Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdemtelenség nagykorú nappali tagozatos esetén fórum

Érdemtelenség nagykorú nappali tagozatos esetén (beszélgetős fórum)


10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 17. 12:04
Még nincs, de amennyiben az igazatokat akarjátok, majd kell.
2023. júl. 16. 20:39

Nincs ügyvéd.


Mint írtam, az apa elsikkasztotta a 2 gyereke pénzét is.

2023. júl. 16. 20:03

[link]


Igen, az ügyvédek fognak nyerni az ügyön

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 18:44

20 éves ember már nagykorú, el tudja dönteni akarja látni az apját vagy sem.

Szerintem az ügyvédek fogják ezt lejátszani, hiszen a gyerek is írhatott volna az apjának, hogy találkozzanak, az egy dolog, hogy miért nem tette, de a formaság kedvéért meg kellett volna lépni.

2023. júl. 16. 18:32
Mert nem találkozik vele. DE nem is hivja az apja, hogy találkozzanak!
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 18:24
Mivel indokolta, hogy érdemtelen a gyerek?
2023. júl. 16. 18:14

A gyt helyett rokontartás lesz, de ez mindegy, és igen, erre gondoltam.

Max 25 éves korig jár törv szerint ha nappalin tanul, első szakma megszerzéséig.

Mivel a korábbi ítélet óta jelentős -negatív- változas állt be, így kérhettem gyt emelést. De most Apa ezt elutasitja és a már 4 éve megíteltet is megszüntetné, mondván érdemtelen a gyerek.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 18:02

Mire lesz érdemtelen a nagyobb gyerek?

A további gyerektartásra? Ha arra gondoltál, amíg tanul nappali tagozaton nem.

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 17:59

Én ezt nem is értem. Mit jelent azt, hogy a nagyobb gyerek, aki 20 éves érdemtelen?


Több gyerektartást akarsz? Az hány éves koráig jár?

2023. júl. 16. 17:51

Sziasztok!


Van e vkinek tapasztalata érdemtelenségi perrel kapcsolatban?

20 éves lesz a gyerekem, egyetemista, jól tanul. Az apjával csak messengeren beszélget vele, Apa találkozást nem kezdeményez, néha ráír. Telefonon soha nem hivja.

Az előzmények sok évre vezethetők vissza. Kirakott minket erőszakkal a házából (a gyerekeket is), sikkasztást követett el a két kiskorú ellen - csak a két legfontosabb. Láthatás vh-t sose kért. Ítéletnek megfelelően az átadási helyre 1x jött el (a többiben vagy mentek maguktól vagy nem). Mediácio volt, azt mondta a gyámügyes hölgy miutan meghallgatta a gyerekeket is, hogy ne csodálkozzon hogy nem mennek hisz súlyosan traumatizáltak. Azt javasolta, hagyja őket megnyugodni mig maguktól jelentkeznek. Azóta csak iŕasban van kapcsolat a naggyal, a kicsi nagyon ritkán megy.

Most érdemtelenségre hivatkozva viszontkeresetet adott be...mert emeltetni akartam a gyt-t, mivel a közös hitelünket csak tőlem vonják ami -140e Ft/hó.


Van e esély hogy érdemtelen lesz a nagyobb gyerek?


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook