Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Escapelle (vagy más esemény utáni) után terhes lettem fórum

Escapelle (vagy más esemény utáni) után terhes lettem (beszélgetős fórum)


2010. nov. 25. 10:14

Biztos nem vagy terhes az nem ilyen gyorsan történik!!!Nekem sem volt semmi bajom tőle!!!

Amúgy a barátod elég felelőtlen lehet a szavaidból levéve "azt mondta a barátom,hogy aki eddig ilyet vett be azonnal megszenvedte..."

Elég szomorú!!!

2010. nov. 21. 19:36
Ezt egy teszt szinte pontosan kimutatja... Egyébként Nekem sem volt semmi mellékhatása... De a tesztet mindenképpen ajánlanám!
2010. nov. 21. 19:28

Sziasztok!!!


Nekem egy olyan problémám lenne, hogy együtt voltunk a barátommal november 18án hajnalban és a hév és a friss szerelem miatt kimaradt a védekezés. . . sajnos, hibásak vagyunk tudom. . . de utána azonnal mentünk a kórházba és gyógyszert írattunk. . . ezt az Escapelle tablettát kaptam. . . be is vettem azonnal. . . az aktus és ez idő alatt 5-6 óra telt el.

Rendesen a menstruációmnak november 24én kellene megjönnie. . .

De a gyógyszer bevétele óta semmi bajom nincs. . . semmi mellékhatás. . . azt mondta a barátom, hogy aki eddig ilyet vett be az mind azonnal megszenvedte. . . nekem meg semmi bajom. . .

Lehet, hogy nem hatott a gyógyszer??

Vagy már késő volt hogy bevettem, mert már megtörtént a beágyazódás???

És akiket kérdezgettem mindenki 2 szem tablettát mondogat, hogy bevett. . . nekem a dobozban 1 szem tabletta volt!:O

Segítség. . . tudom nem ilyenkor kell nyávogni, hanem azelőtt kell gondolkozni. . . csak most a tapasztalatok hallatán kezdtem el izgulni, hogy mindenki írja, hogy mennyit szenvedett. . . nekem meg semmi bajom és már 3 napja bevettem és még semmi jele annak hogy megjönne!!

Teherbe estem volna??


Előre is köszönöm a válaszokat. . .

2010. szept. 27. 12:46

Szia!

Egyszer vettem be életemben ilyet!!

Ne ijedj meg a nagy hormon tartalom miatt akár néhány hónapig is eltarthat mire visszaáll a ciklusod!

2. agis (válaszként erre: 1. - *Adél*)
2010. szept. 25. 20:56

Kedves baratnom majdnem a 70.oraban vette be. A vege abortusz lett. Ez nem ijesztegetes, csak egy pelda, milyen amikor "keson" veszed be. Te nem igy tettel....


Mivel fiatal vagy, es nagy dozisu hormont kaptal, 4-6 het is lehet a ciklusod a tablettat kovetoen.

Ha nagyon nyugtalan vagy, vegyel tesztet.


Egy nem 20 eves, mar nem egyetemista es meg csak nem is menyasszony:)

2010. szept. 25. 18:33

Sziasztok!


Múlt héten csütörtökön történt meg az ominózus "baleset" (kilyukadt a gumi) a ciklusom 22. napján.

Másnap reggel persze irány a kórház, ahol esemény utáni tablettának a Escapelle-t írták fel. Lényeg hogy az esemény után 12 órával sikerült bevennem.

Olvastam a betegtájékoztatóban hogy 84%-os biztossággal véd.

A probléma az hogy késik a mensesem...


Kíváncsi vagyok van-e olyan köztetek akinek nem használt a tabletta?


Előre is köszönöm a válaszokat!


Egy 20 éves egyetemista menyasszony

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook