Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Endometriosis, gyermektelenség fórum

Endometriosis, gyermektelenség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Endometriosis, gyermektelenség

1 2 3
2010. jún. 12. 10:40

Kedves Zsanetta! Őszintén sajnálom, amin át kell/kellett menned és szívből kívánom, hogy mielőbb sikerüljön egy pici babóca - mióta magam is anya vagyok (második csöppemet várom éppen) tudom átérezni igazán, mit is jelent mindez egy nőnek és mit jelenthet, ha az annyira vágyott kis élet nem fogan meg.

Nagyon szorítok nektek és hiszem, hogy aki ennyire édesanya szeretne lenni, ahhoz bizony el fog jönni a gólya, nem is lehet másként.

Bíztatásul még annyit, hogy egy nagyon kedves baráti házaspárnak volt rengeteg küzdelme, hogy babájuk legyen. Ők se adták fel, sikerült, s bár rengeteg nehézséget tartogatott számukra a sors - miután sikeresen megfogantak az ikrek (ott is lombikkal), idejekorán születtek, még az egy kilós súlyt sem érték el - mára gyönyörű, ügyes, okos, iskolás gyerekek, egy kisfiú és egy kislány. Ráadásul menet közben (az ikrek alig voltak egyévesek) teljesen spontán megfogant nekik még egy babóca, egy tündéri vasgyúró kisfiú. Pedig az orvosok azt mondták, ennek nulla a valószínűsége. Nos, ők azóta boldog háromgyermekes család - valami hasonlót kívánok neked is, ha lehet, akkor minél előbb és teljesen zökkenőmentesen. Tarts ki továbbra is!

2010. jún. 12. 10:36
Sok sikert kívánok és azt hogy minél előbb anya lehess!
2010. jún. 12. 10:08
Az én történetem sem különbözik másétól, a babáért való küzdelem mára elhatalmasodott a lelkemben, megmérgezvén az életemet. A betegség, ami elviselhetetlenné válik, és keresem és keresem belőle a kiutat.
A történetem nem az orvostudomány ellen van, nem is a nőgyógyászok ellen, de sajnos, ha annak idején másképpen állnak a betegségemhez, másképpen alakul az életem, legalábbis én ezt hiszem.

Ugrás a teljes írásra: Endometriosis, gyermektelenség
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook