Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Előjáték az egész szex fórum

Előjáték az egész szex (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
24. Főnix3 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 12:36

A nő attól , hogy anya, van élete, igényei!

A gyereknek kiegyensúlyozott , boldog anyára van szüksége! A gyerekeknek érzékeny a radarja, tudják , értik mikor szomorú vagy!

23. fb66464215 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 12:34
Ha csak játék van akkor részéről minden stimmel, de ha behatolás akkor lelankad? Ha jól értem...??
22. libikóka (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 12:32

Okos volt,,legalább jó előre megmagyarázta amit tudott,illetve amit nem.


Mégis az a véleményem,,ha egyeztek és "minden" rendben és eddig eltudtad fogadni,,akkor ne a hiányra koncentrálj,,hanem arra amid van.Nincs tökéletes ember.


Nagyon utálom leírni,mert szinte elcsépelt,,de nők sokasága,,ölne egy ilyen pasiért aki nem "csak " megdöngeti őket aztán slussz

2022. dec. 15. 12:30
Ha neked ez probléma megoldást kell rá keresni. Nekem legfeljebb pár percig tud jó érzés lenni az is közvetlenül orgazmus előtt, jóval előtte-utána kellemetlen. Meghalnék ha 10 percig döngölne valaki.
2022. dec. 15. 12:27

Ő azt mondja, de a szex társasjáték. Ugyanúgy számítanak a te igényeid is. Vagyis ha te meg ezt mondod, akkor ne rázzon ezzel a dumával.

Amúgy meg erre válaszold azt, hogy nem vég nélkül, de legalább öt percig. Ha attól fél, hogy túlfut ezen az időn, állítasz neki időzítőt. Ilyen gyenge kifogást nem fogadsz el. Ha meg végképp nem akarja meghallani az igényedet, akkor mindenki oldja meg maga külön a saját élvezetét. Ő úgy, ahogy akarja, te meg azzal, akinek nem lankad le.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Libikóka)
2022. dec. 15. 12:20
Vártam a csodát. Várom még most is. Az a rossz csak,hogy az élet minden területén jól működik a kapcsolat. Itt csúszik el -az én részemről. Az tény,hogy ő már az első randin elmondta,hogy őt nem a farka irányítja,neki a szellemi munka/kapcsolat kielégítőbb,mint a fizikai kontakt.
18. libikóka (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 12:08
Megértem,,és mégsem,,jó ideje együtt vagytok és csak kibukik a "nem ilyen lovat akartam",,szereted is ,,akkor nem értem miért tetted ezt ki ide (nincs vele baj mert sok mindenféle van),,azt meg nyilván magadtól is tudod hogy mehetne másképp is a dolog.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 5d8fd6c5cb)
2022. dec. 15. 12:00
Meglepő,de van ám olyan jó mint az igazi 😁😁
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2022. dec. 15. 11:59
Ez max sunyiban történhetne,mert elég rég együtt vagyunk,közös élet, közös célok. Szeretjük egymást. Ez nem menne ilyen egyszerűen.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 5d8fd6c5cb)
2022. dec. 15. 11:58
Hát hogyne 😂 ez így működik. Gyerekek a másik szobában alszanak, anyán meg ketten gepeszkednek egyszerre 😂
14. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2022. dec. 15. 11:51

"vonjatok be olyat, akinek működik a szerszáma! Ő nyalakodhat, miközben a másik keményen megadja azt, ami jár!"


piros pontot érdemel a válaszod...-)

ez a helyes hozzáállás...

13. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 11:49
Keress olyant, akivel egyeznek az igények.
2022. dec. 15. 11:49
Ezen már túl vagyunk. Ő azt mondja,nem az a lényege a szexnek, hogy vég nélkül döngessen.
11. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 11:48

Azért a citrompótló sem ugyanaz mint a napon érlelt, fán termett citrom..-)

Csak pótmegoldás.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Pasionella)
2022. dec. 15. 11:46
Már elég sokszor próbáltam erről beszélni az elmúlt években,de azt mondja neki ez a normális. Majd akkor áll, ha jól megvan dolgozva. Amiben azért nincs hiány, mert az aktus alatt a fejünk alig van az ágynak ugyanazon a végén.
9. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 11:34

Pedig ez nem normális! Nekem a szex, szeretkezés nagyon fontos! Testileg, lelkileg egyaránt! Forduljon orvoshoz, és/vagy vonjatok be olyat, akinek működik a szerszáma! Ő nyalakodhat, miközben a másik keményen megadja azt, ami jár!

Szerintem már elmúlt a hiszékeny korszakod, hogy el hidd , azért puha, hogy ne fájjon!

2022. dec. 15. 11:30
Mondd meg, hogy a te tapasztalataid alapján pedig nem normális, és neked nem is elég. Ha felnőtt férfi, a saját jól felfogott érdekében elmegy dokihoz. Ha nem az, hanem egy éretlen kisfiú, akkor meg inkább ne búj vele ágyba.
7. liliom10 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 11:29
Pedig ez nem normális dolog, értesd meg vele ! Orvoshoz vagy szexuálpszichológushoz kellene fordulnia.
6. Pasionella (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 11:29
Megpróbálnám vele megértetni egy ideig...aztán útjára engedném...
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 5d8fd6c5cb)
2022. dec. 15. 11:14

Vannak azért pótló eszközök 😁 szóval nincs teljes hiány, csak jól esne néha őt is érezni, nem

csupán fél percig az egész aktus alatt.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2022. dec. 15. 11:12
Ezt próbáld megértetni egy férfival,aki szerint ez teljesen normális, mert egész életében így volt.
3. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 11:10

A "jól megdöngetés" állandó hiánya lelki traumákhoz vezet...-)


Az előjáték is fontos, de csak az, szerintem nem elég.

2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 11:05
Merevedési problémával orvos lehet fordulni. Mert ha lelankad szex közben, akkor valami nem oké.
2022. dec. 15. 10:48

Szerintetek nem fura, ha a szex egy hosszú előjáték? Vagy egyáltalán nincs behatolás vagy max 1-1 perc közben, de utána "keménykedés" hiányában abbamarad.

Nem panaszkodom, eljuttatjuk egymást a csúcsra, de néha azért hiányzik, hogy egy jó 10 percig csak úgy jól megkhhmm, értitek. :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook