kedd!! Legyen kellemes hetetek!
10930. fokhagyma
2019. nov. 11. 23:43

Fekete este lett. Szememek nem kedvez eme net. Megyek, lefekszem.

Eszperene netfelek!

Kedden jegyezzetek leveleket e helyre!

10929. fokhagyma (válaszként erre: 10927. - Nagymarcsi)
2019. nov. 10. 22:34
Eledeled remek lett? Emberednek, s gyermekednek tetszett? Ettek rengeteget? Esetleg le lehetne jegyezned eszperente nyelven, mely eledelt teremtetted meg?
10928. fokhagyma (válaszként erre: 10926. - Fáradt*)
2019. nov. 9. 22:04

Kedves Cler!

Ne neheztelj, de jegyzetedet jelenleg lestem meg, mert nem tekeregtem eme kedves eszperente helyen. Elfeledtem. Megfeddem fejemet, mert nem szerepelt rendesen. Leveled nem egy hete jegyezted le, de feleletem jelenleg lesz.

Nevemet sejtheted, kellene mellette egy jel (Elen + a), ezzel rendesebben megfejtheted.

Tesz-vesz helyed messze, kell neked kerekes szerkezet. Legyen veled szerencse helyeken, merre ezzel tekersz.

Helyeslem helyben 1 + 1 kerekes szerkezetedet. Nekem leend egy helyes, nem fekete, ennek ellentete, de jelenleg nem tekerek vele, mert.... ezt nehezen jegyzem le, de egye fene, megjelentetem: Seggemnek nem kellemes.

Negyvenes gyermeked feje felett legyen keze szeretet-szellemnek, mely fellegek felett lebeg, s teremtett embereket! Neves ember lehet, s nemes tetteket cselekedhet.

Kellemes estet, s reggelt neked!

10927. nagymarcsi
2019. nov. 9. 20:22

Kedves Emberek!

Ezen esten,fellegek megjelentek,s rengeteg nedvek leestek.

Elkeseredtem ezen,nem kellemes eme rengeteg nedv,

Reggelre meglelem kedvemet, receptemet,remek eledelt kevergetek melyet emberemmel,s gyermekemmel megeszegetek.

Eszperentesek!Szebb estet Nektek

10926. Fáradt*
2019. okt. 31. 18:48

Kedves Elen!

Eszem nem teker rendesen,de e nevet sejtem..

nekem kell kerekes szerkezetemmel mennem tesz vesz helyemre,mely helyeken seprek eleget!!-mert messze leend.

Egyes esetekben tekerek helyben 1+ 1 kerekes szerkezettel.Veszek kenyeret, tejet, sert emberemnek s egyebeket!jelenleg kellene ennem..kellene dessert,esetleg keksz..de nem lelek egy szemet sem.Szenvedek.

Reggel gyermekem Ferenc...lesz 41!! Negyvenegy esztendeje lett meg.Szemem nedves lett.Egyetlen gyermekem lett!Egek fejedelme legyen vele..lett neves ember!! Terelget meleg helyzeteket,ment embereket.

Cler

10925. fokhagyma (válaszként erre: 10924. - Fáradt*)
2019. okt. 29. 16:07

Kedves Cler!

Megjelentem, de nem este, mert jelenleg lettek percek nekem neten leveleznem veled.

Nedves cseppek megjelentek telephelyemen. Merre tekeregtem? Reggel felcserhez mentem fejem felett kerek szerkezettel, mert nem szeretem fejemen kellemetlen nedveket. Felcser rendben lelt, szervem, mely veres nedvet egyenget szervezetemben, teljesen rendben. Ezt egy szerkezet jelezte. Kedvem ezzel felemelkedett, mert nem lettem beteg.

Kerekes szerkezeted rendbe tetted. Ez helyes, mert fellegekben megjelenhetnek nem fekete pelyhek, s ezek leereszkednek, kerekek ezeken nehezen mennek. Nekem eme emlegetett kerekes szerkezet helyett ennen szervemmel kell menjek. Ez nem kerek, ellenben egy meg egy. Erre nem kell csere kereket tennem, esetleg melegebb leplet.

Legyen ested kellemes!

Elen

10924. Fáradt*
2019. okt. 29. 14:59

Kedves!

Jelenleg kellemes nedvek cseperegnek,kellene rengeteg kertemre, s berkekre.Kerekes szerkezetemen kerekek le lettek szerelve,s tettek helyette melyekkel jeges terepen repeszthetek ezerrel.Neked kedved remek? merre tekeregsz? Gyere estelente csevegj!

Cler

10923. fokhagyma (válaszként erre: 10922. - Fáradt*)
2019. okt. 27. 20:21
Ez felette kellemes s kedves lehetett neked. Gyermeked gyermeke megmelengette lelkedet. Legyen ez neked rengetegszer, mert e csepp cserfessel egy fergeteges este egyet jelenthet: Nem kell neked felcser, nem kell szedned szereket, helyette e gyermek megnevettet, s nem leszel beteg.
10922. Fáradt*
2019. okt. 27. 18:43

:-)Hetemet befejezve

elmentem egy helyre.Ferenc gyermekem gyermeke egy csepp cserfeske.Fekete estelen betekergettem egy lepelbe,cserfeske lesett engem...deres melles nem netez??Velem enyeleg,s nevetve felelget??,s mert egy jeles gyermek,lett mese ezer!!! Szeme kerekre meredt...

Nekem,s csepp cserfesnek ez kellemes este lett.

Jelenleg ezen merengek.

Legyen kellemes estetek!

10921. nagymarcsi
2019. okt. 27. 00:07

Nem szeretem eme szerkezetet el kell tekergetnem.

Reggel meglehet nem kell szerkezet,s felkelek!

Nehezen eme helyzetet megkedvelem.

10920. fokhagyma (válaszként erre: 10919. - E7c22bb026)
2019. okt. 26. 15:15

Szememmel lestem neten e helyen ezt:


[link]


Meglehet eszes emberek ezt tesznek, s vekkerek nem mennek erre meg emerre.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook