Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Erős vérzés esetén mit javasolnátok egy 14 éves lánynak, ha a tampon felhelyezése gondot jelent? fórum

Erős vérzés esetén mit javasolnátok egy 14 éves lánynak, ha a tampon felhelyezése gondot jelent? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
3. simple (válaszként erre: 1. - Laraanyuci)
2014. jan. 15. 08:08
Applikátoros tamponnak hívják, igen azt könnyebb felrakni aztán majd a normál is menni fog. Én amúgy 12 éves korom óta tampont használok, az elején elrontottam egyet kettőt, de aztán ráéreztem hogy kell. Kísérletezni kell.
2014. jan. 15. 08:07

Ha sikitozik, én nem próbálkoznék tovább.

Ez olyan dolog szerintem, amiben mi anyák nem tudunk segíteni bármennyire is szeretnénk, ezt neki kell kitapasztalni.

Anno én is próbáltam fiatalon feltenni, mert nagyon véreztem, de hiába próbálkoztam nem ment. Miután már nem voltam szűz, akkor sikerült csak használni.

Különösen, hogy a tampon csak akkor kényelmes, ha megfelelően mélyre van helyezve és ezt csak ő érzi. Meg az irányt is. Nem biztos, hogy kéne erőltetni ha nem megy.

2014. jan. 15. 08:02
Most 14 éves,a háziorvos javasolta a tampont mert erős volt a vérzése! Vettem neki normal méretűt de nem találja azt a "pózt" amibe jo lenne nem fáj a neki nagyon nem lökné ki neki...sikitozik,bekenjem a tampont hogy konyebben menjek! Lattam olyat nekem amit a hüvely elejére raksz es mint az injekciót ugy behúzza! Légysziiii Segítsetek!!!!!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook