Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Észérvek nélküli rajongás fórum

Észérvek nélküli rajongás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. aff7df8613 (válaszként erre: 1. - 6de01dec61)
2014. jún. 14. 17:36
Pszichológu
5. 6de01dec61 (válaszként erre: 2. - 0d5c6945ab)
2014. jún. 14. 17:35

Miért? Nem érzem magam ócskának attól, hogy volt egy egyéjszakás kalandom.

24 éves vagyok és 2 férfivel feküdtem le.

4. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 6de01dec61)
2014. jún. 14. 17:34

szerintem csak nem tudod feldolgozni hogy ennyire bepalizott, keress egy következőt aki szeret is.


más: szidom a pasikat de lassan kezdem érteni, hogy azért ilyen hülyék mert a nők a hülyék...

3. vacsa (válaszként erre: 1. - 6de01dec61)
2014. jún. 14. 17:31
Bekattantak a hormonjaid.
2014. jún. 14. 17:30
megérdemelted :D
2014. jún. 14. 17:27

Sziasztok!


A lelkem szeretném kicsit kiönteni,annyira kikívánkozik már belőlem a kérdés: miért képes az ember lánya olyan emberért epekedni, akiről tudja jól, hogy milyen aljas?


Én emiatt az ember miatt léptem ki első igazi kapcsolatomból (aki minden téren első volt), ugyanis amint bejött a képbe csak rajta járt az eszem. Már akkor is éreztem, nem illik egyébként hozzám, de testileg úgy vonzott mint még soha senki. A barátommal szakítottam, a másik pasiról lerítt, hogy benne van a kalandokban, nem is kellett sok,hogy összagabalyodjunk egy estére.


Már ez nagy csalódás volt. Eleve zavarban voltam, ő pedig tulajdonképp végig pottyantott a fejemre, arra ment, hogy neki jó legyen. Szóval a nagy testi vonzalmamnak az lett a vége, hogy mire odakerült a sor, kicsit sem élveztem.


Előtte mondhatni jóban voltunk, azóta átnéz rajtam. Értem a jelzést, jó voltam egyszer és csá.. A probléma, hogy egy munkahelyen dolgozunk és nap mint nap látom őt. Ugyanúgy kalapál a szívem, ugyanúgy róla álmodozom,pedig volt időm kiismerni, rájöttem hogy egy iszonyúan rosszindulatú ember, megtapasztalhattam hogy önző is, hogy semmibe néz. Hogy csak addig volt kedves míg meg nem kapott.


Augusztustól új munkahelyem lesz és már előre rosszul vagyok a tudattól, hogy nem láthatom.


Kész röhej... és nem értem miért nem vagyok képes leállni ezzel a rajongással...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook