Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ennyi várakozás után lehet babánk? fórum

Ennyi várakozás után lehet babánk? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. febr. 1. 22:46
Túl szőrős vagyok.. Gyantázom az arcom,a mellem közt .. ilyen helyeken.Abból gondolom hogy hormonzavaros vagyok.Bár, a mensim rendszeres 28 napra szokot megjönni +,- 3 nap. De ezt viszont nem értem: December 27-28 -kán jött meg utoljára rendesen. Vártam hogy megjőjjön és most 31 .-kén jött meg halvány rózsaszínes barnás volt..Utána ez a rózsaszín szerűség erősödött még az nap,és másnapra már erős piros vér volt. De nem úgy ahogy szokot. Máskor jobban erősebben és rendesen meg van. Soha nem jött még meg nekem 31.-kén mióta az eszemet tudom. És nem is volt rózsaszín soha. Akárhányszór megjött,mindig erős piros volt.. Mellbimbóim érzékenyek voltak napok óta mára már enyhűlt de még mindig érzékeny egy picit. Erős alhasi fájdalmaim vannak gőrcsölök úgy mint még soha. Szédűlgetek ..
9. zebracsikó (válaszként erre: 4. - 1770b631db)
2016. febr. 1. 22:34
Pontosan mit értesz az alatt, hogy hormonzavaros vagy? És ha ezt így tudod, akkor a 3 év alatt miért nem kezelték?
2016. febr. 1. 22:31

Bocsi a helyesírási hibákat...

Egyébként 5-ös válaszoló,voltál orvosnál?:) Remélem nem baj hogy megkérdeztem?

2016. febr. 1. 22:29
Kívánom én is nektek 5.-dik válaszoló hogy minél előbb,hamarabb összejöjjön. Becsűllek hogy ennyire kitartó vagy és bízol!:) Én úgyérzem hogy sosem lehet babám mivel annyit csalodtam már.. Remélem hohy kiderítik hogy miért nem jön a baba és helyre tudják hozni gyógyszeres kezeléssel:)
6. *Csajszi* (válaszként erre: 5. - Suesue)
2016. febr. 1. 22:24
Huhh, 15 ev az nagyon sok ido. Oszinten kivanom hogy mielobb osszejojjon nektek!!
2016. febr. 1. 22:20

Januárban kétszer hallottam, hogy csodák márpedig vannak.

Mi 15 éve próbálkozunk, de nem adjuk fel.

Remélem idén összejön. :)

2016. febr. 1. 21:55
Sziasztok! Köszönöm a gyors válaszokat. Nem a párom se volt még orvosnál, nem olyan rég kezdtem el ezt az egészet és még csak egyszer voltam az orvosnál és máris elkűldött a meddőségibe. Szerintem nekem van bajom mivel hormonzavaros vagyok,meg a páromnak van már egy gyermeke az előző kapcsolatából. Mondta egy pár "ismerős" hogy a párommal kezdik a kivizsgálást.. Nem tudom de úgy félek hogy milyen eredmények lesznek. Mit mond az orvos.
2016. febr. 1. 21:47

első körben a férjed kell kivizsgálni, az ő vizsgálata a leggyorsabb és legegyszerűbb, mindig ezzel kell kezdeni

Rögtön megvan az eredmény

2. *Csajszi* (válaszként erre: 1. - 1770b631db)
2016. febr. 1. 21:46
Parod is volt orvosnal, tudjatok, hogy nala minden rendben van-e?
2016. febr. 1. 21:45
Sziasztok! 3 éve probálkozunk a párommal,hogy összejöjjön a baba de hiába,nem sikerűl.Voltam nőgyógyászaton,az orvos megvizsgált,azt mondta nőgyógyászatilag nincs semmi bajom. Elkűldött Meddőségire,ott kaptam időpontot most Február 4.-re. Aki volt már meddőségin azoktól szeretném kérdezni hogy mik a tapasztalataik illetve mit vizsgálnak első körben?? Köszönöm előre is a válaszokat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook