Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elővettem a Clatronic márkájú kenyérsütőgépemet, de nem találom, hogy kell beprogramozni. Vki tud nekem segíteni? fórum

Elővettem a Clatronic márkájú kenyérsütőgépemet, de nem találom, hogy kell beprogramozni. Vki tud nekem segíteni? (tudásbázis kérdés)

2011. szept. 17. 20:58
Clatronic BBA 2605 márkájú kenyérsütőhöz kellene nekem használati utasítás!!!!Tudna nekem segíteni valaki!!!!!!!!!
2008. okt. 23. 15:48

Kakaós csiga recept:

Kakaós csiga


A tésztához:


* 50 deka liszt

* 7 deka puha vaj

* 2 tk. szárított élesztő

* 3 dl tej

* 1 tojássárgája

* 4 ek. cukor

* 1 mokkáskanál só


Ezen kívül:


* 1 csésze cukor

* 3 ek. cukrozatlan kakaópor

* 1,5 dl tej

* 1-1 ek. vaj


A hozzávalókat a kenyérsütőben dagasztottam és kelesztettem, majd egy hosszú keskeny, kb. 25x50 cm méretű lappá kinyújtottam.


Egy evőkanálnyi puha vajjal megkentem a tésztát. Egy csészényi cukrot elkevertem 3 evőkanál cukrozatlan kakaóporral, és a tésztára szórtam. Amennyire lehetett, szorosan felcsavartam, majd éles késsel 2 cm vastag szeleteket vágtam belőle. A csiga külső végét jól aláhajtottam, hogy ne folyjon ki az összes kakaó sülés közben. 175 fokra előmelegített sütőben sütöttem készre, ami talán 25-30 percig tartott. Félidőben, amikor már kezdtek színt kapni a csigák, kikaptam a tepsit, és forró tej-vaj keverékével meglocsoltam őket, majd visszatoltam.

2008. okt. 23. 14:50

Örülök...igazán nincs mit!

Esetleg beilleszthetnéd ide a recit!

2008. okt. 23. 14:41

Szia


NA, ma megcsináltam a kakaós csigát, és nagyon jó lett. köszönöm a segítségedet

2008. okt. 22. 15:11

Majd számolj be!

Remélem így már megvan!

Biztos nem dogod elrontani...

2008. okt. 22. 15:09
aranyos vagy, köszönöm hogy segítettél. Csak nem fogom elrontani:)
2008. okt. 22. 15:08

teigemenge - mennyiség (kisebb vagy nagyobb adag)

farbe - sütésnél van jelentősége

auswahl - kiválasztás...talán ezzel indítod


nekem nem ilyen márkájú van...de ahogy néztem elég egyforma kialakításúak

2008. okt. 22. 15:05

A menüt azt értem: Ott kiválasztom a programot.

Aztán van ilyen gomb, hogy

AUSWAHL

FARBE

TEIGMENGE

na, ezeket nem értem.

2008. okt. 22. 15:02
dagsztás - dough
2008. okt. 22. 14:59
de nem tudom melyikkel kell dagasztani, meg kelteteni?
2008. okt. 22. 14:59

Szia


De biztos volt hozzá, csak már elég régen használtam. Most akartam a lányomnak csinálni kakaós-csigát. És mikor elővettem láttam nincsen meg a használati útmutató,hogy melyik gombbal kell beprogramozni:(

2008. okt. 22. 14:57

Gondolom hasonló lehet, mint az összes többi....

Menüvel tudsz lépegetni...és talán a gépen kivül fel vannak tüntetve a programok...ez a lényeg

Nem kaptál hozzá útmutatót?

2008. okt. 22. 14:55

esetleg átküldené valaki a használati útmutatóját?

Nagyon hálás lennék érte.

2008. okt. 22. 14:55
Elővettem a Clatronic márkájú kenyérsütőgépemet, de nem találom, hogy kell beprogramozni. Vki tud nekem segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook