Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erős asszonyok, gyenge férfiak? fórum

Erős asszonyok, gyenge férfiak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
27. szitaszivárvány (válaszként erre: 19. - Sundance hair)
2010. márc. 15. 15:04

Engem évek múlva megkeresett. De akkor már gyerekem volt, ennek ellenére találkozni akart velem. Jobban mondva így zajlott a dolog:

Otthon voltam táppénzen a beteg kislányommal, mikor csörgött a telefon. A beszélgetés a következő:

-Szia, itt állok a munkahelyed előtt, lejössz? (fura, mert azóta 700 km-re élünk egymástól)

-Nem, mert itthon vagyok. Beteg a kislányom.

-Hétvégéig a városban vagyok, láthatlak?

-Még meggondolom és visszahívlak.


Meggondoltam és voltam olyan szemét, hogy egy régi közös ismerősünkkel mentem a "randira", így sosem derült ki mit akar, de őszintén szólva már nem is voltam rá kiváncsi. Egy dolog érdekelt, méghozzá az, hogy lehettem olyan ostoba, hogy egy ilyen embert ennyire tudtam szeretni.

26. Sundance hair (válaszként erre: 23. - Szemmelver)
2010. márc. 15. 15:03

Én nőből vagyok! És kipróbálásom ellenére sem vonz a női nem. Ergó szeretem a pasikat magam körül! Én szeretek többnyire a háttérben maradni, és élvezni sikereim másodlagos gyümölcsét!

Mit gondolsz a férjem m(k)itől lett az aki?

25. globus (válaszként erre: 24. - Sundance hair)
2010. márc. 15. 15:03
Mondom! :) Ez a típus fel se fogja, hogy mekkora hátszelet kapott :))
24. Sundance hair (válaszként erre: 20. - Globus)
2010. márc. 15. 15:01
Biztos, hogy csak a szakácssapkát?
23. szemmelver (válaszként erre: 12. - Sundance hair)
2010. márc. 15. 15:01
magadat is milliomossá tetted? vagy mi a fenéért teszel gazdaggá pasikat? ha tudod a titkot használd magad! minek ehhez pasi?
22. Sundance hair (válaszként erre: 16. - Globus)
2010. márc. 15. 15:01
Benne vagyok! Nem kell hozzá túl sok dolog, csak két, rajtad kívűl álló független ember. A trió adja a megoldás kulcsát!
2010. márc. 15. 15:00
Nekem mindig azt mondták, hogy a minden sikeres férfi mögött egy nő áll! Lehet hogy van benne valami! :-)))
20. globus (válaszként erre: 17. - Agis)
2010. márc. 15. 14:59
Mint egy híres szakács, aki nyugdíjba vonulása alkalmából beszédet tartott, kis hatásszünet után, torkát köszörülve megköszönte a feleségének, hogy ööööö.... hmm.... mindig kikeményítette a szakácssapkát!
19. Sundance hair (válaszként erre: 9. - Szitaszivárvány)
2010. márc. 15. 14:59
Igen, igen. Erre gondoltam én is! És ennek ellenére még nem sok férfi adott nekünk igazat ugyebár!
18. szitaszivárvány (válaszként erre: 17. - Agis)
2010. márc. 15. 14:59
:-)
17. agis
2010. márc. 15. 14:58
"Minden sikeres férfi mögött áll....egy sikeres nő." (mondta valaki, nagyon is jól megfogalmazva a lényeget)
16. globus (válaszként erre: 12. - Sundance hair)
2010. márc. 15. 14:57
Jóóó... ha működik, én megveszem! :)
15. szitaszivárvány (válaszként erre: 12. - Sundance hair)
2010. márc. 15. 14:57
arra mennyit kell várni???? :-)
14. Sundance hair (válaszként erre: 8. - 9242a6388c)
2010. márc. 15. 14:57
Igen, jogos a kifogás! Minden sikeres férfi mögött egy nő áll!
13. globus (válaszként erre: 11. - Szitaszivárvány)
2010. márc. 15. 14:57
Tényleg, egy kedves barátnőm egészen a diplomáig toszogatta az ismerősét, szerintem nem bánta meg. Főleg azért, mert kisebbségi a srác, hatalmas eredményt ért el, ez nagyon fontos.
12. Sundance hair (válaszként erre: 7. - Globus)
2010. márc. 15. 14:56
Szabadalmaztatom előbb a tippet, utána elárulom! Jó?
11. szitaszivárvány (válaszként erre: 8. - 9242a6388c)
2010. márc. 15. 14:55
Nagyon sok férfi iszonyatosan gyenge, a bátorítás azért kell, hogy egyáltalán bele merjenek valamibe kezdeni, nélkülünk semmi sem működne. :-)
10. 9242a6388c (válaszként erre: 6. - Szitaszivárvány)
2010. márc. 15. 14:54
igen, erről beszélek!!:)
2010. márc. 15. 14:54
De voltam olyan barom is, hogy eltartottam az exem 3 éven keresztül, míg ő egyetemre járt én meg dolgoztam. Végül szakítottam vele, azóta is panellakások szigetelését végzi. :-)
8. 9242a6388c (válaszként erre: 3. - Sundance hair)
2010. márc. 15. 14:53

Én úgy értem, és ezt tapasztalom, hogy nem is gyenge a férfi, minden megvan benne, csak hogy is mondjam...szárnyakat kell neki adni!

Támogatni, elismerni...én ezt gondolom..

7. globus (válaszként erre: 1. - Sundance hair)
2010. márc. 15. 14:53
Hogyan lehet valakit milliomossá tenni, ez érdekel :))
2010. márc. 15. 14:53
A férjemen kívül az összes extől erősebb "jellem" vagyok. Valahogy mindig az ilyen férfiakat vonzottam be. Aztán fura mód megismertem a férjem, akit el akartam küldeni melegebb éghajlatra, de rossz passzban voltam, ő meg kitartó volt. Vele annyit haladtam 2 év alatt mindenben, mint amennyit az összes férfival együttvéve sem.
2010. márc. 15. 14:52
Szuper!!! :D
4. szitaszivárvány (válaszként erre: 3. - Sundance hair)
2010. márc. 15. 14:51
Ezt már én is tapasztaltam nem is egyszer. :-)
3. Sundance hair (válaszként erre: 2. - 9242a6388c)
2010. márc. 15. 14:47
Nem kell kihozni. Elég, ha te vagy mentálisan erősebb szerintem! Ha nem hiszi el, add a szájába a megoldást, várj pár napot és saját ötleteként ugyanazt fogja tálalni! Nem?
2010. márc. 15. 14:43
Mindig is éreztem, tudtam, hogy ez valahogy így működik...:),de nem minden férfiből lehet ezt kihozni...
2010. márc. 15. 14:39

Tudni szeretném hányan gondolják azt amit én!

Saját tapasztalataim vetették fel ezt a kérdést (ami egyben egy könyv címe is), és talán van mögötte valami.

Én egy törékeny alkatú, de erős asszony vagyok (optimista életszemlélet). Sokszor sokan (hála istennek) nem néznek belőlem ki sokat: se tudást, se tenni tudást. Ezért már okoztam némi csalódást - jót és rosszat - egyeseknek.

Nem érzek önelégültséget visszagondolván arra, hogy volt férfi, akit milliomossá tettem, és amikor már a pénzén akart engem megvenni - amit mellesleg én hoztam neki össze - leléptem, igaz némi külső segítséggel, és rá pár hónapra újra földönfutóvá vált (kényelmes kis irodájából vissza a kétkezi munkához). Pedig ez már nem rajtam múlt, hogy nem maradt fenn, a milliomosok sorában. Nem tölt el büszkeséggel, hogy a mélyből felkaroltam pasikat, úgy tűnt egyenesben vannak, eldobtak, aztán visszazuhantak a mélybe. Viszont megerősített abban, hogy van valami háttere a címben szereplő kérdésnek. A történetem túl hosszú, talán egy regénysorozatnak is elegendő lenne, ha részletesen taglalnám, de ezt itt most nem akarom. Egyszerűen csak tudni szeretném, hányan vagyunk itt olyanok, akik jelentősen tudjuk befolyásolni a férfiak sikereit (legyen karrier vagy bármi más)!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook