Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érettségi 2009 fórum

Érettségi 2009 (beszélgetős fórum)

1 2
29. kicsibeus77 (válaszként erre: 22. - Sarahfasodra)
2009. máj. 6. 19:41
Szia!Hová szerettél volna menni?Bizti nem lesz jobb?Töri hogy sikerült?
28. kicsibeus77 (válaszként erre: 26. - 6837191217)
2009. máj. 6. 19:39
Szia!Na a matek az nekem is betett rendesen,már abban sem vagyok biztos,hogy a 2-es meglesz.De lehet már csak saját magam idegesítem.Te mész nyelvből?
27. kicsibeus77 (válaszként erre: 25. - Zsanee)
2009. máj. 6. 19:36
Szia!Nekem annyira nem volt vészes,talán a 4-es is meglesz!Írtam az ipari forradalmat,a rendszerváltáskori országgyűlési választásokat,és a dualizmuskori népesség alakulását.Szerintem jól megcsináltad,holnap mindent megtudunk!Holnap még neked nyelv?Megy a drukk!!!!!Én már pihenek keddig.
2009. máj. 6. 16:19
matek az durva volt tegnap, könnyebbet vártam
25. Zsanee
2009. máj. 6. 15:31

Na, hogy ment a töri? Azt hallottam sokaktól, hogy elég nehéz volt a közép. Milyen esszéket írtál?

Az emelt igazából nem volt vészes, 1-2 kérdéstől eltekintve, csak csomó alap dolgot elrontottam, amit pedig tudnom kellett volna, és ez most eléggé idegesít. Az esszék viszont úgy érzem jól sikerültek, csak hát, eléggé függ a pontozás a javítótanártól. Remélem nem pontozzák le. Holnap a javítókulcs felkerülése után még sok minden kiderül, de összeségében talán nem lett rossz, de jobb is lehetett volna. Ilyenkor valahogy nem szeretem a maximalizmusomat.).

24. Zsanee (válaszként erre: 22. - Sarahfasodra)
2009. máj. 5. 19:47
Nálam is hasonló az arány. Mondjuk az a szerencse, hogy nekem a matek nem számít annyira.
23. Zsanee (válaszként erre: 21. - Kicsibeus77)
2009. máj. 5. 19:46

Köszi, szükségem lesz rá:).


Ez a matek mindenkinek nehezebben ment - legalábbis eddig bárkivel beszéltem, mindenki szidta a 2. részt.

2009. máj. 5. 18:17
sziasztok! az első részben kb 26 pontom lesz a 30-ból. max 20 pontot kapok a másik feladatra... nagyon örülök neki... :S :( így nem fognak felvenni sehova... :S
2009. máj. 5. 18:12
Szia!Hasonlóképp jártam.Az első rész úgy-ahogy ment,a másodikba is csinálgattam,2-es meglesz.Holnap szorítok,neked nehezebb lesz!
20. Zsanee
2009. máj. 5. 14:05

Szia! Hát ez a matek nagyon rossz lett:(. Az első rész nagyon jól sikerült, ott, ha minden igaz, egyedül a gépes feladatot rontottam el, de a második rész iszonyat rossz lett. Meg nem bukok, sőt még a 3-as is meg lesz, de jobb biztos nem. :S Pedig végig 4-es 5-ös voltam matekból. No mindegy, igazából nem olyan fontos, csak akkor is:)). Neked hogy ment?

Holnap töri, háát... remélem menni fog. Sok sikert neked is!:)

19. kicsibeus77 (válaszként erre: 16. - Eni0086)
2009. máj. 4. 20:00
Szia!Köszi a biztatást,ránk fér.Már 1-en túl vagyunk,lassan célba érünk!
2009. máj. 4. 19:58
Szia!Bocsi,hogy csak most írok,de még Anyák napi ünnepség is volt a suliba.Én is érveltem,szerintem nekem is élég jó lett.A szövegértés is jól sikerült.Már én is csak pihentem tegnap,de ma már nagyon fáradt vagyok.Megyek is zuhanyozni,és csicsikálni.Nagyon sok kalappal holnapra!Holnap is csk este jövök,de itt leszek!Jó éjt!
17. Zsanee (válaszként erre: 14. - Kicsibeus77)
2009. máj. 4. 14:46

Szia!:) Hát a hétvégén készülgettem még, valamennyit, de azért tegnap délután már pihentem:).

Hogy sikerült a magyar? Mit írtál?

Én érveltem, hát írtam mindenfélét:)). Összeségében talán nem lett olyan rossz:).

2009. máj. 3. 21:00
Sziasztok!Én tavaly vizsgáztam.Ne parázzatok,ilyenkor tudom lehetetlen nem parázni.Nyelvből nekem is nagyon szemét volt a tanárom és attol féltem a legjobban de nagyon jól sikerült.Ott már mindenki segít.Olyan lessz mint egy órai felelet vagy doga,csak egy kicsit többen lesznek.Minden simán megy majd.és ha meg lessz azt fogjátok mondani "ezért paráztam!":)mindegyőtöknek egy kalappal!!!!!(ja és amiről azt gondolod ezt nem tudod ott bisztos hogy tudni fogod,)
2009. máj. 3. 20:38
Kedves szomorulány4Gratulálok neked,remélem nekünk is sikerül.Én a matektól parázok,totál sötét vagyok hozzá!Milyen eredménnyel érettségiztél?
2009. máj. 3. 20:36
Szia Zsanee!Holnap jön a nagy nap!Mit csinálsz?Tudtál még készülni?Nagyon ügyes legyél,és este itt találkozunk.Jó éjt!
2009. máj. 3. 13:51

sziasztok! én tavaly érettségiztem, hát magyarból eléggé... hogyismondjam... kicsesztek velünk, amire számítottunk, nem volt benne, a többihez pedig a tanárunk sem tudott volna mit írni:S De valahogy csak megbuherálták a javítókulcsot hogy jó legyen:)

Matekban pedig már a kérdésben is benne van a válasz, logika az egész.

Idegen nyelv pedig nem vészes.

Üdv: egy germanisztikás

12. Zsanee
2009. ápr. 27. 18:22

Köszi a biztatást, és itt leszek, nem tűnök el:).

Matekból én most 3-mas lettem, ami mondjuk nem teljesen tükrözi a tudásom, mert az elmúlt években mindig négyes-ötös voltam, csak idén kicsit kemény tanárunk volt meg elég érdekesen is osztályzott.

Neked is jó készülgetést:).

2009. ápr. 26. 17:19
Nem nagyon tudok készülgetni,csak hétköznap délelőtt,amikor a kicsi fiam suliban van.Hétvégén általában vele tanulok.Most másodikos,még mellette kell lenni.De szerintem elég az amit akkor átnézek.Hát a matekkal én sem vagyok jóban,2 lett az éves jegyem.Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.Csak tanulj ügyesen,minden rendben lesz!Azért még nincs vége az egésznek,legyél itt,tudni szeretném hogy sikerül .Szió!
10. Zsanee
2009. ápr. 26. 13:47

Tényleg fura, hogy csak ketten vagyunk, lehet, hogy nem találtak ide:).

Hát én törit tanulok elég intenzíven már jó ideje, de hát emeltre muszáj. A többit én is csak átnézegetem amit nem tudok, meg angolból (az a nyelv:), meg matekból nem is nagyon tudnék tanulni, az végülis csak érteni kell, amit eddig nem sikerült fölfognom, most se nagyon fogom.

Szeretnék tovább tanulni, ELTE-re szeretnék bejutni elsősorban.

Te hogy haladsz a készüléssel?

Neked is jó hétvégét!:) Megyek is tovább törizni:).

2009. ápr. 25. 19:45
Már én is értem.Más nem érettségizik?!Olyan fura hogy csak ketten vagyunk.Lehet,hogy eszeveszetten tanulnak!Jut eszembe,te tanulsz,vagy csak átnézed amiben nem vagy biztos?Én az utóbbira szavazok.Milyen nyelv?Mész tovább valahová?Na,győzhetsz válaszolni!Szép hétvégét!
8. Zsanee (válaszként erre: 7. - Kicsibeus77)
2009. ápr. 25. 11:25

Ja értem. Hát szívem szerint én is kihagynám a nyelvet, de hát sajnos kötelező. Nem is szeretem, meg igazából tök hülye vagyok hozzá, meg normális tanárom se nagyon volt, de azért valamit csak sikerül alkotnom:). Megbukni nem fogok, az biztos.

Azért a föci meg a biosz se lehet semmi..azokat se kedveltem soha:).

Média érettségit pár évvel ezelőtt vezették be (ha jól tudom együtt a kétszinű rendszerrel).

Már csak 9 nap:).

2009. ápr. 24. 20:09
Nekünk estin nem kötelező a nyelv,így senki nem vállalta be.Én nem szeretnék egyenlőre tovább menni,úgyhogy nem lényeg a nyelv.Van a matek,töri,magyar,és nekünk kettő választottat kell csinálni.Náluk mindenki ezt választotta,csak ketten mennek informatikából.Olyan is van,hogy média?Teljesen le vagyok maradva!!!Már csak 10 nap!
6. Zsanee (válaszként erre: 5. - Kicsibeus77)
2009. ápr. 24. 19:11

A választottat már tavaly megcsináltam, média volt, egész jók sikerült 87%-os lett.

Hogyhogy két választottad van?


Nekem igazából a magyar, meg a töri fontos (töriből emeltezek is), az angolnál meg a mateknál meg majd valami lesz:).

5. kicsibeus77 (válaszként erre: 4. - Zsanee)
2009. ápr. 24. 19:03
Szerintem nem kell izgulni,minden rendben lesz!Arra gondolj előttünk hányan megcsinálták4Mit választottál?Én biosz,földrajzot.
4. Zsanee (válaszként erre: 3. - Kicsibeus77)
2009. ápr. 22. 14:28
Hát én eléggé parázok, mert nagyon jól kéne, hogy sikerüljön. Remélem menni fog:).
2009. ápr. 21. 19:29

Én is!

Estin fogok érettségizni most,szerencsére még nem izgulok!

Ti?Már csak 13 nap!

2009. ápr. 21. 17:57

Én..

És már kevesebb, mint 2 hét:(

2009. ápr. 13. 20:30
Van itt valaki, aki idén érettségizik?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook