Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Emlékezés fórum

Emlékezés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Emlékezés

2011. nov. 1. 13:11

Igen én is hasonlóan érzek a nagymamám iránt. Sose felejtem el neki, hogy már 3 évesen megtanított az imákra, aminek következtében sosem volt probléma a kötelező versek megtanulása. Ő tanított írni, olvasni, és csendes, szótlan példával tanított a kötelességtudatra.

Már 35 éve nincs köztünk, de évtizedek óta ha fohászkodok, mindig elmondom: nagyikám, segíts, vigyázz rám. És ő megteszi...

Én pedig nem csak halottak napján gyújtok gyertyát érte.

2011. nov. 1. 10:54
Nemes érzelmek az írás mögött,amiért köszönet.
3. arju
2011. nov. 1. 10:50
Örülök, hogy megosztottad velünk az érzéseidet! Sokszor, nagyon sokszor, amikor a szüleim és a Nagyikám sírjához megyek, pont ezt érzem, amiket Te szavakba öntöttél! és én nem csak magamban, de ténylegesen beszélgetek velük! megosztom velük az öröm és a bánatom és amikor elköszönök mindég arra kérem Őket, hogy vigyázzanak a gyermekeimre, az unokáimra és nagyon szeressék egymást ott, abban a számomra még ismeretlen más és talán sokkal szebb és jobb világban!
2011. nov. 1. 10:11
Nagyon jó volt olvasni:-)Gratulálok és köszi érte!
2011. nov. 1. 10:08
A novemberi hónap az emlékezésé. Ilyenkor hetekig együtt vagyunk halottainkkal.
Gondolunk rájuk, kérdések merülnek fel velük és magunkkal kapcsolatban is. Az idén, a sírok között járva mintha valami megbizonyosodott volna bennem.

Ugrás a teljes írásra: Emlékezés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook